Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Jak siedzi kolo mnie to widzi dokladnie co robie:D, i nie ma nic przeciwko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poglaskam i pomyślę o Tobie przed snem. :-D Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, sniadanko do lozeczka:D, lubisz takie:P...pysznosci https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/a6/9f/63/a69f63272c84b7e12025a0440ba08e7b.jpg Oj, to nie to mialo byc, gdzie to mi zginelo:D, chwileczke, chwileczke:) o juz mam:D, prosze to dla Ciebie👄 http://thumb1.shutterstock.com/display_pic_with_logo/76219/143675608/stock-photo-man-bringing-breakfast-to-his-wife-at-bed-143675608.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochany jesteś 😘 Za takie pyszne śniadanko przygotuje dla Ciebie kolacje. Podam ubrana w czarną mocno przeswitującą koszulkę. A na deser...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Pierwszy test nie otwiera sie na tel. :( Na drugim mialam 100 proc byl dziecinnie prosty. Taki...kosmaty. ;) Dzieki za link Klawy i milego pieprzenia. Miaauu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ino tylko 61% zboczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ja mam ino tylko 61% zboczenia smiech.gif X To tez dobry wynik:D zawsze jest szansa aby sie podciagnac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość4imp dziś Pierwszy test nie otwiera sie na tel. smutas.gif Na drugim mialam 100 proc byl dziecinnie prosty. Taki...kosmaty. oczko.gif Dzieki za link Klawy i milego pieprzenia. Miaauu. oczko.gif X Fajnie ze tu zagladnelas:D, ale myslalem ze bedziesz miec 110%:P, dzieki i Ty tez baw sie dobrze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada👄 ciesze sie ze Ci sie spodobalo:D... sniadanko. Mam nadzieje ze nic nie uronilas z tego bogatego:D...zastawu. Znajac Twoje mozliwosci, kazdy kes piescil Twe podniebieni:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnoscia masz piekna bielizne ktora slicznie prezentuje sie na Tobie:P, bede czekal na kolacyjke z deserkiem:D...moze razem skonsumujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz sobie poszukam gdzie mieszkasz, zonka sie ucieszy jak zobaczy co robi jej maz na forach Ostrozniej umieszczaj fotki swojego osiedla na ogolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kogo nie ma to nie ma, dla mnie jest do usłyszenia i pozdrowienia dla zony i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydzę się kobietami co piszą z kimś kto otwarcie mówi że ma żonę i dzieci. Do gościa wyżej dobrze robisz, ustal gdzie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo dobrze. Bąbelki szampana szumia mi jeszcze w głowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetowałam, ale to jeszcze nie koniec :-D Dzień kobiet dopiero za dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jaka okazja byla na babelki?:D Pewnie jestes w bardzo dobrym nastroju:D, to moze jestes dzisiaj odwazniejsza?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny kolegi, a nastrój mam bardzo dobry. :-D hmm odważna? W jakim sensie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes duza dziewczynka zeby uchylic rabka tajemnicy:D...kobiecej tajemnicy, pamietasz ze obiecalas pokazac mi fajna zabawe:D... X Dobry humorek sprzyja dobrej zabawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Klawy zasnełam wczoraj. Nie gniewaj się 😘 😘 😘 Jestem dużą dziewcznką bywam też bardzo niegrzeczna. Myślę, że jako duży chłopiec dobrze tą zabawę znasz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne jotpegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Zaskoczyłes mnie. Strzał w dziesiątkę. Wszystko to co lubię. :-) Trochę humoru, kwiaty, seks. A ta nutka super. Często zasypiam ze słuchawkami w uszach przy tego rodzaju muzyce. Dziękuję Klawy 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Również życzę wszystkiego najlepszego z okazji waszego święta :-* Ps. Dużo seksu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×