Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Martyna1111
Ona124 super ze dolaczasz :-) ja 15 lipca, czyli test 17 lipca jesli @ nie przyjdzie :-) jezeli ktos nie wytrzyma to mozemy ewentualnie zmienic na dzien po @. Wazne zeby bylo po, a nie przed :-) w dniu spodziewanej tez moze lepiej nie, bo mozemy dostac @ np. Wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz mi się zdarzyło, że @ mi się spóźniła ponad tydzień czasu i myślałam, że może jestem w ciąży, poszłam do ginekologa, ale on nie stwierdził ciąży, przepisał mi tabletki na wywołanie Duphaston i za dwa dni @ przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martka10 to za duzo masz czy za malo endom? Ja tez bym bardzo chciala dwojke dzieci ale najwazniejsze zeby chociaz jedno bylo ,a ja jestem z Kozienic .my staramy sie o pierwszego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej moje kochane, Troszkę mnie nie było, dałam trochę na luz, ale i z tego nic nie wyszło, jutro planowo @ beta wczoraj mniej niż 2 także ciąży nie ma... W tym cyklu stawiam na castagnus :) zacznę go brać jak @ się pojawi i zobaczymy efekt jak człowiek nie spróbuję to się nie przekona :-) Witam nowe forumowiczki! Zafasolkowanym serdecznie gratuluję :) Angelowa tak się cieszę Twoja fasolka czuje że będzie babeczka :) No to do dzieła 7 cykl uważam za otwarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endometrioza to nie to samo co endometrium. Endometrioza to stany zapalne spowodowane wypływem krwi do jamy brzusznej. Nie cała krew podczas miesiączki wypływa na zewnątrz, czasami pojawiają się torbiele czekoladowe na jajnikach, najczęściej guzy na macicy lub innych narządach i stany zapalne przy mniejszych skupiskach zmian, to tak w skrócie i uproszczeniu. Niestety operacyjne usunięcie guzów nie wiele dało, a przyjmowanie hormonów tylko hamuje chorobę na czas ich brania. Endometrioza prowadzi do niepłodności, a naturalnym sposobem na jej wyhamowanie, chociaż na chwile jest właśnie ciąża i koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ja tez sie chetnie przylacze moj termin @ to jutro wiec dlugo nie musze czekac ale fajny pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochana jak cudownie ,że się odezwałaś :):):) super nastawienie ,brawo :):):) Ona124 ,testy ciążowe robiłam od 10dpo każdy był negatywny ,pierwsze kreseczki pojawiły się dopiero 3dni po terminie@ i to późnym popołudniem ,rano test był jeszcze negatywny . Trzymam kochane kciuki za Wasze starania :):):) Aaaa chciałam dodać jeszcze odnośnie objawów ciazowych ...cóż całe życie nie jadłam żurku ,odrzucał mnie nawet zapach ,a teraz sama sobie robię i jem niemal co dzień ,tak mi smakuje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 24 - Witam! Co to za lek Castagnus? Powiesz o nim coś więcej? ;) gość2605 - No to czekamy w takim razie cierpliwie :) Angelowa11 - To jak widać, wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa ja do dziś pamiętam jak w ciąży z synkiem wypiłam pół garnka zurku tak mi smakował...haha coś w tym jest :) Zmykam do pracy, trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Widzicie, na przykladzie Angelowej widac, ze nawet dwa dni po @ test moze nie wyjsc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gosc 2605 no czyli tescik przynajmniej za 3 dni :-) trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
