Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość
Hej staraczki i oczywiscie szczesciary co im sie udalo gratulacje. Nie odzywalam sie troszke bo przygotowywalam sie do egzaminu zawodowego dzis pisalam teoretyczny. U mnie @powinna przyjsc na poczatku tyg i narazie nic. Nawet piersi przestaja mnie bolec a zawsze przed okresem jest masakra. Niestety moja siostra przeszla teraz ciaze pozamaciczna wyszla na poczatku tyg :( jakby sie okazalo ze mi sie udalo bardzo ciezko byloby mi jej to powiedziec...pozdrawiam wszystkie dziewczyny:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emma :) u mnie sytuacja zawodowa jest dość stabilna chociaż dziś chyba nic nie jest stabilne tak na pewno ....pracuje na umowę na cały etat na czas nieokreślony 9 rok w tym samym miejscu :) i mam nadzieję jeszcze tu popracować po przerwie :):) Miła przykro mi z powodu siostry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Hej dziewczyny :-) Gratulacje wszystkim, którym się udało :-)) Ja również staram się o dzidzię, @ mam dostać 23 czerwca, czyli w dzień ojca, ale niestety boli mnie podbrzusze jak na okres :-( a taki byłby fajny prezent :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Hej Martyna 1111 to w podobnym czasie będziemy czekały na @ ja 24 mam dostać i pewnie będzie wredna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Hej, mam nadzieję, że Ci się uda! Eh a u siebie to liczę przynajmniej na to, że przyjdzie szybciej i nie będę musiała czekać aż do czwartku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Cześć dziewczyny! dzisiaj byłam na wizycie u gina, jest pęcherzyk ciążowy, mówiła, że wszystko prawidłowo. Ciąża młodsza o tydzień niż wynika z aplikacji, ale jakoś mnie to nie dziwi. 5 tydzień:) poza moim tworem na lewym jajniku zrobił mi się, jak nazwała to gin, torbiel ciążowy na prawym jajniku, mam nadzieję, że się wchłonie:) ogólniej jestem pozytywnie nastawiona. Myślę, że gdyby było coś nie tak, to by mi powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Gosc321 to super gratulacje dbajcie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Gościu 321 super gratuluję :) Martyna ja również trzymam za Ciebie kciuki a może się miło rozczarujemy :) wiem jedno kiedyś się musi udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasW91
Gość321 gratuluję i zazdroszczę. Jak pójdę to chciałabym też usłyszeć, że wszystko w porządku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Dziękuję dziewczyny, 3mam za Was kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc321gratulacje!!! Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gość321 ja również gratuluję, też chciałabym słyszeć same dobre wiadomości :-)) kiedyś napewno i nam pozostałym się uda! Najgorsze jest to czekanie na @. Ja co miesiąc widzę u siebie tylko okresowe objawy ... Nigdy nie czuję się jakoś inaczej i dlatego nie mam nigdy nadziei. Też tak macie, czy raczej na odwrót? Może sobie wmawiam, że to zbliżający się okres, może tym razem się zaskoczę ... :-) w tym miesiącu to brzuch jak na złość boli już od tygodnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
przy pierwszym cyklu, który nie zaskoczył, miałam wszystkie objawy (wg mnie oczywiście), cuda wianki się ze mną działy. Z kolei przy drugim nic... zeero:) a proszę, niespodzianka, także objawami nie ma się co za bardzo sugerować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma8926
Martyna 111 u mnie też @ 24 :) też odczuwam ból podbrzusza ale czuje go już od ponad tygodnia mam to za dobry objaw :) plus piersi, senność, rozdrażnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321 super wieści :):):):) a z mi się buzia śmieje gdy czytam takie nowinki :):):) U mnie też tak było ,szczęśliwy cykl był tak normalny ,ze z góry skakałam go na porażkę a tu proszę):):) jeszcze raz kochana gratuluję :):) witam oczywiście nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam:) Na wstepie zwróćcie uwage na nr strony ! :D Dzisaj drugi dzien po spodziewanej @. Po poludniu brozowa plamka na wkladce. Do tego na papierze jaaasna rozmazana krew. Jakby rozcienczona. bole krzyza. tydzien temu zgaga pare dni. Dziwna sprawa po od dwoch lat zgagi nie mialam :D Wcaoraj robilam test-negatywny. Czekam