Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Klawy wczoraj oczywiście, że nie nudny :-) Poprostu nie zawsze mam czas na kafe, a wieczorami często padam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Nie ma za co :-* Miłego dnia życzę i udanego święta... Zebys się nie przemeczala :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję jeszcze raz :-) Z pewnością nie będę się przemeczac;-) Wszystko kwestia dobrze zorganizowanego sobie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Myślę ze w takim dniu to faceci powinni sie zajac kobietami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Oczywiście zgodzę się... Ale w takim dniu szczególnie.. Ale i kobiety powinny tez dbac o swoich facetów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Romantyczny :-) Dziękuję za życzenia i kwiaty. Ładny krawat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościk dokładnie :-) Obie strony muszą się starać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
A jak obie strony się staraja to wtedy jest naprawdę milo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kochana 👄, goscie 🖐️, tesknilem za widokiem Twych nog :D, ciekaw jestem co kryje sie tam ciut wyzej :P. Chetnie popisalbym z Wami ale musze pracowac, kochajcie sie :D,ale zostwacie tez cos dla mnie :P, pozniej poczytam :D, wiec nie zalujcie erotyki:classic_cool:. Milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zostawiam dla Ciebie 😘 Też nie mam zbyt dużo czasu. Wpadłam na chwilkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
A ja poszukam jakies niegrzecznej pani do rozmowy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny który myśli że jak wyśle mailem zdjęcie pindola to dostanie w zamian cipkę albo chociaż cycochy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj fajne jotpegi X Dzieki, mi tez podobaly sie jotpegi:D, ot tak inaczej troche, ale najwazniejsze, ze dziewczynie sie podobalo:classic_cool:, moze cos dostane w zamian, przeciez mamy zalegla:D...kolacje z deserkiem. Juz nawet bym sobie darowal kolacje:D, zeby przejsc do deserka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćik dziś A ja poszukam jakies niegrzecznej pani do rozmowy X Jak tam podboje?:P Pochwal sie swoimi polowami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada_a dziś Wow! Zaskoczyłes mnie. Strzał w dziesiątkę. Wszystko to co lubię. usmiech.gif Trochę humoru, kwiaty, seks. A ta nutka super. Często zasypiam ze słuchawkami w uszach przy tego rodzaju muzyce. X Wiesz, ciesze sie ze zagladasz do mnie na topik:D, starannie wybieralem aby sprawic Tobie przyjemnosc, choc nie bylem pewien ze tu zajrzysz:). Piszesz ze zasypiasz sluchajac muzyki:D, pozwol ze zgadne czego moze sluchac taka dziewczyna, ale zanim zgadne napisz mi jaki kolor masz oczu:D, bo to bardzo wazne:P Ada, jestem ciekaw Twoich fantazji:P...no, slucham:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_a
Witaj Klawy 😘 Moje oczy mają intensywny niebieski kolor. W moich fantazjach jestem zbyt wyuzdana, żeby tutaj o nich pisać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz? Ze mną nie jest tak łatwo musisz zjeść całą kolekcję, żeby dostać deser. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, ale trzymasz mnie w napieciu:D, moze choc odrobine uchylisz:D...rabka tajemnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o lekko strawna kolacje ktora wplynie na moj:D...potencjal:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIERZĘ! :-D Uwielbiam to. Słucham tego na okrągło. Mam ustawiony dzwonek w tel.słucham w samochodzie, w domu. Przypomina mi wakacje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie było napięcia nie byłoby efektu :-D, a gdyby kobieta nie była tajemnicza świat byłby nudny a miłość przestala by istnieć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde zgadlem?:D Nie to niemozliwe, ale jesli zgadlem to teraz mi sie duze co nieco nalezy:D:P...czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Kochana, idz juz dzisiaj spac i przygotuj cos pikantnego:P i nie chce czytac, ze nie wypada:D bo Ada to wypada byc otwartym, nie obnarzac sie calkowicie, ale zrobic jakiec pierwsze kroczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 😘 zasypiam już. Dziękuję i również życzę słodkich snów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ada 👄wyspala sie? :D Postanowilem pomoc Tobie pokonac niesmialosc, mam juz wstepny scenariusz :D, ale potrzebowalbym od Ciebie kilka :D...sugesti. Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×