Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Paulakk
Przykro mi, ze spotkalo Cie cos tak smutnego. Sama doswiadczylam poronienia w czwartym miesiacu. Dzisiaj pomyslalam o poronieniu biochemicznym, ale nie krwawie, ani nawet nie plamie. Moze to tym razem jednak problemy z przewodem pokarmowym, szczegolnie ze wczoraj borykalam sie z bolem zoladka pol dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Sory nie doczytalam ze faktycznie umowa wygasnie, ale i tak bym nie czekala ;) PaulaK nie wiem co Ci poradzić może nie jest to żadne poronienie nigdy nic nie wiadomo przecież jazda kobieta ma różne objawy więc to co jest u jednej nie musi oznaczać tego samego u drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja miałam dzisiaj jakies ciągniecie w dole brzucha ale nie wiem co zwiastuje. Aleksandra a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulak jezeli nie krwawisz nie ma mowy o poronieniu ,we wczesnej ciazy zdazaja sie takie bole takze mysle ,ze to wcale nie musi zle wrozyc :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Fajnie czytać, że zaraz testujecie :-) Co do bólu brzucha - moja bratowa, jeszcze jak nie wiedziała, że jest w ciąży, mówiła, że chyba dostanie najbardziej bolesnego @, bo jest kilka dni przed a już ją tak boli. Ale @ nie nadeszła, a test wyszedł pozytywny dzień przed spodziewaną @. Myślę, więc że ból bez krwawienia nie jest złą oznaką. Duże zmiany przecież tam zachodzą, by fasola się dobrze rozwijała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Jedna gruba krecha. ;( w poniedziałek powtórzę. Nie ukrywam ze z sił opadłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Malla czekamy cierpliwie do poniedzialku będzie pozytywnie, zobaczysz a póki co to się nie martw. Bo temperatury nie mierzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola999 - dzisiaj powinnam dostać @, jak na razie ani widu ani słychu, więc czekam :) gość martaaaa - spokojnie, wiem, że to rozczarowuje zobaczyć jedną kreskę na teście, ale poczekaj jeszcze, może u Ciebie za wcześnie i za jakiś czas pojawią się dwie :) trzymam kciuki :) Małła - poczekaj cierpliwie do poniedziałku, nie od razu Rzym zbudowano :) :) nie u wszystkich kobiet w dniu spodziewanej @ wychodzi pozytywny test, a w ciąży są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onaa124 Trzymaj się jeszcze dwa dni i testujemy:):) Więc kochana wyluzuj się ... Małłta spokojnie każda z nas to przeżywa--- dlatego czekamy do 3 dni po.. bo wtedy jest bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Dziewczyny nie poddawajcie sie, nie traccie wiary :) jestesmy z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
I się nie podpisałam..:) dwa posty wyżej to ja:) Kochaniutkie ja objawów żadnych może delikatnie mnie lewy jajnik ciągnie.. ale to czasem i niemrawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
stres stres.. Ona124 nie szukamy kochana objawów :):):) na spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
@ powinna być w środę ( przynajmniej tak było przez ostatnie dwa cykle), ewentualnie dziś lub jutro ( bo takie przesunięcia tez były) w sumie jak jutro się nie pojawi to poniedziałek za wcześnie na powtórkę, zrobię w środę. Temperaturę mierze, ale dopiero zaczęłam od poniedziałku, bo przymierzam się w przyszłym cyklu już do regularnych pomiarów (zapisuje by mieć porównanie) w poniedziałek najwyższa 36,5 wtorek 36,3, środa to już w ogóle 36,1, natomiast od 2 dni 36,2 nie wiem co to u mnie znaczy. Ale notuje na przyszlosc. Objawów @ nadal brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Małłta a zacznij myślec o czym innym.. bo my kobitki jesteśmy takie, że nie dość ze sobie wmawiamy objawy to jeszcze bardziej się smutamy:( jak zawiedziemy się na teśćie... Ja niby dziś powinnam mieć zagnieżdzenie nic zupełnie nic nie czuję oprócz podświadomośći, która wywołuje szereg objawów... Na spokojnie kochana....naprawdę bo wiem z doświadczenie ze nic to nie da... AngeloVa jak się czujemy...z fasoleczką:) Mila jak tam zdawaj relacje mamuśka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Hej dziewczyny, wczoraj byłam u lekarza, wszystko z owulacją ok, za dwa dni powinna wystąpić. Mówiła mi, że jest wszystko w jak najlepszym porządku, wszystko idealnie. Powiedziała, że w ten weekend mam współżyć, a jeśli sié nie uda to między 3 a 5 dc zrobić tsh i prolaktynę. No i zrobiła też cytologię. Także się uspokoiłam, wszystkim również radzę wizytę u lekarza, naprawdę pomaga. Ja poszłam już w drugim miesiącu starań, nie zamierzałam czekać roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
