Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kilka pytań do introwertyków samotników

Polecane posty

 

Jabłeczna, nie każdy musi codziennie 😄. A co do instynktów - na to są pewne sposoby. Zresztą, za dużo tego offtopu - temat jest o czym innym.

wiem, że nie każdy musi codziennie, luzuj :v

Podałm przykład. Są pewne sposoby, ale nie na każdego to działa prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

wiem, że nie każdy musi codziennie, luzuj :v

Podałm przykład. Są pewne sposoby, ale nie na każdego to działa prawda? 🙂

kolo 40 wystarczy raz  w tygodniu 😄 a co bedzie pozniej. tyle warty jest seks, podobnie jak wyglad. a poza tym nawet z najpiekniejsza kobieta seks sie po jakims czasie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ej ej ej, ale nie rozpędzaj się. I tak mniej kobiet patrzy na wyglad niz mężczyźni. Przypomnę, że to ich główne kryterium kobiety do zwiazku to taka atrakcyjna, ładna. Pamiętam, że Ty byłeś w stanie dostrzec coś więcej poza wygladem i byłeś w stanie ominąć kryterium wyglądu,ale 90% dalej nie... No ale to jest normalne, instynkty działają tak jak wtedy kiedy was ciśnie i chcecie seksu codziennie najlepiej,bo taką macie potrzebę. Nie każdy to potrafi ominąć i przetrwać 2 tygodnie celibatu, tak samo nie każdy potrafi wybierac partnerów innymi kryteriami niż wygląd. Czy musimy o tym spamować? Czy to coś da? Mi sie wydaje że nie, są gorsze problemy niż to ze ktoś tam patrzy na wyglad. I tak jak napisała jakaś tam osoba i Ty, zycie zweryfikuje wszystko. 

chyba 99.9999999999999999999999999999999999999%. ja pisalem konkretnie o sobie a nie o innych tak jak tamten pisze tak ogolnikowo o facetach. ja doskonale wiem ze dla wiekszosci facetow tez tylko wyglad sie liczy, ale to mnie nie obchodzi, z oczywistych wzgledow, gejem nie jestem. obchodzilo mnie za to dlaczego kobiety potrafia odrzucic kogos o kim mysla ze jest ich idealem z charakteru ale jak ryj sie nie podoba to nic z niczego... wg mnie to straszna glupota, tym bardziej po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jest miedzy nami duza roznica. on przyznal ze nie chcialby byc z dziewczyna ktora jest totalnie nieatrakcyjna z wygladu i jemu zalezy na tym zeby jakas znalezc a mnie juz nie. nie chce mi sie tego szukac ale na pewno tak pisal. zaprzeczyl tym wszystkiemu co tak tu probuje wmawiac, ze niby wyglad dla niego nie jest wazny i ze powinien tez nie byc wazny dla kobiet no bo zadna nie chce z nim przez to nawet rozmawiac 😄

Z taką totalnie nieatrakcyjną bym nie chciał, temu nie zaprzeczam. Tyle że takich praktycznie nie ma, kobieta musiałaby się bardzo postarać, żebym ją uznał za totalnie nieatrakcyjną. A jeśli nawet kobieta nie byłaby w moim typie, ale miała fajny charakter, to dużo by zyskała. Wygląd ma dla mnie drugorzędne znaczenie i chciałbym by tak samo postrzegały go kobiety.

 

Ej ej ej, ale nie rozpędzaj się. I tak mniej kobiet patrzy na wyglad niz mężczyźni. Przypomnę, że to ich główne kryterium kobiety do zwiazku to taka atrakcyjna, ładna.

Nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×