na miesiaczke ale jeszcze bardziej na jej brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Ja powinnam ostro pracować nad maleństwem a mąż do niedzieli w delegacji więc podejrzewam że z tego cyklu nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz tez w ,,delegacji" w poniedzialek wraca. Na szczescie odwiedzil mnie akurat w dniach z prawdopodobienstwem zajscia w ciaze wiec moze sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Emma8926 może i to dobry znak z tym brzuchem, hmm zobaczymy. Jak nie wyjdzie to trudno , jeszcze tyle miesięcy przed nami :-) pocieszające jest to, że mówicie, że ten cykl, w którym się udało to był taki normalny. Poprzedni cykl miałam 26 dniowy, a jeszcze wcześniejszy 30 dniowy. Dlatego teraz policzylam 30 dni i czekam do czwartku! Trzymajcie kciuki ! A w lipcu starania dwa razy dziennie! Hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Zamyślona_ona to mi wygląda na dobre wiadomości, te plamienia, zamiast okresu ... Ale nie zapeszajmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
KasW zobaczysz wszystko będzie fobrze :) zamyslona mi też się wydaje ze takie objawy dobrze wróżka z:) trzymam kciuki . Mi się wydaje że w tym cyklu nici masakra kolejny cykln monitoring oj i jeszcze badania muszę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka30
Witajcie a mnie oprocz bolu sutkow doszedl bol calych piersi, normalnie mi odlatuja ta bola, i bol brzucha. Termin @ na 1 lipca dopiero!!(mam cykle 33-35dniowe) a juz czuje jak bym miala okres dostac ale nigdy pms nie trwa u mnie tyle dni. Po owulacji jestem napewno. Pozostaje dlugie oczekiwanie eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gosc321 gratuluję :) zanim się nie obejrzysz a już zobaczysz maluskie serduszko :) KasW nie przejmuj się tak ta beta ! :* zrobiłaś ją wcześnie to i jest mała, to normalne. Przyrosla o 66% a więc jest w normie ! Nie patrz się na to ze nadal jest mała. Jest niska bo jest jeszcze wcześnie. Zrób sobie betę za tydzień to od razu się uspokoisz bo będzie juz dużo większą ;) trochę czasu, cierpliwości ;) jak dla mnie wszystko jest w normie. W poniedziałek zobaczysz śliczny malutki pęcherzyk w macicy ;) nie zamartwiaj się tak - strach ma wielkie oczy ;) Za wszystkie staraczki trzymam kciuki ! Dziś w nocy wyjeżdżam na 2tyg urlop także nie będzie mnie przez jakiś czas.. będę o Was myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja @ powinnam dostac na poczatku tygodnia wiec troszke sie juz spoznia ale podejrzewam ze to wina stresu bo mialam wczoraj wazny egzamin i caly tydzien sie nim przejmowalam. Pozdrawiam Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Kate A92 to miłego wypoczynku ;) Miła moze zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 2605 ja nie chce zbyt szybko robic testow nie chcialabym robic sobie zadnej bety ja poprostu chce jak w pierwszej ciazy zaczekac jeszcze kilka dni i zeby test wyszedl wyrazny pewny. Nie chce przechodzic stresow zwiazanych z oczekiwaniem na wzrost bety. Uwazam ze co ma byc to bedzie. Z pierwszym dzieckiem nawet nie wiedzialam kiedy mam dni plodne kompetnie i wyobraz sobie ze moj syn urodzil sie w tym samym dniu co moj maz (jego tatus) i to jeszcze urodzili sie obaj w Dniu Bozego Narodzenia niesamowite :):) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ooojjj jak fajnie :) podziwiam Cię ze taką cierpliwa jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 2605 ja piersza ciaze przeszlam w wieku 22 lat bez zadnych objawow do osstatniego dnia bylam na chodzie zadnych mdlosci zmeczenia. A przytylam 20kg(nie mam nawet jednego kg wiecej na ten moment niz przed ciaza wszystko zeszlo ze mnie samoisnie po 1 miesiacu! Szok waze 47 kg nie tyje mam przemiane materii ponad norme. Ale moja biedna siostra w listopadzie przeszla lyczeczkowanie 1 wszej ciazy w lutym poronienie samoistne i w maju ciaza pozamaciczna 3razy chemia.w.zastrzykach potem jednak operacja ale na szczescie nie usuneli jajowodu to jest straszne :(:( mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Bardzo współczuję Twojej siostrze tyle biedna przeszła :( straszne ze niektórych ludzi takie tragedie dotykają masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×