Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Podpisuje się dwoma łapkami pod tym co napisała ona ,misiu moja mama najmłodsze urodziła w swoje 44 urodziny ,uszy do góry :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Witajcie dziewuszki:) Misia ty się nie przejmuj ja znam osoby, które po 45 roku rodziły- dzieciaczki zdrowe wszystko przebiegło bez problemów.. spokojnie... Kochane moje zaciążone mam pytanko do was jakie miałyście przeczucie w tym cyklu , co zaszłyście w ciążę? Osobiście wam powiem, że będę testować dopiero za 13 dni, bo okres mam mieć 10 plus doliczone 2 dni pO:) Żadnych objawów, oprócz w****ienia na maxa.. ale to akurat moja osobista wada;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Wiec moglabym byc twoja mama,z moim mezem bylismy piec lat,jest mlodszy kilka lat odemnie,niewiele moim zdaniem,ale bralam przez te piec lat pigulki,nie polecam,zle wplynelo to na moje zdrowie,syn jest moj,ale nie zna innego taty,jest bardzo samotnym dzieckiem,niewiem moze to szalenstwo pragnienie dziecka w wieku40+,wy dziewczyny macie duze szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Misia Ty sie nie poddawaj tylko do robotyZabieraj ;) naprawde nie ma reguly moze okaze sie ze bardzo szybko sie uda czego Ci zycze :) naprawde glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Dzieki za wsparcie,co niektorzy to sa zacofani,a ja nie czujesie staro,tez podobno nie wygladam,badania lekarskie wyszly dobrze,ze moge zajc w ciążę,ale maz nie wiadomo,a do badan z nim to graniczy z cudem wolami go nie zaciagne,czasu tez maz nie ma,kochamy sie kilka razyw miesiacu,coz,a nie zabezpieczamy sie od prawie 3lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Misia moja siostra w wieku 42 urodziła synka za tok byl kolejny synek a jej partner jest po 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćmisia - tak jak mówią inni, nie poddawaj się :) Nie wiem czy to moja podświadomość czy jak, od jakiegoś czasu zaczęły mnie pobolewać sutki, co nigdy mi się nie zdarzało, nigdy mnie nie bolały piersi ani sutki przed @, sama już nie wiem co mam myśleć, może za dużo myślę, choć się staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Cześć drogie przyszłe Mamy! Dołączam się do tematu, by śledzić Wasze starania - sama dopiero jestem na starcie. To pierwszy cykl oficjalnych prób, chociaż już w poprzednim podjęliśmy decyzję o niezabezpieczaniu, ale pozostawiliśmy to losowi. Niestety się nie udało. Na dodatek okres przyszedł 6 dni za wcześnie. Teraz skorzystałam z testów owulacyjnych, na szczęście zaczęłam testować wcześnie (już 2 dni po okresie) i w 9dc wyszedł pozytywnie. Dzisiaj testowałam 3 dzień z rzędu (11dc) nadal wychodzi pozytywnie, kreski są równie mocne co w poprzednich dniach. Oby tym razem się udało ;-) Trzymam za Was kciuki, dzielcie się spostrzeżeniami i pierwszymi objawami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Witaj Laura :) A jakie masz cykle co ile dni? Ja zastanawiałam się nad tymi testami czy to faktycznie mi coś da czy liczyć na intuicję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Laura witamy Cie :) oczywiscie trzymamy kciuki by sie szybko udalo :) powiedz nam ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Viola zawsze mozesz sprobowac z testami nic nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Mam 25 lat. Cykle mam nieregularne niestety, ostatnie 3: 41, 32, 27. Owulację w poprzednim cyklu miałam ok. 19 dc (13 dni przed @), byłam akurat na USG u ginekologa. Jeżeli w tym cyklu się nie uda, w związku z moją nieregularnością cykli, powinnam skorzystać ze wsparcia ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola9999
AA no nie zaszkodzi.. choc moj gni zaznaczył, że najlepiej na czuja:) jak zapytałam jak wyczuję to mi odp. zobaczysz jak bedzie slisko:):) i w tym cyklu zauwazyłam ha ha ale czy trafnie zobacze 13 jak bede testować i cieszyć się ze @ jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ja bym na Twoim miejscu bym skorzystala z testow owulacyjnych i mierzenia temp. A jezeli masz wiecej kasy i mocno sie niecierpliwisz to mozesz isc na monitoring ale jak dopiero zaczynacie i wiesz ze jest ok jak chodzi o zdrowie to ja bym z testow owulacyjnych skorzystala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Tak, też przebrnęłam przez kilka artykułów, by oprócz testów dostrzegać inne "znaki" owulacji, które zauważyłam po okresie, co mnie bardzo zdziwiło, dlatego tak szybko zaczęłam robić te testy. Być może cykl mam mieć jeszcze krótszy niż ostatnio, stąd tak szybko test pozytywny. Wiem, że oczekiwanie jest najtrudniejsze, trzymam kciuki, żeby Twoje dwa tygodnie zakończyły się sukcesem z dwiema kreskami. Zauważasz jakieś zamiany już? