Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość caroline29
Gość wyzej to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja do @ niby 2lub 3 dni.z ta szyjka to chyba dobrze ze jest zamknieta i wysoko tak kiedys czytalam, tylko tez czytalam ze nawet na kilka godz przed moze sie obnizyc i otworzyc.oby nie :) u mnie co prawda nie badam codziennie o stalej porze ale jakos nisko jest i tak jak by troche otwarta wiec pewnie nic z tego.i tak siedze w pracy i czekam na malpe.czemu nie moze byc odrazu wiadomo a tak czlowiek zawsze ma nadzieje no ale coz trzeba czekac.czemu cierpliwosc to nie jest moja mocna strona he he zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Byłam wczoraj u lekarki, zważyla mnie (przed 2 tyg schudłam 2kg), zmierzyła hemoglobine ee krwi (nie mam anemii) i wręczyła skierowanie do szpitala. Zanim wyszłam od niej zrobiła mi usg - chyba chciała mi humor poprawić :) i wiecie co ? Wstępnie powiedziała, że chłopczyk :) wstępnie, bo akurat był tak obrocony, że nie było wyraźnie widać. W szpitalu lekarz zbadał mój mocz, na podstawie którego stwierdził, że jestem odwodniona, ale nie będzie mnie zostawial na oddziale. W skali 1-5 mój mocz kwalifikowal na 3, a 4i5 kwalifikuje do hospitalizacji. Także podał mi litr płynów w kroplowce, zrobił usg i przepisał tabletki przeciwwymiotne jedna 3 razy dziennie. Na razie czuje się lepiej także mam nadzieje, ze tabletki działają i tak już zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Kate jak milo slyszec ze juz wszystko u Ciebie dobrze :) dobrze ze Cie przebadali wzdluz i wszesz :) chlopaczek ale fajnie macie juz jakies imie wybrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
A co do postów to one się dodają, tylko ze mamy juz tyle stron tutaj ze jak posty przechodzą na kolejną,nowa stronę to wyświetlają się z opóźnienie. Jak się nazbiera kilka postów na nowej stronie wtedy się pokazują i juz idzie normalnie. Także jak komuś się post nie doda to wystarczy dodać pare jednoliterowych postów aż wkoncu wszystkie się ukażą, nie trzeba się produkować i pisać wszystkiego jeszcze raz w obawie ze się post nie dodał. Uroki kaferetii - jeśli jest tyle stron to się zamula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ogólnie mamy problem z imionami, bo mieszkamy w DE i chcielibyśmy jakieś takie międzynarodowe imię, żeby i po polsku i po niemiecku taka sama pisownia była. Może Aron ? Albo Fabian ? Jeszcze nie zdecydowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kate super ze juz dobrze sie czujesz ;) oby tak zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kate najważniejsze ze dobrze sie czujesz. To który tydz ze juz można bylo poznać plec? Najważniejsze aby zdrowe bylo malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Dziś 16t2d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Angelowa a u ciebie który tydz ? Może i ty poznasz niedługo plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Wczoraj strasznie się zawiesiło forum :) Dziewczyny ja odpadam, dzisiaj pojawiła się @, w dodatku obfita :( miała być 22 lipca, ale przybyła wcześniej. Ledwo siedzę z bólu, bez tabletek przeciwbólowych się nie obędzie :( Za pozostałe testujące trzymam kciuki :) Kate gratuluję Synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Martka kurcze no szkoda, że @ przyszła... ale nie załamuj się ! W końcu musi się udać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martka10 buuuuu szkoda ze @ sie pojawila. Nie smutaj się w następnym cyklu będzie lepiej :) a może powinnaś sie przepadac tak jak Martyna pisała zrób sobie badanie tsh i prolaktyny. Ja tez pójdę prywatnie po niedzieli jak @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kate gratuluję synusia dobrze ze juz lepiej się czujesz! Oby tak dalej! Ja mam przeczucie ze w tu cykli się nie udało, piersi jakby przestały boleć... Szyjka średnio wysoko śluzu jak na lekarstwo, wogole do bani, za tydz dopiero planowo @, za Resztę Trzymam kciuki :) ktoś pytał co to za lek ziołowy biore, to castagnus, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Oj Martka przykro mi :( ja tez czuje ze dostane buuu tez czasami mam takie bolace ze bez tabletek ani rusz.no nic kochana zaczniesz nowy cykl i nowa szansa bedzie zobaczysz uda sie w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero 12t6d ciazy na okreslenie plci jeszcze chyba za wcześnie,chociaz ja chyba wole niespodzianke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Martka10, głowa do góry, zaczynasz nowy cykl (który to u Ciebie cykl starań?), niech ten bedzie owocny! Bede trzymać kciuki :) Paula24, poczytałam o tej szyjce i oczywiście są jakies wytyczne z jednej strony jak ma sie zachowywać przed okresem, a jak we wczesnej ciazy, ale z drugiej strony wszędzie podkreślają że to indywidualna cecha każdej kobiety. Wiec jeszcze się tym nie sugeruj ;) ze śluzem podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Dziewczyny tak jak pisałam kiedyś, wiedziałam, że zajście w ciążę u mnie będzie trudne, a może i niemożliwe. Od prawie 4 lat mam potwierdzoną endometriozę. Nawet bolesne miesiączki i ból w inne dni cyklu przy endometriozie to normalna sprawa. Jeżeli w całym cyklu 2 tygodnie mam bezbolesne to się cieszę, a jeśli 3 tygodnie nie boli mnie brzuch to zastanawiam się co się dzieje... Do bólu można się przyzwyczaić, ale ból podczas miesiączki jest faktycznie nie do zniesienia. Objawy endometriozy może na chwilkę złagodzić ciążą, ale trudno w nią zajść i to jest błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia, nie załamuję się, działam dalej :) Przytulamy się bez zabezpieczenia od listopada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja testuję 1 sierpnia po pierwszym cyklu starań. Ktoś ze mną? Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martka ja z drugim dzieckiem zaszlam w ciążę przy ogromnym endometrium lekarz sam był zdziwiony. Późno miałam owulacja i to pewnie była przyczyna. Także Tobie na pewno też się uda. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana u mnie endometrium nie jest ogromne, u mnie podczas miesiączki złuszczające się endometrium wraz z krwią przez przypadek trafia do jajowodów a stamtąd do jamy brzusznej a tam dociera np. do otrzewnej, jajników, jelit, ścian pęcherza i zakotwicza się na dobre. Wszczepianie się komórek błony śluzowej macicy do innych narządów to właśnie endometrioza, inaczej wędrująca śluzówka macicy. Co w konsekwencji prowadzi do tworzenia się zrostów i stanów zapalnych - stąd ten ból i inne dolegliwości w tym niestety niepłodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Vilemo chyba tez pisala ze brala ten castagnus. A wlasnie, jak tam bobasek, Vilemo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Hej dziewczyny :) Wczoraj byłam na usg, 11 dc i na prawym jajniku pęcherzyk 20 mm a na lewym też taki sam 20 mm, dzisiaj wzięłam zastrzyk ovitrelle a pojutrze 2x1 luteina dopochwowa... Ciekawe czy się uda :/ To mój pierwszy cykl z Clostilbegytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×