Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Nataliar trzymam kciuki za pozytyw :) Iwonka a jak u Ciebie? Sa dwie kreseczki czy wstretna @?? Daj znac co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie nadal to uczucie kolki w boku ... Jak wstaje albo siedze i chce złożyć noge na noge to boli. Nigdy tak nie mialam ... Wyczytalam ze moze to byc objaw owulacji i zastanawiam sie czy jeszcze dzis cos podzialac ... W ostatnich dwóch cyklach bol piersi pojawial sie dlugo po owulacji okolo 20 dc albo i później a w tym jest juz dzis i nagle tak intensywny Dziwna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goua
Hej moglabym dolaczyc do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Małła w piątek dzwoniłam do mojej lekarki I rozmawiałam z nią. Kazała mi przyjść do niej we wtorek rano i ponad to kazała zadzwonić jeszcze raz w poniedziałek i zdać relacje jak było przez weekend także zadzwonię do niej jutro. Powiedziała tez jeśli byłoby gorzej to ze mogę zawsze podjechać do szpitala. Także jestem w kontakcie z gin. Miła nie znam jeszcze płci :) Nataliar a czemu na bete dopiero pod koniec tygodnia ? Nie możesz wcześniej ? Może powtórz tez test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Małła w piątek dzwoniłam do mojej lekarki I rozmawiałam z nią. Kazała mi przyjść do niej we wtorek rano i ponad to kazała zadzwonić jeszcze raz w poniedziałek i zdać relacje jak było przez weekend także zadzwonię do niej jutro. Powiedziała tez jeśli byłoby gorzej to ze mogę zawsze podjechać do szpitala. Także jestem w kontakcie z gin. Miła nie znam jeszcze płci :) Nataliar a czemu na bete dopiero pod koniec tygodnia ? Nie możesz wcześniej ? Może powtórz tez test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Małła w piątek dzwoniłam do mojej lekarki I rozmawiałam z nią. Kazała mi przyjść do niej we wtorek rano i ponad to kazała zadzwonić jeszcze raz w poniedziałek i zdać relacje jak było przez weekend także zadzwonię do niej jutro. Powiedziała tez jeśli byłoby gorzej to ze mogę zawsze podjechać do szpitala. Także jestem w kontakcie z gin. Miła nie znam jeszcze płci :) Nataliar a czemu na bete dopiero pod koniec tygodnia ? Nie możesz wcześniej ? Może powtórz tez test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Kate bardzo dobrze ze jesteś w kontakcie z gin:). Miłej nocki Wszystim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Pewnie ze możesz dołączyć do nas :) Witamy ;) powiedz nam ile masz lata który to Twój cykl staran ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goua
Mam 25 lat. o dziecko staramy sie 3 lata. Biore duphaston on 16-26dc. Cykle trwaja 28d. W ostatnim cylku bralam closilbegyt od 3-7dc. I wlasnie juz myslalam ze zafasolkowalam ale niestety dzis rano ujrzalam brazowe plamy na wkladce takze nici. Oczywiscie spoznil mi sie okres 5 dni. Jeden jajnik od czasu do czasu mnie kul, piersi bolaly i pobolewal nrzuch jak na okres no i stalo sie. Dostalam. A juz myslalam ze zostaniemy rodzicami a tu znowu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
S992 pisałam już miałam identycznie, w tamtą niedzielę złapała mnie właśnie taka kolka w okolicy jajnika, ciężko mi było chodzić dopiero jak siedziałam i się nie ruszalam to lekko puszczalo, samochodem ciężko mi było jechać pasy mnie uwieraly w to miejsce i też ból piersi zaczął się od tego samego dnia, był to 16 dzień cyklu, u mnie owu zawsze była po 18 dniu. My w ten dzień Jeszcze powtorzylismy, chociaż podobno ból piersi świadczy o tym.ze Pęcherzyk już pękł i progresteron gwałtownie wzrósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goua
