Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
Tak, to obsesja. Doktor na wykładzie wspomniał coś o Izraelu, ja już skojarzenie. Widzę taksówkę na ulicy - skojarzenie. Ktoś mówi o Poznaniu - skojarzenie. Poruszony temat jak ważne jest czytanie książek (oczywiście skojarzenie z K.P.) Nie chce mi się wymieniaćl bo tego jest setki. I podoba mi się określenie, że jestem paszteciarą poznańską, to brzmi dumnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat zdałam sobie sprawę ze moje imię w połączeniu z nazwiskiem Kajetana brzmi idealnie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaaaaaaa mam tak samo! obsesja ale mimo wszystko mi taka obsesja odpowiada, nawet bardzo odpowiada ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym go zosbaczyla jutro na lotnisku to chyba bym zemdlała z wrażenia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle ja tam mdleje a nagle okazuje sie ze nikt nie umie udzielić pierwszej pomocy i jest problem. Ale nie! Kajetan potrafi ;D Podbiega i usta usta ;D Ej... Bo sie rozmarzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetan rulez !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jednym forum czytałam, ze jak Kajetan przyszedł do małego sklepiku to właśnie sprzedawczyni zapamiętała go ponieważ niebywałe sie wyróżniał na tle innych mężczyzn ;) Ze miał taka chsryzme, bijąca pewność siebie i był niesamowicie uprzejmy i sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustawiałabym sobie jego zdjęcie na tel jako tapetę ale to byłoby dziwne gdybym przy kimś np na uczelni odblokowała telefon a tam zdjęcie K ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tę Twoją wizję rozumiem doskonale (:P), ale nie chcę wiedzieć, co myślą sobie o nas osoby niewtajemniczone xD wiele tracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pffff niech myślą xd K.P rulez K tyle! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast sie uczyć na jutro z logiki to ja czytam o Kajetanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby 1 rok studiów? ^^ jak ja nie lubiłam logiki w tamtym roku... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logika jest okropna... Ale myśle ze K.P by pomógł ;> Inteligetny, oczytany, niebywałe bystry... Ale... Ale... Po co ja to pisze? Przecież my to wiemy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyy on serio sie wam podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powracam z dwoma zdjęciami. To h ttp://www.pl.image-share.com/upload/482/52.jpg wydaje się łudząco podobne do tego, które wcześniej wstawiałam, ale nie jest identyczne. Długo porównywałam, jest trochę pod innym kątem, ale to niuanse. Drugie zdjęcie: h ttp://www.pl.image-share.com/upload/482/56.jpg a jako dodatek specjalny przeróbka, ktorą znalazłam w sieci h ttp://www.pl.image-share.com/upload/482/57.jpg usuńcie spacje z linków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest trolling, jeśli o to Ci chodzi. Samo życie, samo życie takie właśnie jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ostanie zdjęcie, to przegięcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeeeeejju, dzięki za zdjęcia. Dopiero teraz widzę jakie On ma śliczne kości policzkowe hah Kolejna jego zaleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego przegięcie? Trochę dystansu ;P Zreszta patrz na Kajetana a nie xd To On sie tu liczy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ostatnie zdjęcie nie jest na poważnie. To jest akurat aluzja do tego, że mama prokurator odwróci kota ogonem i zrobią z niego poszkodowanego, świętego wręcz. I nie ma za co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah mam juz wszystkie jego zdjęcia na tel xd Chyba nawet wrzucę na pendrive żeby w razie czego ich nie stracić czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle zastanawiam sie czy to normalne ale... Miała któraś z Was takie myśl żeby go odwiedzić w więzieniu jak go ewentualnie skaza? Cdddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie zbyt mało zdjeć Kajetana jest e internecie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że miałam takie myśli, żeby przychodzić do niego na widzenia. Miałam też myśl, żeby wysłać mu list (z tym listem to akurat nie tylko myśl, ale ja mu go naprawdę zamierzam wysłać). Ciekawe czy by odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ten uśmiech hah <3 Ja jeszcze lubię te zdjęcie z piwem. Cudowny ma tam wzrok hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam takie myśli. List i odwiedziny ale mało prawdopodobne ze otrzymałby owy list... Tam tak wszystko filtrują. Kiedyś czytałam ze ktoś tam napisał do jednego faceta 150 (!!) listów a ten dostał 2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie rozwala* te autokorekty mnie czasami wkurzają. Ale takiej myśli jak ja nie miała na pewno żadna z Was - ślub z nim w więzieniu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chciałabyś mu napisać? chcialabym go poznać osobiście ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny facet ma osobowosc i charakter. A Poznanski to debil, ktory nawet nie potrafil zorganizowac swojej ucieczki. List gonczy byl za nim wystawiony dopiero kilka dni po zbrodni. Jakby byl tak madry za jakiego sie uwaza, to po 1) nie zabieralby zwlok ze soba i to do wlasnego mieszkania 2) zamiast jechac pociagiem do Poznania (po co?) to by juz w ten sam dzien wyjechal do Tunezji. Wize mogl zalatwic sobie wczesniej, a pozniej juz na miejscu skombinowac sobie podrobione dokumenty. Zreszta mogl juz wczesniej kupic sobie paszport na czarnym rynku. Robia taki cyrk bo jest z bogatej rodziny. Dla mnie to psychol. Nalezy mu sie dozywocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×