Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Ewelina ja mam tak samo ... Najgorsze sa 2-3 dni przed terminem bo juz cala chodzę w nerwach ... Pierwsze jest mega dół i załamanie że pewnie sie znowu nie udalo, potem złość. Jak juz przyjdzie to znow nowe nadzieje i takie koło sie toczy. Chociaz pocieszam sie tym ze mam cykle 27-28 dni a nie np 35 dniowe jal niektóre kobiety maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villemo84
u nas wszystko w porządku, dzisiaj zaczynam 6 tydzień. Do lekarza pójdę dopiero w przyszłym tygodniu. Nadal do mnie nie dociera, że jestem w ciąży... ps. cycki zaczynają boleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Wiecie co siedzę i oglądam program gdzie babki oddają dzieci do adopcji to aż ryczec mi się chce :( s992 to mamy tak samo. No cykle masz książkowe ja mam 29-30 dniowe. Zawsze miałam regularne miesiaczki i nie myślałam ze rąk ciężko będzie a w programie te łaski zaliczyła wpadki buuu. Villemo już 6 tydzień oj jak to zlecialo, miło wiedzieć ze u Was ok :) uwierz, uwierz masz pod serduszkiem maleńka istotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane :-) :-)tak mnie naszlo ...czytam i czytam i mysle ,ze super ,ze jakis madry ktos wymyslil takie fora ...bo nie wszystko chce sie powiedziec w 4oczy i nie kazdemu ...a tu ,tu mozemy pisac o najmniejszych pierdolach bo sa dla nas waZne i otrzymujemy wsparcie ...piekna sprawa :-) kiedy sama sie staralam i kiedy przezywalam kolejne niepowodzenia to wówczas Wy dziewczyny z forum dawalyscie najwiekszego kopa motywacyjnego(poza wtajemniczonym mezem )i za to Was uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Zanim zaczęłam brac tabletki to mialam rozne cykle ... Mysle ze od tabletek sie mi uregulowaly. Ja mialam jakiez takie przeczucie ze nam nie pojdzie tak latwo bo kiedys mielismy taki czas ze przez pol roku sie nie zabezpieczalismy (st przerywany) i teraz od pazdziernika do kwietnia bylo tak samo bez zabezpieczenia wiec mysle sobie skoro nie wpadlismy to tak latwo nie pojdzie... I sie nie myle. Chociaz to moze za dużo stresu teraz. Pożyjemy zobaczymy. Narazie troche wyluzowalam. Ten weekend dzialalismy ale robilam to bo mialam ochote a nie myslalam ze sa dni plodne. Chociaz prawie sie tak nalozylo bo przyszly wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hey. U mnie zez chyba @ pojawił sie śluz ale taki ciemny jak przypalony cukier a zawsze na @ byl na piczatku różowy i brzuch nie boli tylko lekko kuje hak by nie na @ i jakos tak wcześnie u mnie dzis 28 dc hmm aż nie normalne ze juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
caroline może to nie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Caroline moze to nie na @ oby trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
A mnie dzis lewa piers boli tak jak jakos tak rwie ale czemu jedna he he jakas dziwna jestem sluzu brak czasami cos zakuje z lewej strony tam niby byl ten duzy pecherzyk .oj te czekanie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Nie dziekuje :) ale jakos nie wierze ze sie uda wiem ze bedzie jak zawsze ze okres przyjdzie i tyle.kurcze czlowiek sie stara ale ja mam tak ze im blizej @ to jakos wiem ze przyjdzie to takie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny a czy któraś z was stosowała ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziewczyny szyjka twarda zamknieta dość nisko łatwo ja znaleźć co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Caroline, trzymam kciuki, żeby się małpa nie rozkręciła. Informuj nas co dię dzieje :) Mnie już korci, żeby zrobić test (jestem w 12 dpo, 25 dc) ale się powstrzymuję, bo strasznie boję się rozczarowania :( W poprzednim cyklu miałam tak jak Ewelina, już pod koniec wiedziałam, że @ przyjdzie. Teraz czuję się zupełnie inaczej, ale mam mieszane uczucia... Wydaje mi się, że te wszystkie objawy sobie uroiłam :P Głupieję już chyba od tego