Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość caroline29
Ewelina kiedy wybierasz sie na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
No ja mam w planie od 8 sierpnia na dwa tyg. Zamierzam wyjechać chociaż na kilka dni I odpocząć. ja bym chciala ba kklka dni do pragi ale czy wypali zobzczymy.Dziś ledwo żyje zaraz chyba się podłoże spać bo ledwo na oczy widzę to chyba przez pogodę i ciśnienie. A Ty Caroline wybierasz się na jakiś urlop? Macie dziewcxhny jakieś plany na wakacjem oprócz pracy oczywiście :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline29 wszystkie prywatnie i za wszystkie 80 zl. Dziewczyny mam juz wyniki. Tsh 1,34 to chyba dobrze? Ft4 okolo 14 tez chyba w normie. Badania krwi ok. Prolaktyna na czczo okolo 200, ale za to hodzine po 3780. Czy ktos sie orientuje? To chyba za duzo co? Juz sie umowilam do ginekologa. Ciesze sie, ze cos wyszlo nie tak, przynajmniej wiem czemu 3 razy sie nie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Pewnie bedzie potrzebne jakies leczenie. Czy ktos wie, czy prolaktyne ciezko zbic? Czy mam szanse na ciaze w niedlugim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
U mnie @ się zaczyna pomalutku ( 4 dni po odstawieniu luteiny), po drodze do domu kupiłam olej z wiesiołka firmy APTEO. na opakowaniu jest napisane by brać 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie. Oleju z wiesiołka jest 500 mg . Brać dwa razy dziennie po jednej tabletce? czy po 2 kapsułki 3 razy? x Martyna1111: Rok temu w okresie wiosennym brałam lek na obnizenie prolaktyny (parlodel) http://www.meda.pl/fileadmin/user_upload/PL/pdf/product_manager/Parlodel_ulotka_18.06.2015.pdf natomiast nie polecam :(. Skutki uboczne masakra! po kilku dniach strasznie mnie muliło mniej więcej po 0,5h od zażycia i trzymało mnie do rana. Nie mogłam ustać na nogach, wymiotowałam za równo na wieczór jak i rano, oblewały mnie gorące jak i zimne poty (równocześnie). Nie mogłam żyć normalnie. Dodam, ze nie jest tani. Kosztował ok 70zł. Na szczęście lekarz kazał mi go odstawić i powtórzyć badania zgodnie z jego zleceniami ( o których pisałam tu wcześniej). x Gościa należy ignorować i nie odpisywać na jego zaczepki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Malla a ile mialas prolaktyny na czczo a ile po tabletce? W jakim czasie udalo sie ja zbic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Na czczo niby mieszcze sie w normie, ale chyba o tyle nie powinna potem w wzrosnac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Małła możesz brać jedną kapsułkę raz dziennie, albo jak wolisz jedną kapsułkę rano i jedną wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Z tego co wiem to Paula i Basiek biorą ziołowy lek na obniżenie prolaktyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Martyna nie martw się prolaktyne jest łatwo zbić ja miałam też pierwszą w normie tylo po obciążeniu była większą duzo. Gin mi mówiła ze powinna być po obciążeniu 5 razy większą o wtedy jest ok. Ja dostałam lek dostinex raz na tydzień pół tabletki i już jest ok. Bo prawda drogi jest bo kosztuje 108 zl za 8 tabletek ale bierze się ho po pół tabletki raz w tym. Więc starcza na długo. Zawsze na noc biorę, podobno ma najmniej skutków ubocznych. Tylko ze prolaktyna to hormon stresu i zawsze wzrasta w sytuacjach stresowych co nam nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Eweljna no mam nadzieje, ze szybko ja zbije :-) postaram sie mniej stresowac, mam nadzieje, ze maz mnie nie bedzie denerwowal :-) a w jakim czasie udalo ci sie ja zbic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Paula, Basiek jak tu jestescie to jaki to ziolowy lek? :-) jesli mozna wiedziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a ile placilas za olej z wiesiołka i jak go brać od pierwszego dnia @ Martyna 1111 tez chyba pojde na badania prywatnie tylko kiedy najlepiej prolaktyne zrobić zaraz po @ ? Ewelina u mnie juz po urlopie maj i czerwiec miałam wolne ale jeszcze na tydzień pójdę w połowie sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martyna ja miałam mierzona tylko na czczo kwiecień 2015- 713,5 mlu/l ( norma max 637) lipiec 2015 28,93 ng/ml (norma max 23,3) tu już po odstawieniu leku. Sierpień 2015 17,91 ng/ml w normie bez przyjmowania niczego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline Za ten mój 60 tabletek zapłaciłam 12zl. Bierze się go do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline tak od 1 dnia do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Malla dziekiza