No ja za dwa dni zaczynam znowu kuracje z clo. Mam nadzieje ze podczas tego cyklu nam sie uda bo juz zaczynam sieartwic ze maz nedzie mnie obwiniac o to wszystko. Z jego strony jest ok. Robil badanie i jest dobrze. Ja ruszam do pracy odezwe sie po 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate dopiero doczytałam o Twoim problemie ,nie pomoge niestety,nie mam pojecia skad one moga byc.Trzymaj sie kochana daj znac co i jak .My dzis mamy usg wiec odezwe sie wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula bardzo to dziwne. "Kolka" przeszla wczoraj tez jeszcze poprawilismy chociaz się dziwie ze dalam rade przy tym kluciu ;) dzis juz temp 36,7 a mialam podstawowa w tym cyklu 36.5 wiec zastanawiam sie czy to juz skok czy jedno dniowy wybryk. Sutki sa bardzo wrażliwe jak nigdy. I te piersi! A dzis dopiero 12 dzien cyklu, w poprzednich mialam bolace dlugo po owulacji. Chociaz dwa cykle temu jak robilam testy owu to pierwszy pozytywny mialam 11 dc. Szyjka sie juz zamyka. Ale czy te piersi zaraz tak po owu by zaczely bolec. Dziwne to dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Dla mnie też dziwne, ja na tą kolke zazylam 2 nospy a i tak czułam, ból był mega Chodziłam zgarbiona, może to był ból po pęknięciu jakiegoś dużego Pęcherzyka? Nie wiem... Okaże się za 8 dni co z tego wyszło, dziś nie mogłam wyczuć Szyjki i śluzu jakby trochę więcej.... Znów trochę krwi z nosa... Może osłabienie tyram już w pracy 8 dzien bez dnia wolnego wczoraj miałam 12 h, dziś popołudnie a prace mam dość ciężka... Kate biedaku trzymaj się, nie wiem co przezywasz bo ja miałam prawie bez objawowa ciążę, tylko zgaga i ból piersi, nie wiem.co to mdłości w ciąży, ale podobno im mama czuje się gorzej tym Dziecku lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula a jakie masz przeczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula a jakie masz przeczucia? Mnie czekają dwa tygodnie czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula a jakie masz przeczucia?ja patrze w notatki i bol piersi mialam okolo 20 dc i to stopniowo a ten tak naraz sie zrobil. Już jestem pewna ze jestem po owu bo sluz juz bialy sie zrobil i ma inny zapach wiec pH sie zmienia. Jeśli w tyn cyklu nie wyjdzie gdzie tyle razy dzialalismy i to w najbardziej plodnych dniach to juz naprawde nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja czuje ze sie zbliza @ bo piersi mnie bola coraz mocniej ojjjjj. Ktos dzis testowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja czuje jak do mnie sie zbilza @ bo coraz bardziej mnie piersi bola ojjj ktos dzis testowal i ma dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Dziewczyny... dzisiaj dzień rozpoczyna się dla mnie fatalnie. Od 4:30 nie śpię, obudził mnie mdłości, a zaraz później zwymiotowalam. Napilam się wody- zwymiotowalam, napilam się herbaty z imbirem - zwymiotowalam, napilam się mięty - zwymiotowalam. Jest 9 a ja jeszcze nic nie zjadłam, bo co chwile wymiotuje. Juz mi nawet nosem poszło... :( Zadzwoniłam do męża do pracy i poprosiłam, aby się zwolnił i zawiózł mnie do szpitala. Mam już dość. Nie mam sił :( tylko płacze... w międzyczasie, jak tylko wybiła 9 Zadzwoniłam do mojej lekarki (przyjmuje od 9). Jak babka w recepcji usłyszała, że już tyle razy dziś zwymiotowalam odwołała jutrzejsza wizytę i kazała mi przyjść jeszcze dzisiaj. Także mąż niedługo ma wrócić z pracy to mnie zawiezie do niej, wstrzymam się ze szpitalem i pojadę najpierw do niej Musze pochwalić mojego męża, strasznie się o mnie troszczy. Kupił mi sokowirówka i sam robi mi soki, codziennie rano robi mi herbatkę i śniadanko, w ciągu dnia tez mnie nieraz ratuje i