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Laura ja Ci powiem oprócz czasami ciągnięcia w macicy zero.. ale boją się ze to bardziej podświadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Myślę, że jeszcze wcześnie na jakiekolwiek jednoznaczne objawy, ale już coś tam w środku się dzieje, jak się udało, wiec możesz mieć pierwsze odczucia :-) Podobno często czuje się samo zagnieżdżenie, któremu może towarzyszyć plamienie, ale to dopiero po min. 6 dniach od zapłodnienia, więc jeszcze czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
caroline29 Tak to mój wiek, zaczeliśmy się starać z początkiem marca. Pociesza mnie fakt że mam już 2 dzieci, ale bardzo chcielibyśmy jeszcze jedną pocieche. Basiekk Super, że u Ciebie wszystko oki :) Zdrówka dla Was :) Angelowa Nawet nie wiesz jak się ciesze że u Was jest wszystko w porządku. Trzymam bardzo mocno kciukasy żeby było tak dalej. Ona124 Spóźnione życzenia, upragnionych 2 kreseczek :) Mila Gratulacje :):) dbaj o Was :) U mnie ok 5 dni do @. Chciałabym już coś wiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
onaa124 tak, plamienie występuje rzadko, dlatego napisałam, że "może towarzyszyć" zagnieżdżeniu, ale nie musi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Becik witamy:) I trzymamy kciuki aby te 5 dni zleciało bez miesiączki - bardzo szybko:) Ja mam głupie uczucie ze nie:) ale to chyba każda tak ma przed okresem ze znow się nie udało Mila a ty jak czułas wewnetrznie ze to juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik29 Dziękuję i Tobie również tego życzę, tak jak innym staraczkom, przyszłym mamusiom :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Witam ja też w tym miesiącu zaczęłam starania o dzidziusia ;) miesiaczke powinnam dostać 10 lipca.. ostatnia miesiaczke miałam 8.06 według kalendarzyka dni płodne miałam od 21-27 ale od wczoraj mam bardzo obfity i taki gęsty śluz.. no zobaczymy czy się udało trzeba czekać.. Mam już 2 synów 5lat i 3lata i marzę o córci. Powodzenia wszystkim staraczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
cześć olaaa! trzymamy kciuki za pozytywny wynik :-) najgorsze chyba to oczekiwanie na możliwość testowania, co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj Laura i witaj ola ! Becikkk 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Laura nie wiem czy czytałaś nas wcześniej, ale przyjęłyśmy pakt, że testujemy minimum dwa dni po dacie spodziewanej @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Tak odliczam tylko dni ;) Ale mi w 1 jak i 2ciąży robiłam testy i negatywnie wychodziły i to po terminie @ dopiero 5testów i wyszła ciąża.. w 2 ciąży miałam plamienie implantacyjne i też test negatywny.. w pierwsze 2 ciążę zaszlam bez problemu jeden strzał i Od razu byłam w ciąży ;) a teraz z mężem w marcu się staraliśmy kilka razy i dostałam @ ktora trwała 2tyg.. później miesiączki się unormowaly.. i teraz 2 podejście zobaczymy nie mogę się doczekać tego 10.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Bardzo chętnie dotrzymałabym paktu, jednak nie wiem w jaki dzień powinnam dostać miesiączkę przy mojej nieregularności cykli. Korzystam z aplikacji wyliczającej średnią z poprzednich miesięcy, ale już widzę po owulacji w zeszłym cyklu i 6 dniowym przyspieszeniu @, że wyliczenie z niej jest dalekie od rzeczywistości. Skoro 27.06 wyszedł mi pozytywny test owu, to może powinnam doliczyć 14 dni do @ + 2 dla pewności? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
olaaa, czekanie jest najgorsze :-) poprzednim razem byłam pewna, że się udało. Nawet jak pojawiło się plamienie - uznałam to za dobry znak, bo wypadało jak implantacyjne, jednak plamienie było chyba zbyt intensywne i trwało 5 dni ( z czego pierwszy i ostatni bardzo skąpo - kilka kropel), dlatego myślę, że była to przyspieszona @ , szczególnie, że po tym zrobiłam dla pewności test ciążowy i druga kreska pokazała się dopiero po kilku h, powtórzyłam więc następnego dnia i nic. Zaczęliśmy od nowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
No nic trzeba czekać.. Trzymam kciuki za was wszystkie!!!:)Ale mi się wydaje ze nie zaszlam w ciążę.. Jakoś tak po ostatnim naszym staraniu strasznie to przeżyłam i boję się znowu rozczarować.. zastanawia mnie tylko czemu mam tak duzo bialego rozciagliwego sluzu.. wedlug kalendarzyka nie mam już dni plodnych cykle mam 32dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×