Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość
Gość321 gdzie robiłaś Betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w 29dc. przy cyklach 28dniowych. wynik Bhcg <0,1mlU/ml. Czli wynik negatywny, ciąży nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W normalnym cywilizowanym związku jak nasz mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody. Nie jestem zacofana i tępa by wstydzić się męża i mieć intymność z ginekologiem! !! My gdybyśmy nie mogli mieć dzieci to byśmy skorzystali z zapłodnienia jakiegoś chłopaka w obecności męża bo sztuczne zapłodnienie jest drogą przez mękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja @ nie mam ,miała być wczoraj....ale na spokojnie,jeszcze nie testuję....dam sobie czas do soboty....może to tylko przesunięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KateA92 i Martka10 Wykluczam raczej objawy nadchodzacej miesiączki, ponieważ nigdy takowych nie miałam. Zawsze tylko bolał mnie krzyż. Czy któraś z was miała w ogóle takowe objawy i okazały się szczęśliwą ciążą? Czekam cierpliwie do 14-ego i zrobię test. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W normalnym cywilizowanym związku jak nasz mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym c*pki i wspierał porody. Nie jestem zacofana i tępa by wstydzić się męża i mieć intymność z ginekologiem! !! My gdybyśmy nie mogli mieć dzieci to byśmy skorzystali z zapłodnienia jakiegoś chłopaka w obecności męża bo sztuczne zapłodnienie jest drogą przez mękę. x Ooo, kretyn - zbok atakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Julitkaa9711 nasz organizm sie zmienia i byc moze objawy przed @ tez sie kiedyś nam zmienia :) tak jak pisza dziewczyny tez mysle ze jest jeszcze za wczesnie na objawy, ale oczywiście życzę Ci aby to byla ciąża:) Ale się nam posypia zaniedlugo posty od testujących ;) oby wszystkie z dwoma kreseczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gosc321 jeszcze raz moje gratulacje ! :) teraz masz już czarno na białym :) Do gościa z beta poniżej 0,1mIU/ml. Tak, ciąży nie ma. Julitka, to ze nigdy takich objawów nie miałaś wcale nie musi oznaczać ciąży.. nie chce Cię dołowac, po prostu lepiej się nie nastawiać. To ze nigdy takich objawów nie miałaś nie oznacza ze ich nie zaczniesz mieć. Każda kobieta jest inna ale i każdy cykl u danej kobiety jest inny. Czerpliwosci a wszystko się wyjaśni ;) ja trzymam kciuki ! :) Co do objawów u mnie to u mnie pierwszym objawem był ból piersi na 8 dni po owulacji, wzrost temp o 1-2 kreseczki również od 8 dni po i spore ilości białego kremowego śluzu, który utrzymuje się aż do teraz a za mną juz 10 pełnych tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero owu, może tym razem będzie owocna :) Chociaż czasami mam pesymistyczne myśli. Mąż mi kiedyś powiedział uważaj co czym marzysz, bo się spełni. Co prawda od kiedy pamiętam chciałam mieć tylko jedno dziecko - mam syna, urodził się tak jak chciałam pod koniec lutego. W listopadzie zaświeciła się lampka z drugim dzieckiem, ale .... Jeśli w ciągu - roku, do trzech lat nie zajdę w ciążę to pas. Ciąża po 40, przy endometriozie będzie bardzo dużym zagrożeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
betę robiłam w medicoverze, droga zabawa btw:) Michiganka, ja nie wytrzymałam i testowałam dwa dni przed @ i była bladziutka kreseczka, planowo dzisiaj powinnam mieć @:)) trzyma za Was kciuki dziewczynY!