Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Kate trzymaj sie a będzie juz tylko lepiej :-) Paula ja narazie jestem dobrej mysli bo wszytsko jest narazie ok ale zobaczymy bo conajmniej dwa tygodnie przedemna... Ale jesli w tym cyklu i w takich okolicznościach nie wyjdzie to nie wiem ... Chyba sie postaram zagladac co kilka dni na forum nie co kilka godzin zeby sie nie nakręcac:) zatem powiedzenia dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu i ja Cie nie chce hejtowaC ale to jest topic dla kobiet starajacych sie o dziecko i kazda z nas pisze tu o tym czym chce sie podzielic. Skoro tak bardzo dziala Ci to na nerwy to po prostu tutaj nie zagladaj ...proste. Jezeli czujesz niedparta potrzebe uszczesliwiania na sile swoimi pogladami ludzi wokol to moze np.swietnie bedziesz sie czula pukajac do kazdych drzwi i opowiadajac o zbawieniu swiata ,tego pokroju osoby podobnie jak Ty odczujwaja MUS powiedzenia swojej prawdy .Pozdrawiam Kate czekam na wiesci kochana,jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Zgadzam sie z kolezanka, nikt na sile nikogo tu nie zaprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Gościówo - jest trochę racji w tym, co piszesz, ale... żyj i daj żyć innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tak ze dzialacie mi na nerwy. Ale kazfy lekarz wam to powie, ze takie nakrecanie sie nic nie da. Kazdy lekarz wam to powie, ze lepiej wyluzowac. Ja staram sie o dziecko dopiero 7 miesiecy , narazie bez skutku. Myslalam, ze to forum to beda takie fajne pogadanki, ze nie bedzie tutaj wkrecania sobie ciazy tylko racjonalne podejscie do tematu. Zainteresowalo mnie to, bo studiuje psychologie i widze jak temat ciazy wplywa na was, na wasze myslenie. Robicie sobie krzywde po prostu. Podobnie dziala internet jezeli topchodzi o choroby - wpiszcie sobie guz w piersi, popytajcie na forum to po tygodniu osiwiejecie, bo bedziecie myslaly, ze macie raka. Gdzie jakies racjonalne podejscie - badania, lekarz? Przeciez nie jestescie glupie, wiecie, ze pierwsze objawy ciazy wystepuja nie 2 dni po owulacji tylko gdzies po terminie miesiaczki. Im dluzej sie bedziecie starac tym bedzie gorzej. Skoro wiecie, ze lekarze zalecaja spokoj, spontaniczny seks i cierpliwosc to czemu udajecie madrzejsze od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, nie mam prawa wam kazac przestan robic tego, co robicie ale moze chociaz sprobujcie - niech kazda z was oflozy na JEDEN miesiac termometr, nie zagladajcie do kalendarzyka, nie badajcie sluzu ani szyjki. Upraeiajcie seks, porobcie badania. Nie myslcie o testach, zapomnijcie o terminie miesiaczki. Przezywajcie orgazmy, nie myslcie o pozycjach fobrych na splodzenie ani o nogach w gorze. Nie stresujcie sie. Zobaczycie, ze bedzie tu za miesiac albo dwa tyle ciezarnych, ze glowa mala. Zycze wam powodzenia, co zlego to nie ja. Przepraszam za wpierniczenie wam sie w temat, ale co wam szkodzi jeden miesiac? Najwyzej nie wyjdzie tak jak do tej pory. Pa laseczki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie rozumiem po co tu zagladasz skoro szukasz czegos innego ... Nie ma czegos takiego jak racjonalne podejscie do tematu ciazy ...im bardziej komus zalezy tym bardziej sie wkreca i to jest drogi gosciu calkiem normalne zachowanie ...jezeli zas piszesz o glupocie w postaci wtykania sobie termometrow i palca ...coz to sie nazywa samoobserwacja ,moim zdanie racjonalnie byloby jednak wiedziec male co nieco o swoim organizmie.