Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda że Naj szantażuje dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość muszka
Czyli bieganie Muchy za Tab x ależ tab miała na tyle odwagi, żeby w którymś momencie autoryzować swoje wpisy . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi. Ale jaką Najszybszy ma klasę, skoro wyzywają jego znajomą. A on udaje idiote, ze nie wie o co chodzi? Jaką on ma klasę , kiedy widzi, ze inne robią z siebie "posmiewisko" przez niego A on tylko i wyłącznie "ja.jajajaja!!!!" Zero klasy. Wybacz siostro. Ale jako całkiem obca osoba mogę napisać co myślę o tym kupidumku bez strzały. 🖐️ Udanego dnia kobiet. Kobiety. Co jeszcze.... Erotyzm jest tutaj ostatnią rzeczą która mogłaby tutaj wystąpić. Szkoda. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale porażka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha zabujała się w Naju i lata zazdrosna taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sam. Każdy ma prawo wyrazić swoją subiektywną opinię:) zauważ jednak że obydwie panie tak tak Twoja siostra też:) to podobno babki po trzydziestce?! Chyba można od nich też wymagać jakiegoś rozumu własnego? Naj ma ponosić winę za całe zło"tego świata"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoralnapropozycja
Chcę Wam (szacunek) oznajmić, że Naj nigdy nie adorował muszki jako kobiety (ciało, namiętność, pożądanie) Fakt, był kochankiem imperium, ale co Wam droga Plotkowości do tego. Żal ściska mieśnie Kegla? Niby to dobrze, nie będą Wam potrzebne kulki gejszy, zawsze to jakaś oszczędność :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech mi ktoś powie że te z****** opowiastki Szamberium nie spowodowały upadku ero:OAle gratuluję cel osiągnięty.Sama tu zostaniesz egoistko razem z tymi niedobitkami którym jeszcze do tej pory jakimś cudem jotpegów nie wysłałaś. Pozdrów Mężulka, oby kiedyś przejrzał na oczy i kopnął cię w dópę:classic_cool: ...Naj się zgodził, Cynika prosiłam...Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoralnapropozycja
Taak (wielkie oczy) a nie pisała, że jest z nim w ciąży? Naj, draniu jak ja Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze kobiety mogłyby się powstrzymać od "docinkow i uprzejmych uszczypliwosci" ale Najszybszy również powinien zachować się jak mężczyzna. Bo jak narazie cykor...cykor...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga odsłona. Kusza i Sam w ringu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Redaktorze. Prawdziwy facet to taki, który nie pozwala ośmieszać kobiety w swojej obecnosci:) Ale co Ty o tym możesz wiedzieć. Nie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Czytac nalezy rozumnie. Juz rano napisalam Muszce, ze chodzi mi o jej teksty z loginu. Plus z prostytutki. I to od tego zaczal sie konflikt. Przynajmiej dla mnie o czym tez napisalam. Muszko Smierdziuszko mozesz pisac co chcesz, nie udalo ci sie. Moze nie wchodzmy sobie w droge. Dostalas kwiatki? Bo ja dostalam od takiego jednego wariata i nie wiem czemu pomyslalam o tobie. :D Bez urazy. ;) Sam. 👄 tesknie za magicznym trojkatem, ale erotyzm jak widzisz to tutaj rzecz drugorzedna i jeszcze podobno "oburza" kobiety pokroju Muszka. Nie wolno pisac o seksie, o swoich fantazjach...;) Bo inaczej komisja sledcza i stos. :( Mucha katem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Naj pokazał klase, Andro i Cynik niestety X Szacuneczek dla Najeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj to co najwyżej powinien trzymać się od obydwu tych wariatek z daleka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto tu ma swojego znajomego powinien się wypowiedzieć i chuj! Określić jasno, po której stronie barykady stoi. Sympatycy muchy na prawo, reszta na lewo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Imp:)😘 Zazwyczaj jest tak, ze to co dobre szybko się kończy. A replay natomiast .. Smakuje jak odgrzewane kotlety. Przasnie :( Zobaczymy co przyszłość przyniesie;) No nic. Komu w drogę temu buta. Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a sam weź zluzuj:D one same się ośmieszają. Naj musiałby wybrać a to dopiero byłaby burza w szklance wody:D myślisz że to nie jest argument za milczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoralnapropozycja
Pojechałem na Ukrainę, to był marzec i szedłem po jajka w trawach, muszki krążyły w powietrzu. Szukałem, lecz niebiescy schowali się pod ziemią, zamieszkali głębiej:O Pytałam się wszędzie o ślady po nich, ale rosły trawy, mchy i głosy wirowały. Kładłam się więc twarzą do ziemi i mówiłam to zaklęcie Możecie wyjść, już jest po wszystkim!!! I ruszała się ziemia, a w niej krety i dżdżownice obślizgłe jak spe/rma zadrżała ziemia i wypełzły potwory kameleony ze złości robiły się pomarańczowe latały ponad wszystkim, mówiłAm wychodźcie! mówiłam tak do ziemi i czułam, jak rośnie trawa ogromna... dzika wokół mojej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko trochę spóźniona:O ciekawe czy zawodniczki wymieniłyby tyle ciosów gdyby gegala w trakcie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj tam zaraz gęś, może po prostu ktoś dla kogo ten temat jest niewygodny ;) Gęś to dobre alibi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gę gę gę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę gęgę gęgęgęgęgęgę gęgę gęgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Sam. Nic nie zdarza sie dwa razy podobno. :( Mam nadzieje, ze wszystko u Ciebie ok. ;) Zluzujcie majtki. Oskarzanie mnie, ze rywalizuje z ta "pania" o faceta mnie obraza. :O Preferuje tylko seks realny. Nick to tylko nick. Nie rywalizuje z nia, nie chce i co najlepsze nie musze. Prawda Muszko moja ty nienawisci? ;) I juz sie do siebie nie odzywajmy dla dobra forum. :) Ona mnie nie czyta wiec prosze zeby jej to ktos przekazal. 😴 I niech skonczy wreszcie robic notatki z tego co kto, gdzie i jak napisal, bo paranoja. Zaczynam rozumiec akcje z Tabasko na wlasnej skorze. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ostatnio wybrałem się do znajomego, ale nie uprzedziłem go, że przyjdę i pocałowałem klamkę. Czy to się liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Cynik. Uwazaj na owady i ugryzienia, psuja krew, a szkoda by u Ciebie bylo, bo masz dobre krazenie. ;) 👄 🖐️ Czytalam wklejony fragment Panie Magiku o tym brunecie wieczorowa pora. ;) Pa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat niewygodny może być dla naja, imp i muchy. Na kogo stawiasz cyniku?:) poza tym pominąłeś pytanie, czyżby niewygodne dla Ciebie? Ups a nawet kilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×