jA tez poszłam od razu by wiedzieć na czym stoję, tylko niby u mnie nic nie stoi na przeszkodzie.. ale kij go wie jak tto będzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Malla tzn ze temperatura ci spadla bo jest niska . Ja przed i pi @ tez mam ok 36.3 a na owulke podnosi sie na 36.8. Ale puki nie ma @ jest nadzieja. A który to twój cykl staran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Viola, a robiłaś też jakieś badania? Bo mi właśnie dała na tsh i prolaktynę i ta cytologie, a potem powiedziala, ze ewentualnie inne :-) dobrze ze nie karze mi czekac roku na badania. A ja przynajmniej tez sie uspokoilam, pecherzyk byl , sluz powiedziala, ze ok, takze warto isc w czasie mniej wiecej owulacji to wtedy tez sprawdzi, czy wszystko jest jak ma byc. I macica tez u mnie wyglada na taka, jaka powinna byc w trakcie owulacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej kochane spokojnie wyluzowac i poczekac chwile na testowanie jak ja wytrzymalam 9 dni po terminie to wy tez dacie rade kilka dni wytrzymac. Uda sie :) ja mam bulgotki w brzuchu i po przebudzeniu mdlosci ale tylko chwile dopoki nie wstane i nie pochodze troszke. Jutro zaczynam 7tc a wizyte mam dopiero na 9t3d nie wiem jak ja to wytrzymam. W miedzy czasie badania do wykonania. A jutro ide na wesele masakra tak mi sie nie chce ale musze bo siostra meza wychodzi za maz... pozdrawiam dziewczynki:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Martyna:) z cytologią już do niego przyszłam:) Dał mi na morfologię, którą jutro zrobię:) A pozatym powiedział ze szykuje się prawdopodobnie owluka z prawego jajnika i ze zdrowa jestem... Mam te plamienia prze okresem, ale to nie brak hormonów a nadrzerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Mi na te plamienia kazala ta prolaktyne, ale ogolnie to powiedziala, ze jest ok :-) mam nadzieje, ze niedlugo juz zajde w ciaze i nie bede musiala szukac przyczyny gdzies dalej. Ja to dopiero jestem glupia, wy macie rozne objawy ciazowe, a ja doszukuje sie objawow nieplodnosci hahaha :-) przed wizyta moj maz stwierdzil zd nie mam po co isc bo przeciez ja juz wszystko wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie :-) Wraz z mężem w styczniu tego roku postanowilismy ze chcemy miec dziecko.Przez 2 lata bralam regularnie tabletki anty Naraya plus postanowilam je odstawic wlasnie w styczniu lekarz doradzil mi ze mamy czekac ze staraniem sie o dziecko na 3 miesiace (podobno organizm sie czysci)....od 3 miesiecy teraz staramy sie juz o dziecko i nic a to prawie pol roku od zaprzestania brania tab.juz sie martwie ze cos zemna nie tak.Prosze kobietki doradzcie mi cos w tej sprawie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam myszka95 :) jak często się staracie i jakie masz cykle? Sądząc po twoim nicku, masz 21 lat, jak się nie mylę? Podobno nie dobrze jest brać tabletki anty w tak młodym wieku, lepsze są naturalne zabezpieczenia, ale kto jak uważa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Iwona powiem Ci ze ja dziwnie się czuję... cały czas czuje jajniki nie to ze bolą ale po prostu je czuje; parę dni temu miałam chwilowy ale mocny skurcz jednego aż koleżanka z biurka obok spojrzała na mnie co się dzieje ale to był moment. Nie wiem czy to podświadomość czy coś innego. Jadę dziś na wakacje i kusi mnie kupiony test żebym wiedziała czy mogę szaleć na spokojnie czy nie. Wiadomo jak to jest morze, zimne drinki,słońce a to wszystko raczej nie sprzyja rozwijającej się ewentualnej ciąży. Dwa dni przed @ to chyba za wcześnie też żebym czegokolwiek się dowiedziała chyba, jak sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Ja na szczęście u ginekologa byłam w cyklu przed rozpoczęciem starań i jego pozytywna opinia i wskazówki zachęciły nas do startu :) warto na początku mieć pogląd a nie czekać - tak jak piszecie. Ja natomiast 5 dzień po pierwszym teście owu pozytywnym, dzisiejszy wyszedł mi też pozytywnie ale już ze słabszą kreską T niż w dniach poprzednich. Nic nie czuję, poza bolącymi piersiami, ale to może związane było z samą owulacją i dopiero spada mi to LH. Wy coś czułyście kilka dni po zapłodnieniu? Prwnie do zagnieżdżenia nie powinnam widzieć zmian, ale jakoś pesymistycznie podchodzę, bo nawet nie wiem kiedy powinnam mieć @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra9125 - jeśli chcesz, to zrób ten test dzisiaj, ale ja bym poczekała przynajmniej do dnia @, bo test może Ci nie wykazać jeszcze ciąży :) życzę udanych wakacji i pozdrawiam, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Laura jesteśmy w podobnym cyklu.. spokojnie nic sie nie czuje przy zagnieżdżeniu aczkolwiek każda kobietka ma inaczej... Aleksandra .... niestety test dwa dni przed może nie wykazać... .. nie ma co się bez potrzeby zawieźć zatem nie wart próbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Wakacje :-) zazdroszczę, podobno do 4 tygodnia czynniki żadne nie wpływają na rozwój ciąży (alkohol itp), ale lepiej mieć pewność i nie kusić losu. 2 dni przed @ może nic nie wyjść - szczegolnie jeżeli np miałaś przesunięcie i np. @ powinna być za 3 dni. Ale jak już pisałam, mojej bratowej wyszła kreska mocna, od razu przed @. Zależy od organizmu pewnie. Ja bym zatestowała, jak wyjcie nawet cień kreski - pozytywny, a jak negatywny to bym nie nastawiala się źle tylko powtórzyla za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej co to jest to LH? Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×