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,kiedy najlepiej zrobić Betę ? przed data spodziewanej @ czy w dacie spodziewanej @ ? Czy test z krwi może okłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Laski jest któraś z Was może z Krakowa? Jeżeli tak to do jakiego lekarza ginekologa chodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KateA92 nie nastawiam się. Staram sie nie nakręcać i w ogóle tak jak pisałam, nie zastanawiałam się nad tym dopóki nie doznałam tych dziwnych objawów. A zanim przeczytałam Twoja odpowiedz właśnie miałam dodać, że zaobserwowałam dużą ilośc białego śluzu. W sumie dużą to nawet mało powiedziane. Pierwszy raz coś takiego :o No nic będę obserwować dalej i czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu będę najwcześniej możesz,zrobić ok 10dpo ponieważ,wczesnej może być być po prostu za wcześnie .Dwoma łapkami podpisuje się pod tym co napisała jedna z dziewczyn,każda ciążą jest inna ,ponieważ każda x nas jest inna :) u mnie pierwszym objawem była szyjka macicy ,która nie opuściła się przed terminem@ ,nic więcej i generalnie dopiero po ok tygodniu po terminie @ zalał mnie nadmiar śluzu a szczerze pisząc od jakichś kilku dni zaczynam czuć się ,,ciążowo,, a to 7 tydzień ciąży ...każda kobieta pragnąca dziecka w ,,tych,, cyklach jest bardzo wyczulona i tak jak pisałam kiedyś ,objawy na które pewnie wczesnej nie zwróciła by uwagi teraz zaprzataja jej głowę :):):) najlepiej wsiąc głęboki oddech i uzbroić się w cierpliwość choć wiem ,ze to mega trudne :):):) dopóki nie ma terminu @ absolutnie wszystko jest możliwe i prawdopodobne Julitka kilka dni po owulacji to za wcześnie na jakiekolwiek obserwacje nie mniej jednak trzymam kciuki :) Paula co u Was ?Muchiganka ,s992 czy już możemy się cieszyć? Wszystko życzę wspaniałych dwóch kreseczek i czekam z niecierpliwością :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ech u mnie jedna kreska na teście 10 mlU :( jesli owu byla pozniej niż pokazywaly testy owu to napewno nic z tego bo nie dzialalismy :( i kolejnu miesiac w du.... Jedyny plus to to że ide na wesele... Nic tylko wrócić spowrotem do lozka i przespac caly dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 może jeszcze za wcześnie ,spróbuj za dwa ,trzy dni , u mnie druga blada kreska pokazała się dopiero popoludniu 3dni po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Pocieszam sie tym ale i tak smutno:( 14 dpo powinien cos pokazac.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keli123
S992 będzie dobrze spróbuj za kilka dni jeszcze nic straconego. Miałam dziś testować w końcu moje urodziny i może wymarzony prezent bym otrzymała ale poczekam by nie zepsuć sobie święta. Coś mam złe przeczucia ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keli wszystkiego najlepszego kochana ,dużo zdrówka radości i tych dwóch wymarzonych kreseczek :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keli123
Ojej jak miło z całego serduszka dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Keli wszystkiego dobrego, wymarzonych 2 kresek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Keli zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń!! Oczywiście super kreseczek na teście!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Keli masz racje lepiej nie psuć sobie święta gdyby jednak sie nie udalo, czego ci nie zycze:) ja sobie popsulam cały dzień... Chętnie bym sobie wypila piwko albo dwa po pracy ale wole dla pewnosci poczekać do @. U mnie szyjka dość wysoko ale się juz zaczyna otwierać wiec pewnie jutro będzie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Keli najlepszego!! S992 przykro mi ale moze jeszcze nic straconego póki @ nie ma. U mnie jeszcze dzis i jutro @ i potem juz działamy ale na luzie juz nie chce sie nakręcać i robić testy wcześniej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Keli sto lat i 2 kresek :) S992..powiem tak. Wypij sobie to piwo po prostu i na chwilę sie zrelaksuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Dziewczyny a bierzecie cały czas kwas foliowy? Bo ostatnio czytałam ze sa rożne opinie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×