Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nagietkowe pole

A to topik dla ryczących 40 Panowie i Panie cz.2

Polecane posty

Gość nagietkowe pole
A teraz już lepiej ....dzięki Tobie Caffe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Caffe,nie za dużo tego wina przypadkiem wypiłam ?Bo już mi się w głowie zaczęło kręcić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Cześć Wszystkim w tym dzisiejszym dniu,oby godziny pracy Wam szybko zleciały:)i aby spotkało Was coś miłego,przyjemnego.Nie wiem jak u Was z pogodą,ale u mnie nie przedstawia się ona optymistycznie. Słońca mi się chce!A tu za oknami szaro i ponuro Bez parasola dzisiaj ani rusz!!!Pewnie już wszyscy po porannej kawie,szczerze mówiąc ja bez tego nie zaczynam dnia:)Taki mój nałóg ,jedyny:);)A i jeszcze czekolada :):):)Pozdrawiam ciepło,Caffe❤️👄hej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,oczywiście, którzy tu zajrzą;) Witaj Nagietku😘,noooooo dzisiaj spotkało mnie coś bardzo miłego i przyjemnego;) Słońca było może niewiele ,ale za to coś innego rozświetlało mi duszę:) Kawą również rozpoczynam dzień:)Nałóg,a może przyzwyczajenie:) W każdym razie przyjemnie ten dzień się zaczął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Mały żarcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Caffe dobranoc :)❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Witam Wszystkich,kochani u mnie pogoda bez zmian jak wczoraj , a nie poczekajcie.......O.... widzę, że słońce nieśmiało przedziera się przez chmury:):) może jednak będzie optymistyczniej :) .Jeszcze trochę nam brakuje do ciepłych klimatów , jeszcze musimy poczekac :)i dla relaksu do porannej kawusi być może już któreś z kolei u niektórych (jak np u mnie :) jedna to za mało:):)) Caffe, ❤️👄 Pozdrawiam https://youtu.be/zP4kefomN3g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nagietku😘❤️ Jak minął dzień? U mnie trochę słońca,ale i tak mile zaczął się od porannej kawy;) mam nadzieję ,że wieczor rownie mile upłynie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Cześć z Wieczorka Wszystkim :):)dzionek zleciał niedawno był ranek, a tu proszę już idziemy prawie spać,Nie wiem jak U Was ,ale U mnie, słońce oszukało, pokazało się tylko na chwilę i uciekło, było ciepło, ale ciemno i mokro;);)Caffe ❤️👄 Witaj,niestety Twój link nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Tak wieczory są zawsze magiczne, może to za sprawą tej nocnej osłony?kto,to wie a może porostu dlatego że mamy już za sobą trudy dnia codziennego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,masz rację Nagietku,są magiczne.Uwielbiam wieczory kiedy mogę się odprężyć po przepracowanym dniu,odpocząc,porozmawiać.Ostatnio tęsknę za wieczorami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
No nie znowu te zapchania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Zabije!!!!Może to poprostu oliwy brakuje że tak cìężko chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
A wiesz to podobnie jak ja również tęsknię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Nie ma tekstu ukradli :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×