czekania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ewelina ja tez tak zawsze mam, za kazdym razem przed @ lapie mnie dol bo wiem, ze ja dostane :-( chcialabym juz w koncu chociaz raz kupic test ciazowy ale mam tak idealna miesiaczke co 26 dni, ze nawet nie zdarze testu zrobic haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja to juz swiruje od jakiejs godz mam takie uderzenia goraca ja to chyba menopauze zaczynam a nie ciaze hehe.mam wrazenie i to nie pierwszy raz ze czlowiek wiele potrafi sobie wmowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kolejny dzień upałów, mojemu synkowi poleciała dzisiaj krew z nosa :( miał spokój przez ponad pół roku. Zawsze leci jemu z jednej dziurki, dzisiaj to pewnie od upału. W domu wszystkie okna pootwierane a i tak temperatura w salonie 28 st. C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu się zacięło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane? Jak tam idą staranka? Nie wchodziłam ostatnio za często, praca, praca i akurat ten miesiąc był intensywny, że teka powiem, dużo na głowie miałam i jestem już zmęczona, zwłaszcza po dzisiejszym dniu pracy, ehh.. :) ale staram się czytać wszystkie posty :) KateA92 - Gratuluję syneczka, na pewno będzie śliczny :) a może, to dziewczynka? hehe :) często się zdarzają pomyłki :D oby zdrowe, to najważniejsze :) Ja niedługo mam wizytę u ginekologa, dokładnie 26 lipca i może się dowiem czy miałam owulkę w tym cyklu, po wtedy już chyba powinno być po owulacji, no chyba, że się przesunie, na razie mi się zaczynają dni płodne, tak myślę, bo pobolewają mnie jajniki ;p Kto "nie czeka" na @ teraz? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane? Jak tam idą staranka? Nie wchodziłam ostatnio za często, praca, praca i akurat ten miesiąc był intensywny, że teka powiem, dużo na głowie miałam i jestem już zmęczona, zwłaszcza po dzisiejszym dniu pracy, ehh.. :) ale staram się czytać wszystkie posty :) KateA92 - Gratuluję syneczka, na pewno będzie śliczny :) a może, to dziewczynka? hehe :) często się zdarzają pomyłki :D oby zdrowe, to najważniejsze :) Ja niedługo mam wizytę u ginekologa, dokładnie 26 lipca i może się dowiem czy miałam owulkę w tym cyklu, po wtedy już chyba powinno być po owulacji, no chyba, że się przesunie, na razie mi się zaczynają dni płodne, tak myślę, bo pobolewają mnie jajniki ;p Kto "nie czeka" na @ teraz? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Bluebell rob test szybciutko bo z tego co pamietam, mialysmy podobne objawy a ja mam jeszcze 7 dni do @ ;) jak nie wyjdzie to nic straconego bo moze byc za wczesnie :) a test masz 10 czy 25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Wg kalendarza powinnam dostać w sobotę ale mi się wydaje ze owulacje miałam wcześniej temp. Wzrost temp. Na to wskazuje ale nie wiem zobaczymy. Ja wiem ze przyjdzie @zawsze przychodzi. Ale wiecie co pierwszy raz tam miała ze gdy byłam w toalecie to zobaczyłam na papierze taki sluz przezroczysty rozciagliwy nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Witaj ona :) trzymam kciuki żeby gin potwierdził owulacje. A teraz bierz się do roboty ;) Caroline i Blubell trzymam kciuki oby @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina ja za ciebie tez 3 mam kciuki. U mnie narazie nic się nie rozkręca na papierze nadal pojawia sie śluz z brązowymi plamkami ale narazie nie panikuje. A temp nie mierzyłam wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Blubell tez 3mamkciuki. I chyba znowu postów nie dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Caroline może zrób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Brzuch leciutko zabolewa a zawsze na @ bywali ze i dzień przed brałam tabletkę. Hmm zobaczymy jak to będzie czas pokaze nie możliwe żeby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Poczekam do soboty z testem będzie 31dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×