To lek ziołowy głowie Chodzi o to że zbija prolaktyne, dużo kobiet po nim zaszła w ciążę, to spróbuję i ja z tego co pamiętam to tu na forum bodajże BasiekKk zaszła po castagnusie, dużo informacji o tym leku jest w internecie, fora na temat ciąż po nim też są także zachęcam do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Do paktu chętnie się dołączę... 3 dni po termienie będzie pewniej:) {Przyznam wam, że pierwszej ciazy wogólne nie odczułam na poczatku dopiero jak zaczeło mi w jakimś 5 -6 tygodniu śitać pszłam do ginekologa a on do mnie no no bardzo ładna ciąża.. no i tu mało co z samolotu nie spadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie są tabletki dla kogoś kto np ma ciężkie PMS, nieregularne @ itp? Czy mogą być po nich jakiej skutki uboczne? Czy może któraś brała takie tabletki albo podobne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny ja mam wizyte dopiero na wtorek (wiecznosc)jak bym zadzwonila do swojej gin bylaby odrazu jak bym powiedziala ze w ciazy jestem ale zmienilam na inna lekarke zobaczymy a do tego synek mi sie rozchorowal dzisiaj rano lekarz mam nadzieje ze mu szybko przejdzie. Angelowa swietne wiesci!!! Ja caly czas mam bulgotanie w brzuchu normalnie bez przerwy do tego uczucie ciagniecia klucia cos ewidentnie sie tam dzieje w tym brzuszku. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola999 To musi być wspaniałe uczucie kiedy rozwija się w Tobie nowe życie :) Ja już się nie mogę doczekać tego uczucia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
To są tabletki ziołowe raczej nie zaszkodza, owszem biorą je też kobiety z pms, jak mają bolące piersi i plamienia e środku cyklu... Moim zdaniem może Bardziej pomoc niż zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
W takim razie zrobie 3 dni po chociaz wydaje mi sie ze przyjdzie @ ale jak nie to dopiero po weekendzie zrobie a to cala wiecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
MIla czekamy na dobre wieści:) Uczucie niesamowite jak kopie:) aczkolwiek powiem wam ze w pierwszej ciaży tak tego nie przeżywałam młoda byłam dlatego,,, choć synek jest dla mnie wszystkim, ale zdałam sobie sprawę z macierzyństwa dopiero jak się urdził.. teraz już mam takie parcie na drugiego bobasa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane.Dwa dni po spodziewanej @ Wzdęty brzuch wyglądam jak bym już była w 5 miesiącu smiech.gif wyczulony węch, raz mi gorąco a raz zimno, raz zaparcia a raz biegunka, przy leżeniu na plechach ciężko mi wstać ból pleców i tak jakby ucisk na macice, po żołądku ciągle coś jeździ mi, częściej też korzystam z wc, spać nie mogę mimo że zmęczona jestem, wieczorami mdli mnie i tylko wieczorem,były i bóle jak na @ lecz nie przyszła na razie. Zafasolkowane jakie wy miałyście objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie boję się kolejnego rozczarowania ale będzie trzeba zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula24 miło Cie znowu spotkac na forum:) szkoda ze znów się nie udalo :( ale za kilka dni znow pokawia się kolejne nadzieje:) Ja mialam masakre dwa dni przed ostatnio @ bo bylam w nerwach czy przyjdzie a jak przyszla to wiadomo smutek, ale dzien pozniej znow się pojawila nadzieja, ze moze teraz sie uda. U mnie 4 cykl staran, chyba już jestem po owu wiec czekamy. Martyna1111 test wyjdzie dopiero okolo 14 dni po owulacji wiec jeśli ktoś ma owu np. 10 dni przed @ to moze dac fałszywy negatywny wynik. Najlepiej robic test 2 tygodnie po owulacji, jesli oczywiście wiemy kiedy byla :) A co do testów owu jak kolezanka wyżej pisala, cien na tym teście to wynik negatywny. Druga kreska musi być tak ciemna jak kontrolna albo jeszcze ciemniejsza zeby był pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze przed @ wydaje mi się że to może już że się udało a później niestety oczekując 2 kresek jest jedna i wredna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas boi się rozczarowania, wiadomo ;) może jutro rano zrobisz? :) życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak wcześniej nie miałam nie czułam się tak jak w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak najlepiej rano zrobię dla pewności dzięki kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Też piszę się na robienie testu dwa nie po @ moja powinna być za 9 dni :) kochane dziwnie się dziś czuje a mianowicie czuje jajnik jakby miałaby być owulacjia czy to możliwe że tak się przesunela???? Cykle mam do tej pory po 28 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×