robi coś do jedzenia, jak wychodzi to zawsze mówi "kocham was, trzymajcie się. Pisz do mnie". Gdyby nie on już dawno bym się załamała i w depresji byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Nie wiem o co chodzi ze postow nie dodaje. Ja czuje ze do mnie sie zbliza @ bo piersi coraz bardziej bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ojej wspolczuj***ardzo :( oby lekarka cos zaradzila na Twoje mdlosci bo tak byc nie moze Ty sie wykonczysz zeby nawet herbaty sie nie napic ale Cie kochana zlapalo.trzymaj sie jestesmy z Toba daj znac jak lepiej sie poczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Przeczucie.... Chyba że się nie udało, Kate tak bardzo Ci Współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Kate mam nadzieję, że szybko Ci pomogą, bo z takimi mdłościami to na serio nie ma żartów. Trzymaj się i daj znać jak będzie lepiej. S992 to jesteśmy na podobnym etapie cyklu. U mnie dzisiaj 15 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kate daj znać co lekarz powie i jak po wizycie. Moja kol do 5 mies strasznie wymiotowala nie mogla nawet wyjść do sklepu nie byla w stanie otworzyc lodówki bo te zapachy ja odrzucaly nabawila sie anemi ale byla pod opieka. Lek i z ciaza wszystko dobrze potem juz minęło woec lepiej nie lekcewarzyc dobrze ze kazala ci dzis przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina mnie kują jajniki ale inaczej niż zawsze wczoraj mi sie strasznie zakrecilo w glowie aż ciemno przed oczami ale cierpliwie czekam na @ może do niedzieli może 2 dni później wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziewczyny testowala któraś dzis a jutro ktos testuje? Viola999 a co u ciebie ? Dawno cie tu nie bylo. .. ... . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj goua !!! 3 lata się staracie to juz dość dlugo a nie zlecili ci dodatkowych badan. Trzymam kciuki aby się udalo:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Caroline to moze dobry znak ze Cie kuje inaczej i ze Cie tak zamroczylo oby to bylo to :) ja juz chodze nerwowa a jeszcze w niedziele mamy chrzciny masakra mowie Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, obserwuje wasze posty od kilku dni, chcialam sie przylaczyc, ale zrezygnowalam. Wiecie dlaczego? A no dlatego, ze co niektore z was maja tu obsesje. Zachowujecie sie troche jak wariatki. Nie chce was obrazac ani hejtowac wam topiku, chce wam tylko powiedziec, ze to jest nienormalne co robicie. Ja rozumiem, ze starania o dziecko zmuszaja do czestszych dtosunkow ale wy naprawde dzien w dzien wkladacie sobie tam termometr, palce, badacie sluz, szyjke, gadacie o tych objawach, o tych kluciach, opowiadacie sobie nawzajem, jaki macie sluz, ze to dobry znak, potem robicie testy, bety, a jak ktos dostaje miesiaczke to jeszcze robicie mu nadzieje, ze moze sie nie rozkreci? To przeciez jak sekta. Nie dziwie sie, ze nie mozecie zajsc w ciaze, jak wy macie co miesiac rozne objawy, a i tak dostajecie miesiaczke. Wezcie troche wyluzujcie, kubel zimnej glowy na leb. Jak mozna w ogole mowic na poczatku cyklu "ja testuje 28 sierpnia". No ludzie, obsesja. Nie dostajesz okresu to wtedy mysl o tescie, a nie wy 3 tyg przed juz gadacie o testach. Sorry ale ktos wam musial to powiedziec, bo zachowujecie sie jak wariatki. Nie wiem, czy to juz zauwazylyscie, ale to ze macie jakies klucia albo cokolwiek innego po raz 10 to nie znacxy ze bedziecie w ciazy. Co miesiac to samo a nic sie nie uczycie na swoich bledach. Caly dzien tylko pitolenie i sprawdzanie sluzu i temperatury i szyjki i nie wiadomo co jeszcze. Otrzasnijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×