Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Różowy_Kordonek
Ja dopiero tutaj od Was dowiedzialam sie o badaniu szyjki. Po owulacji 13dc mialam nisko bo moglam do niej dostac a dzisiaja 19dc jest wysoko bo w ogole jej nie czuje. Nie wiem wiec czy otwarta czy zamknieta.. ale podejrzewam, ze w tej fazie cyklu bez wzgledu na to czy bylabym w ciazy czy nie to powinna byc chyba wysoko, wiec musze czekac na inne objawy :) sluz bialy byl i bialy jest, ale nie ma go jakos duzo, radze sobie bez wkladki. Jedyne co to wydaje mi sie, ze ujscie pochwy mam zasinione, ale moze wmawiam to sobie.. piersi dalej bola ale bez szalu, nie sa juz chyba tez takie pelne i nabrzmiale. Natomiast non stop jezdzi mi po zoladku, mam wzdecia i czesto sikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Róźowy Kordonek - mi to co opisujesz wygląda jednoznacznie :D za ile dni masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Karolcia trzymam kciuki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Angelowa jak po wizycie?u mnie ok dzidzia ma już 5.2 cm i wszystko wymiary ok:-)dziś mam 11tydzień +1 dzień:-) trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki:-)s992 a jak u ciebie samopoczucie?mam nadzieję że w tym cyklu ci się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Termin @ dopiero za 8 dni... sama nie wiem, wczesniej tez te objawy odbieralam bardziej jednoznacznie a teraz jakos z dystansem do tego podchodze... ani brodawki mnie nie swedza, ani mi nie sciemnialy, ani zylek nie widze, podbrzusze tez mnie nie boli, sluzu raczej malo.. heh.. chyba nardziej na @ te mije objawy :) pocieszam sie, ze czesc dziewczyn nie ma zadnych objawow zwiastujacych ciaze, wiec wiem, ze to nie regula... teoretycznie na jutro wypadalaby mi implantacja ale moja owulacje wyznaczalam tylko pi razy oko za pomoca kalendarzyka, sredniej i sluzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj Karolcia! Co wiecej u ciebie słychać? Ile masz lat? Martka10 a jak wyglądają u ciebie te bole miedzy cyklami. Kucie jajniki skurcze macicy czy ogólnie bol podbrzusza ale obchodzi sie bez tabletek poza @ ? Ja mam tez bolesne miesiączki teraz mniej ale nieraz bylo tak ze brałam 2x nurofen forte + nospa na porcje teraz tylko nurofen forte i nospa dawka zmniejszona i jakos mniej boli od czasu jak sie staramy podobno plemniki maja wpływ na skurcze macicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Rózowy kordonek od owulacji szyjka idzie do gory i do @ tam zostaje. Jesli przychodzi @ to opada a jeśli jest ciąża to juz tak zostaje. Także przed terminem @ na podstawie szyjki się nie dowiemy czy sie udało.jedynie mozna wnioskowac kiedy jest owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gośćpuma jestem okolo 2 dpo wiec czuje sie normalnie:P a wy jak sie czujescie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból miedzy miesiączkami z tym to różnie: w zasadzie od miesiączki do owulacji bardzo mocne kłucia jajników, często obu, plus ból całego podbrzusza promieniujący do kręgosłupa niczym przed @. Po owulacji zazwyczaj 3-4 dni przerwy od bólu i zaczyna się PMS ( ból podbrzusza, bóle głowy, wymioty, bolące i wrażliwe piersi) - cała gamma. Niestety żeby wytrzymać te bóle muszę dość często brać paracetamol (przeciwbólowy a zarazem przeciwzapalny). Tylko to się u mnie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęstsze objawy endometriozy: " - bolesne miesiączki - obfite miesiączki, a także zbyt długie krwawienia menstruacyjne - bolesne stosunki - kłopoty z zajściem w ciążę - bóle, a czasem plamienie okołomiesiączkowe - parcie, ale także ból pojawiający się podczas wypróżnienia i tuż po nim - czasem ślady krwi w moczu lub kale, gdy endometrium wszczepi się w pęcherz lub o******cę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Maetka10 Wspolczuje .... :( u mnie to wygląda łagodnie raczej lekkie kucie czasami tuz po @ ale to różnie wiec po samym zakuciu ciężko mi wyczuć owu jedynie @ daje sie we znaki i czasami jajniki kilka dni przed . Gość puma a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martka10 bardzo Ci współczuje :( tylko słyszałam o tej chorobie jedno co zapamiętałam to to, że jest bardzo bolesna. Zajście w ciąże podobno jest trudniejsze ale nie niemożliwe. x KateA92 bardzo się cieszę, że to nic poważnego. Napisz koniecznie czy te tabletki działają co dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
