Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Małła
Martyna1111 mnie przerażają często występujące skutki uboczne :(. Obyś się dobrze czuła i nie przechodziła tego co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Tak ja mam lek przyjmuje raz w tyg na noc nie mam żadnych skutków ubocznych po nim dość szybko zbil mi prolaktyne u zCienie też zadziała szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
Małaa marzy mi sie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska94
Witam was dziewczyny u mnie nadal nic ani ciąży ani @ robiłam rano test jedna kreska wiec pojechałam na wizytę dostalam clostilbegyt ogólnie wszystko ok czekam na miesiączke mam zadzwonić do lekarza jak się zacznie... nie mówił nic o badaniach z krwi a ja w tym wszystkim zapomniałam zapytać ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila nie chcemy poznac plci przed rozwiazaniem :) tak jakos wyszlo ,ale czas pokaze czy nam sie nie odmieni :) wiem natomiast ,ze nie bede zwlekala dlugo z decyzja o kolejnej ciazy ,bardzo chcialabym aby fasolka mial(a) rodzeństwo a same wiecie ,ze zajsc w ciaze to wcale nie tak prosto niestety.Trzymam kciuki moje dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Malla mnie tez przerazaja skutki uboczne, ale mam nadzieje, ze dlugo nie bede musiala brac tego leku i szybko zajde w ciaze :-)) najbardziej sie tylko martwie bo jestem dosc nerwowa , a prolaktyna wtedy wzrasta no ale mam nadzieje, ze sie opanuje :-)) jeszcze bardziej mnie przeraza fakt, ze czytalam, ze niektore dziewczyny poczatkowo braly 1/4 tabletki, a ja od razu mam brac 1 . No ale zobaczymy w niedziele, bo w sobote na noc mam wziac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A ja właśnie zaobserwowałam ze szyjka jest inna, jeszcze chyba takiej nie wyczulam w ciagu ostatnich 3 miesiecy. Mianowicie jest zamknieta ale ten otworek na czubku nie jest na prost jak się zawsze bada tylko tak jakby w stronę kregoslupa przekrecony... Zobaczymy czy jutro nadal tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
S992 - dokładnie taką samą miałam szyjkę jak zaszłam w ciążę :D Wcześniej nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zapraszam do uaktualniania :) jest nas juz tak.duzo ,ze ciezko.wszystkie nicki zapamiętac ;) milego wieczorku nick___________ wiek_________ termin @ Aifoz__________33_____________19-21.06 Martka10______35_____________22.06 Viola999_______29_____________13.06 Iwona25lat______25___________03.07 Villemo84_______31___________12.06 KasW91________25____________15.06 Mila___________27____________13.06 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11_____34_____14___26.01.2017 BasiekKk______ 26 ______5________ 19.12.2016____2 Kushina_______29_______4_______25.12 KateA92_______ 24_______??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zapraszam do uaktualnienia :) nick___________ wiek_________ termin @ Aifoz__________33_____________19-21.06 Martka10______35_____________22.06 Viola999_______29_____________13.06 Iwona25lat______25___________03.07 Villemo84_______31___________12.06 KasW91________25____________15.06 Mila___________27____________13.06 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11_____34_____14___26.01.2017 BasiekKk______ 26 ______5________ 19.12.2016____2 Kushina_______29_______4_______25.12 KateA92_______ 24_______??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 a który dc u ciebie? A szyjka nisko czy wysoko. U mnie nadal cisza tylko delikatny śluz z brązowymi nitkami i lekkie kucie w okolicach lewej pachwiny. Hmm ciekawe co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
S992, Kushina teraz to mi dałyście zastrzyk adrenaliny. No właśnie ja mam taką szyjkę i dodatkowo w środku baaardzo mi się wszystko rozpulchniło. Nie wytrzymam normalnie do sierpnia. Dodam tylko, że ja w poprzednich cyklach szyjki nie badałam, dopiero od paru dni zwróciłam na nią uwagę jak Was poczytałam :) W pierwszą ciążę zaszłam w trzecim albo w czwartym cyklu, a w drugą w pierwszym, więc nie jest powiedziane, że w kolejną ciążę jest trudniej zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
S992, Kushina teraz to mi dałyście zastrzyk adrenaliny. No właśnie ja mam taką szyjkę i dodatkowo w środku baaardzo mi się wszystko rozpulchniło. Nie wytrzymam normalnie do sierpnia. Dodam tylko, że ja w poprzednich cyklach szyjki nie badałam, dopiero od paru dni zwróciłam na nią uwagę jak Was poczytałam :) W pierwszą ciążę zaszłam w trzecim albo w czwartym cyklu, a w drugą w pierwszym, więc nie jest powiedziane, że w kolejną ciążę jest trudniej zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Ja też mam pco, w styczniu miałam elektrokauteryzacje jajników + drożność jajowodow, teraz przeszłam pierwszą stymulacje clostilbegytem. W 11 dc miałam pęcherzyk 20 mm na prawym i 20 mm na lewym jajniku, następnego dnia miałam zastrzyk ovitrelle a wczoraj (13 dc) wieczorem miałam ukłucie najpierw prawego jajnika, a później lewego. Czy te ukłucia mogą świadczyć o pęknięciu pęcherzyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hej Kushina! Jak sie czujecie i co u was? Tez o tym czytalam ze taka niby jest ale się nie nakręcam bo moze powinna byc jeszcze bardziej a mi się mozw tylko wydawac:) tak czy owak zeby ja dotknac to sporo sie trzeba nameczyc bo wysoko jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