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gościu moze chcemy sie z kims podzielić naszymi spostrzeżeniami? Zasięgnąć opini?? To dziwne? Niektóre staraja sie o pierwsze dziecko i sa zielone w tych sprawach, np ja i bardzo duzo sie na tym forum dowiedzialam. Ponadto mierzenie temp i badanie szyjki i sluzu gdyby byly a rzecza to by nie bylo polecene. A jest! Dlatego ze kobieta moze poznac swoje cialo i wie kiedy sa dni plodne a kiedy nie. Moim zdaniem jest to bardzo przydatne. Rownie dobrze nie zapisuj sobie swojego cyklu bo przeciez po co to wiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisuje terminy miesiaczki od zawsze a wy od zawsze tak obserwujecie cialo? Macie obsesje odkad staracie sie o dziecko. Nie ma co klocic sie z faktami. Podczas seksu myslicie tylko o dniach plodnych i dziecku, zamiast po prostu sie kochac. Ale nikt wam nie przetlumaczy. Raczej watpie, zeby w takim stresie udalo wam sie zajsc w ciaze. Duzo jest takich par. Ale powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu przy braku stresu podczas staran i skupieniu sie tylko na orgazmie ,7miesiecy bez powodzenia to tez d..y nie urywa ...pozwol wiec,ze kazda z nas starania bedzie przezywac na swoj sposob...zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia11
Nie rozumiem ludzi którzy naskakują na starające się dziewczyny , każda chce żeby się jej udało zwłaszcza gdy starania trwają długo , znam ten ból bo starałam się prawie 5 lat z moim chłopakiem i nic nie wychodziło , świrowałam obwiniałam się , robiłam wszystko aby się udało tak jak dziewczyny i rozumiem je lekarz mówił że jestem zdrowa a ciązy dalej nie było dopiero gdy moje życie zmieniło się poznałam kogoś on został moim mężem udało nam się w drugim cyklu staran , i teraz jestem w 38 tygodniu ciąży , drogie staraczki grunt to się nie poddawać i nie tracić nadziei bo to jest najgorsze , nie słuchać kobiet które wyżywają się na forach gdyby były w podobnej sytuacji nie odważyły by się was skrytykować , nikomu nie życzę bezowocnego starania się o nowe życie . Mam nadzieję że każdej się uda , trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Wiesz co dziewczyno sama tak wszystko wiesz i kazesz nam wyluzowac a Ty skoro jestes taka wylyzowana to po co tu zagladasz i kazesz nam wyluzowac jakos z Twojego luzu niczego nie ma. Nie zycze Ci zebys sie tak stresowala jak my ale przynajmniej mozemy pogadac ze soba. Nie musisz nam swoich psychologicznych wywodow robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niestety problem z partnerem, gdyz on ma bardzo slabe nasienie. Czekam wiec dalej, zrobilam badania, u mnie wszystko ok. Ale czy ja sie na was wyzywam? Powiedzcie mi z reka na sercu, czy uwazacie, ze wasze podejscie jest dobre? Czy nie widzicie tego, ze co miesiac pokladacie nadzieje w kluciach w jajniku, w podwyzszonej temperaturze, a potem nici? Wiem, ze kazda z was wolalaby miec do tego tematu zdrowe podejscia, ale po prostu tego nie potraficie. Nie oszukujcie mnie ani siebie, ze samoobserwacja, ze tak uwazacie, ze jest dobrze, bo czytalam wasze wczesniejsze posty i kazda z was pisala, ze chcialaby wyluzowac. Wiec przyznajcie otwarcie - taj, jestesmy zafiksowane na tym punkcie, ale inaczej nie potrafimy. To jest wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu po co właściwie tu zagladasz ,skoro topic Ci nie podpasowal droga wolna...daj nam przezywac swoj stan po swojemu ,akurat Tobie jako.najmniej zaintetesowanej osobie ,nic do tego ...zegnam Ps.moze poszukaj topiku dla siebie albo zaloz swoj wlasny ,my tu naprawde nie potrzebujemy rad tego typu ,wiec po co sie narzucasz...skoro to.jest nasz problem i Ciebie nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