aaaa.... dziewczyny My tu piszemy o sobie, że warto siebie przebadać, nie zapominajmy o partnerach. Wszyscy przebadani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
S992 dziekuje za wyjasnienie :) szyjke badalam dopiero po dniach plodnych, h to wiedza bezuzyteczna ;) w takim razie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Znowu forum sie chyba zawiesiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline29
Buuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Caroline29,S992 jak na razie nie narzekam czuję się bardzo dobrze:-)chociaż jeszcze chodzę senna Ale mam nadzieję że nie długo to przejdzie.Dużo lepiej znoszę tą ciąże niż pierwszą:-)już nie mogę się doczekać kiedy będę czuć ruchy.Tak bym chciała żeby wszystkim wam się udało i żeby każda mogła doczekać się swojego maleństwa.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
U mnie tylko dwie trzy godziny w dzień kiedy przychodzi. Wtedy najlepiej jak bym na kibelku ciągle siedziała a po kilku godzinach wszystko przechodzi. Ogólnie nie jest źle ślę czasami muszę wziąć tabletkę. Współczuję naprawdę jak ktoś ma bolace miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Goscpuma cieszę się ze u Ciebie i maluszka wszystko dobrze :) zobaczysz jak szybko zleci i poczujesz upragnione ruchy ;) ja też mam badzieje, że kiedyś uda się nam wszystkim, to tylko kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Dawidowa Trzymam kciuki, współczuje poronienia, ale teraz to już będzie tylko dobrze :) Betty Również mi przykro, trzymam kciuki. Kate Ja też myśle, że powinnaś powiedzieć lekarzowi o zawrotach głowy. Korneli Bedzie dobrze, dbaj o Was :) S992 Trzymam mocno kcukasy :*:* Goua Witaj. Trzymam kciuki :* Będzie dobrze. Hej. U mnie powoli i do przodu, jestem w 12dc do testowania jeszcze bardzo daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Becik zleca te dni zobaczysz szybko i mam nadzieję, że zobaczysz II kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Malla ja najpierw zaczelam od siebie, jesli w tym cyklu sie nie uda to nie zamierzam czekac i w przyszlym miesiacu maz bada nasienie - koszt 50 zl. Jestem tak zdeterminowana i tak pragne dziecka, ze zbadam sie cala i meza tez, chocby to mialo kosztowac tysiace :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja też męża przebadalam I okazało się ze miał za wysoka prolaktyne, faceci też ja mają ;) dostał lek na obniżenie i już ok. Niby wyniki są w normie, ja niby też mam już wszystko w normie ale dalej ciazy nie ma. Może po prostu nie trafiamy albo psychicznie zbyt chce i się blokuje nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ewelina2605 ktory cykl staran? Jesli wszystko w normie i u twoje partnera nasienie tez to napewno jeszcze w tym roku zobaczysz dwie kreseczki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik ja dzis 13 dc wiec dalej jedziemy ja tym samym wozku ... Ale w odpowiednim dla nas czasie się uda!:-) Różowy kordonek wszytsko przed Toba, każdy kiedys musi zaczac :) przy @ bedziesz wiedziała jak wyglada szyjka otwarta bo wtedy masz pewnosc że otwarta jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Becik jestes blizej niz ja, mi to nawet jeszcze miesiaczka sie nie skonczyla :-( 5 dc, jeszcze 21 dni do kolejnej :-( ciekawe czy moge miec nadzieje ze zajde w tym miesiacu. W czwartek mam wizyte u lekarza i dostane leki na obnizenie prolaktyny. Ciekawe czy jest szansa ze zajde w tym miesiacu czy raczej sie nastawiac na za dwa trzy miesiace ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
U mnie kończy się 7 cykl staran, kończy bo czekam na @. Powiem szczerze ze zawsze jak jest coraz bliżej @ to coraz bardziej jestem zmęczona. I jak się kończy @ to Nowa nadzieja i starania i tak wkoło. Martyna szansa jest zawsze po prostu w organizmie musi wszystko zagrać dostaniesz leki i nigdzie nie jest powiedziane, że się od razu nie uda. Ale może być też tak, ze będziesz musiala chwilę poczekać aż leki zaczną działać. Kochana nie zastanawiaj się tylko bierz leki i działaj ;) a ja mam jakieś lekkie kucia z lewej strony, czuje trochę piersi ale nie wiem czy sobie wkrecam i czy @ za rogiem. Caroline Ty ile masz do @ masz jakieś odczucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×