nick___________ wiek_________ termin @ Aifoz__________33_____________19-21.06 Martka10______35_____________22.06 Viola999_______29_____________13.06 Iwona25lat______25___________03.07 Villemo84_______31___________12.06 KasW91________25____________15.06 Mila___________27____________13.06 Lisa___________31____________4.07 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11_____34_________14______26.01.2017 BasiekKk______ 26 __________5_______19.12.2016____2 Kushina_______29_______4___________25.12 KateA92_______ 24_______??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
A ten termin @ z tabelki to dobrze jest wpisany? To miała być @, która była już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
nick___________ wiek_________ termin @ Aifoz__________33_____________19-21.06 Martka10______35_____________22.06 Viola999_______29_____________13.06 Iwona25lat______25___________03.07 Villemo84_______31___________12.06 KasW91________25____________15.06 Mila___________27____________13.06 Lisa___________31____________4.07 Paula_________24____________26.07 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11_____34_________14______26.01.2017 BasiekKk______ 26 __________5_______19.12.2016____2 Kushina_______29_______4___________25.12 KateA92_______ 24_______??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Uaktualniam :) nick___________ wiek_________ termin @ Aifoz__________33_____________19-21.06 Martka10______35_____________22.06 Viola999_______29_____________13.06 Iwona25lat______25___________03.07 Villemo84_______31___________12.06 KasW91________25____________15.06 Mila___________27____________13.06 Lisa___________31____________4.07 Bluebell1984____32__________22-23.07 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11_____34_________14______26.01.2017 BasiekKk______ 26 __________5_______19.12.2016____2 Kushina_______29_______4___________25.12 KateA92_______ 24_______??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mila_27_9_22.02.2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2dziecko. MILA:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Caroline u mnie 16 dc okolo 5 dpo. Jeszcze nie mam ciśnienia i nie doszukuje objawow :) piersi od 5 dni mega bola a gdzie tam 12 dni do @ Jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina2605 nie poddawaj sie ale moze czasem warto troche odpuscic i mniej sie obserwowac i czlowiek mniej sie bedzie stresowal i moze lepiej wplynie na zafasolkowanie. Ludzie pala pija udaje im sie począć gromadke dzieci pijane kobiety rodzą zdrowe dzieci wiec nie możemy poddawać sie Ewela wieze ze jak @ ci się skończy to wróci nadzieja wiec Glowa do góry 3 mam mocno kciuki .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Blubell uaktualnilas tabelkę przed moją więc automatycznie mnie nie ma a dopisałam się... S992 pięknie to u Ciebie wygląda, oby oby! Mnie wczoraj piersi przestały boleć a dziś bolą znów... Szyjka nieco wyżej i trochę więcej śluzu, znów nitki krwi z nosa... Dziś mój 28 dc, do @ 4 dni czyli we wtorek mogę się jej spodziewać. Samopoczucie... Normalne nic mi nie dolega :) Kushina super ze się odezwałaś :) rosnijcie zdrowo :) Aifoz co u Ciebie? Kończy mi się castangus, i teraz nie wiem czy kupować kolejne opakowanie, czy nie. Nie zażywa się go w ciąży, myślicie że jak zatestuje jutro rano to coś powinno wyjść? Będzie to mój ok 13 dpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a nie wiem co ci doradzić ale mysle ze najlepiej starania skonsultować dokladnie z lekarzem mimo wszystko to poważna choroba czasami lepiej nie ryzykować ale najlepiej skozystac z dobrej porady żeby później nie miało to wpływu na fasolkę :/ może dostaniecie jyz zgodę ;) a kiedy masz tego dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Bluebell co u ciebie? Ponownie jutro testujesz? U mnie bez zmian typowych boli na @ nie ma coraz bardziej wieze ze może jednak sie udalo chociaż boje sie rozczarowania. Mysle nawet ze to może jakas infekcja pare dni przed tym brązowym śluzem miałam lekkie swędzenie które nagle ustąpiło samo a pokazał się śluz jezeli nic u mnie sie nie zmieni to jutro testuje , juz mam mieszane myśli a i jeszcze leciutko mnie ciągnie w okolicach lewej pachwiny i szyjka zamknieta... Paula24 trzymam kciuki. Kto czeka jeszcze na nieprzyjście @ i testuje niebawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×