No wlasnie nasz problem Ty masz swoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo interesujace, grupa ludzi calkiem sobie obcych, spotyka sie na forum, opowiada bez skrepowania o sluzie. Miesiac w miesiac podtrzymuja sie na duchu, niestety nic nie wychodzi. Czesc z nich nawet nie zrobila wstepnych badan. Dzien w dzien mysla o tym, jak zajsc w ciaze. Fenomenalne. Analiza kazdej z was, waszych odczuc pragnien, domniemanych oznak. Mysle, ze bede tu zagladac. Zastanawiam sie nawet nad zrobieniem tabelki, jak czesto kobiety czuja ze sa w ciazy a potem jej nie ma. Jakie sa ich objawy. Zastanawia mnie, ile miesiecznie wydaja na testy owulacyjne, ciazowe i bety, chociaz nie zronily badan hormonalnych, przez co moze obojetnie jak by sie nie staraly i nie badaly i tak w ciaze nie zajda. Bledne kolo. Fascynujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Hej wszystkich, widze ze na kafe mamy trola :-) gosciu, jesli przyjdziemy kiedy do twojego gabinetu na wizyte u psychologa to wtedy nam doradzisz, a tu chcemy same decydowac :-) Ja wlasnie czekam na wyniki badan. Z jednej strony mam nadzieje, ze wszystko ok, a z drugiej chyba wolalabym zeby cos bylo nie tak, bo moze wtedy bede znac przyczyne. Robilam morfologie, tsh, ft4 i prolaktyne na czczo i 1 godzine po tabletce. Drogie, bo dalam prawie 80 zl. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Zgadzam sie z Angelowa :) to sa nasze problemy a nie Twoje zegnamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Nie ma co odpowiadać na takie zaczepki :) Zadna z nas nie robi sobie nadzieji ani nie stresuje niepotrzebnie bo tak sie jej podoba. Jest to nasze pragnienie i nic na to nie poradzimy. A to ze przygladamy sie naszym ciala nie ma w tym nic złego. Ja dotychczas tez tylko zapisywalam kiedy mam @ i tyle. Ale odkad poczulam ze chce miec dziecko a moj maz tez tego chce to zaczelam sie bardziej w to zaglebiac i dobrze mi z tym. Na początku tego roku nawet bym nie wiedzialam kiedy mam dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
Jeśli ktoś ma inne poglądy, to niech nie wpie*** się w czyjeś rozmowy, po to, aby tylko komuś uprzykrzyć życie i pokazać swoje racje. Tutaj, rozmawiamy o naszych odczuciach, spostrzeżeniach, dowiadujemy się różnych rzeczy, których nie każdy wiedział i jest nam wesoło, nie potrzeba tu takich osób, co się wymądrzają, tylko wspierają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj się wspieramy, a nie naskakujemy na siebie, tak jak Ty to robisz gościu, masz inne poglądy? proszę bardzo, ale tu nie musisz ich wygłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj się wspieramy, a nie naskakujemy na siebie, tak jak Ty to robisz gościu, masz inne poglądy? proszę bardzo, ale tu nie musisz ich wygłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Widocznie ma nudne życie:P ja czasami jak juz nie mam co robic to tez przegladam tematy na kafeterii ktore mbie nie dotyczą hahaha. Apropo tabeli zrob mam statystyki, przydadzą sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Tak dziewczyny macie racje jesli komuś sie nie podoba to co piszemy tovpo co tu zagląda. Mamy ochotę fajnie nam się urządza tu pogaduchy i milo spedza czas a jesli sie to komuś nie podoba to wąt stąd. Jesli wielka pani psycholog ma takie podejscie do sprawy to ja dziekuje za taka pomoc a może ma pani problemy sexualne i chce sie nimi podzielic no ale niestety pomylila pani watek i trzeba zmienić forum. Dziewczyny jaki dzis śluz u was bo u mnie nie ma hehe <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu fascynujace jakie ludzie maja nudne zycie ,ze musza tak jarac sie czyims sluzem :-) :-):-) :-) poprawilas mi humor nie ma co :-) :-) I kto tu jest zalosny hahahaha Ps.Caroline kochana moge sie podzielic u mnie sluzu w nadmiarze hahahaha ach mowie Ci swiezonka hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Angelowa mniam mniam hahahaha !!! KateA92 wrocilas do domu? Jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa wielce zazdroscimy bo u mnie tez pustki hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
U mnie również suchutko he he czekam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna kiedy wyniki? Wszystkie badania robilas prywatnie i za wszystkie 80 zl czy za jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×