Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżesika alba

Do samotnych:czy żałujecie, że nie łapałyście na męża kogokolwiek za młodu?

Polecane posty

Gość gość
Każda święta, ale nikt nie wie co to za cholera tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie-zamierzam z siebie robic zakonnic, poprostu nie mam szczescia,w miłości i przyjelam to do swojej swiadomosci, niebede sie powtarzac byle kogo niewezme a niezwiaze sie tez z kims kto mnie niechce, kazdy ma wady i zalety, tylko trzeba na siebie natrafic milosc jest piekna gdy jest odwzajemniona i jest wzajemny szacunek do siebie a chcialabym kochac i byc kochana ale moze nie jest mi to dane i kolko sie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie jesteście ofiarami feminizmu i liberalizmu, 100lat temu już dawno byłybyście po ślubie spełniając się jako żony i matki teraz mamy szkoły robienie kariery podróże imprezy całą młodość, a potem w wieku 30-40lat wielkie zdziwienie się że chętnych na te cuda nowoczesności jakoś nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wszystkie jesteście ofiarami feminizmu i liberalizmu, 100lat temu już dawno byłybyście po ślubie spełniając się jako żony i matki teraz mamy szkoły robienie kariery podróże imprezy całą młodość, a potem w wieku 30-40lat wielkie zdziwienie się że chętnych na te cuda nowoczesności jakoś nie ma.. mm No tak, ale studiować też byśmy nie mogły, nie miałybyśmy prawa głosu wyborczego,nie mogły stosować antykoncepcji, rodzina wybierałaby nam kandydata według posagu (to nic że 2 razy starszy i dwa razy grubszy), umierałybyśmy z gorączki połogowej, miałybyśmy po 8-10 dzieci, z których 1-2 dorastało by do wieku dojrzałego... chyba że popatrzeć na plusy: ponieważ nie pracowałybyśmy, mąż musiałby zarabiać o wiele więcej niż najniższa krajowa aby nas utrzymać i ewentualne żyjące dzieci, cały dom (a teraz na forum panowie płaczą, że panie patrzą tylko na portfel. 100 lat tem w istocie musiałybyśmy patrzeć tylko na portfel, bo ponieważ nie pracowałybyśmy, mąż musiałby być bogaty...... kurde, no więcej plusów nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:34 Kobieto nie dziwię się, że nie masz szczęścia w miłości. Kto chcę lalkę, która robi błędy ortograficzne i to podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01;14 Bledy ja to pisałam w szybkim tępię, na laptopie a w szkole nie jestem żeby ktoś mnie sprawdzał z błędów, bo z polskiego szmaty nie miałam, wiadomo błędy drażnią i nie dawaj mi wskazówek tlumoku tępy. Nie baw się w nauczyciela ,polskiego pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01;14 Ciebie nikt nie chce bo za dużo wskazówek dajesz, to nie szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o1;14 błędy to ja wiem gdzie zrobiłam, jak cie to tak drażni to po co czytasz moje wypociny? to nie wypracowanie . zwracasz mi uwagę a ty co z polskiego szóstkę miałeś? maturę zdałam średnio wiec źle nie jest. źle jest z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się nabrać na te brednie: 100, 200 i 1000 lat temu było mnóstwo samotnych kobiet i mężczyzn też, bo po prostu relacje międzyludzkie zawsze, w każdej kulturze są trudne i to nie jest coś, co można przekazać z matki na córkę. Każda musi sama popełniać błędy i się uczyć, to samo dotyczy mężczyzn. Zasługą feminizmu jest tylko tyle, że dziś będąc samotną kobietą masz większe możliwości zarobkowe. 100 lat temu mogłaś zostać krawcową czy guwernantką ale większość dochodowych branż była dla Ciebie zamknięta, co wcale a wcale nie znaczy, że chłop Cię utrzymywał - jak miałaś szczęście to tak było jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z Ciebie tępa dzida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×