odpowiedz, czyli jednak nie tak ciezko ja zbic :-) Caroline, mi kazala miedzy 3-5 dc czyli w trakcie okresu. Dziewczyny, jedyne co moge wam doradzic, to koniecznie zbadajcie tarczyce i prolaktyne, obojetnie czy staracie sie miesiac, dwa czy dopiero zaczynacie. Same widzicie, ze potrafi byc zdradliwa, przykladem jestem nie tylko ja, ale wiele innych dziewczyn, jak np. Nela. Zadne starania nie maja sensu, jak prolaktyna jest podwyzszona. Prolaktyna kosztuje okolo 16 zl (z tym testem tabletka podwaja sie cena), tarczyca tez okolo tylu. Naprawde, lepiej zbadac to niz robic testy ciazowe, ja zaluje ze juz w pierwszym miesiacu nie zrobilam tych badan, ale sobie myslalam, ze okresy mam regularne, sluz niby tez, testy owulacyjne wychodza to nie ma sensu. A widac u mnie gowno prawda (przepraszam za wyrazenie), jestem zla, ze trzy miesiace czekalam a tu dzis w jeden dzien mam wszystko czarno na bialym. Hihi podobnie jest z dentysta, idziemy jak juz nas zab boli, zamiast isc na przeglad - przynajmniej ja eh :-( tym, ktorym sie nie udalo w tym cyklu to w te pedy leccie na te badania, a ze skierowaniem jeszcze lepiej :-) nie ma na co czekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Martyna ja w dwa miesiące zbilam naprawdę nie ma z tym problemu. Tylko spokój też jest ważny, a wiem ze czasami ciężko o spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goua
No teraz to widze ze nie jestem sama z tymi problemami. No lekarka mi powiedziala ze jak po 3cylku i braniu clo nam sie nie uda zajsc w ciaze to najprowdopodobniej insemimacja a jak i wtedy nie wyjdzie to in vitro czego na lewno nie zrobie bo nie stac nas na taki wydatek. Poczekam az skoncze brac clo. I jak to bedzie. Jak nie uda sie to albo zmieniamy lekarza albo po prostu bez spiny przestane lykac te swinstwa zeby sobie pomoc i czekac az samo przyjdzie w co troche powatpiewam.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Cos nasze posty nie dodają sie;( widzę ze godziny ostatniej aktywności sie zmieniają, a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Mi się udało zbić w dwa miesiące więc nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Kurcze nie wiem o co chodzi od wczoraj nie moge zadnego postu dodac. Ja zbilam prolaktyne w dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja w drugim miesiacu zbilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Jakies zaciecie tu bylo he he bo niczego nie dodawalo ale chyba juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
A jak sie czuja te kobitki przed @ bo u mnia cisza kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja tez sie wybiore zeby zrobic te badania :) od 8 sierpnia mam tylko urlopu a bede prawie miala poczatek nowego cyklu jesli się nie uda wiec mam nadzieje ze znajde czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
U mnie tez cos postu nie chcialo dodac :-( dzieki dziewczyny za pocieszenie, to forum naprawde duzo daje, tak to bym sie juz zamartwiala ta prolaktyna a tak to jestem spokojniejsza :-) dzieki jeszcze raz! Komu zbliza sie miesiaczka? Jakies objawy? :-) czekam na mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Ewelina, Martyna, mi zostało 4 dni do @ (chociaż mam nadzieję, że nie przyjdzie ;) ). Wczoraj w końcu wymacałam szyjkę - jest bardzo wysoko, twarda i zamknięta - to dobrze czy źle? Piersi mam wielkie jak nigdy, bolą od połowy cyklu. Czuję czasami bóle jak menstruacyjne, ale co dziwne - zawsze przed okresem wywalało mi brzuch, a teraz jestem płaska. Temperaturę zawsze miałam niższą (mierzę w ustach), ale mimo tego od paru dni utrzymuje sie mniej więcej na swoim wyższym progu. Ehh, miałam się nie nakręcać w tym cyklu, ale powiem Wam, że tyle innych rzeczy tym razem zaobserwowałam u siebie, że będę bardzo rozczarowana, jeśli nic z tego nie wyjdzie :( A jak inne dziewczyny przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
U mnie powiedzmy ze tydz do @ wiec czekam cierpliwie. Ja się często stresuje wiec prolsktyne zrobię obowiązkowo. Ewelina u mnie tez narazie cisza przed @ mi tez nie chciało dodac post tak jak by się zacięło cos dopiero dzis mogłam odczytać tez wczorajsze posty rak od godz 20.00ale czesto albo mi utnie tekst albo niw doda może dużo osób korzysta i dlatego. Kto jeszcze czeka na @ ? Martka10 a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się wkurzyłam i z tydz nie mierze temp dzis zapomnialam ale jutro z ciekawości zmierzę jak sytuacja wygląda. Bluebell to czekamy razem na nieprzyjście @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×