Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Ewelina2605
Może masz rację Oki teraz będę Ewelina2605 :) hi hi we wrześniu dopiero rok a razem 5 lat i nigdy nie myślałam ze tak trudno będzie zajsc każdym mi mówił szybko Ci się uda a tu klops. A Ty Caroline długo po ślubie zobaczysz kochana doczekasz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Caroline 7 lat?? A ja przezywam ze 4 cykle mam stracone... Ewelina to tak jak ja jestes :D we wrześniu rocznica pierwsza slubu a razem troszke ponad 5 lat ;-) ktory to twój cykl i ile masz lat? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
O jak miło :) mój 7 cykl staran od początku roku zaczęliśmy się starać, a niedawno skończyłam 30 lat wiec miło by było żeby coś wyszło a Ty S992 ile masz latek ? 4 cykle to nie tak źle zobaczysz uda się :) ale wiem ze ciężko z cierpliwością ja jak bym mogła to kilka dni po już był chciała wiedzieć a tu lipa he nie są sie. Teraz jakoś staram się wrzucić ba luz bo to psychicznie wykańcza ale pewnie w przyszłym tym jak przyjdzie @ to smutno będzie ale trudno nie ma co płakać do roboty :) pokazały nam się dobre wieści więc może kolejne my będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Caroline i S992 jak radzicie sobie z pytaniami rodziny kiedy dziecko , bo na mnie działa jak płachta na byka staram się w żart obrócić ze mamy czas ale w środku to mnie nosi. Najgorsze to to ze mówią ślę Ty masz tyle lat ble ble masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja mam rocznikowo 24. Oby sie udało... Zawsze mialam doła przed @ a tu owulacji nie bylo a ja dzis taka zdolowana:( Świat jest taki nie fair :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline starasz sie 7 lat, matko nie wiedzialam ... to tyle miesiecy, tyle cykli ... bardzo jestem zadowolona, ze mimo wszystko dalej probujesz i nie poddalas sie, bo warto! To moj 3 cykl wiec tak naprawde nie moge sobie nawet wyobrazic co czujesz. Mnie juz lapie czasami myslenie, ze i tak mi sie nie uda . A ty jestes silna i niech tak bedzie! A co mowia lekarze? Podejrzewam, ze juz zapewne bylas po takim czasie. Znaja przyczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Eweline ja sie smieje ze mamy juz dwa (nasze koty) i tyle ;) do tej pory to olewalam ale teraz troche przykro. U mnie sie napewno zadziwia jakby sie udalo i wszystkim powiemy bo mysla ze my narazie nie planujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
To fajnie niespodzianka będzie super,dobrze niech nie wiedzą a później ciach i tu fasolka ;) :) uda jesteś s najlepszym wieku na ciaze tylko nie wbijaj sobie do głowy ze coś może być nie tak. Naprawdę to jest skomplikowany proces I czasami trzeba poczekać. Ja jak zaczęliśmy się starać to zaczęłam się zastanawiać czy u mnie wszystko ok i e końcu wyszło ale niby teraz w miarę ok więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna 7 lat jestem po ślubie i od tego czasu nie mogę się doczekać maluszka bo zawsze cos i starania odkladalismy, a to żalu mieszkania kredyt remont zmiana pracy itd a teraz wysyp w rodzinie i dogadywanie i zle zaczelo to na mnie wplywac a tak naprawde to 3 cykl staran . Te 7 lat zlecialo ze hoho nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Villemo moje gratulacje! Wkoncu ktoś przełamał zła passę, brałam castagnus tak? Może i na mnie podziała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Miało być brałas castagnus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Caroline nie smuc się uda się, czas szybko leci wiem. Człowiek się nie obejrzy a tu już ja rok po slubie nie wiem kiedy. Ja też jakiś wcześniej nie myślałam o ciąży aż tu ktoś ze znajomych z rodziny w ciąży i tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Villemo84 ale Ci zazdroszcZę:) duzo zdrowia dla was :* Niby mloda ale znam mlodsze odemnie ktore nie rzadko maja juz dwojke dzieci. Dzis chyba znow nic nie bedzie bo moj woli patrzeć w tv. A ja sie tam prosić nie bede ech ... Byle tem dzien się skonczyl i byle do soboty. Weekend. Jakos go trzeba zaplanowac bo nastepny w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Villemo super ale się cieszę gratuluję naprawdę nareszcie dobre wieści :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
S992 Ty tam samo jak ja ja reż sie prosić nie będę, mój też ostatnio wola, mecz, nie to nie łaski bez mówię. To ze młodsze od Ciebie mają na to naprawdę nie ma reguły, nie ma co patrzeć na te młodsze Tobie też się uda zobaczysz tylko wiem człowiek by chciał już z moze niedlugom naprawdę ja się staram nadtawiac pozytywnie. Ostatnio dość często słyszę ze ktoś chory poważnie i dlatego staram się cieszyć życiem może mi się w głowie też poprzestawia he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Zastanawiam sie czy w przyszlym miesiacu nie kupić castagnusu. Chociaz boje sie o cykle ze mi je rozreguluje bo z tego co czytam to potrafi troche namieszać. Nie mam żadnych plamien między cyklicznych ani nic, mial by tylko wspomoc zajscie. Co o tym mysliscie? Czy lepiej jeszcze czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, dziękuję :) Paula, brałam castagnus i wiesiołek, tak jak wyczytałam na forum - wiesiek do owulacji, castagnus do końca cyklu. dobrze tolerowałam obydwa specyfiki. najwyraźniej zadziałały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewai211
Ta Moja Znajoma Jest Niepelnosprawna Ma Wade Wzroku I Padaczke I Nie Urodzi Naturalnie Tylko Cesarka Ale Lekarka Byla Niezadowolona Ze Znowu Ciaza Bo Juz Za Duzo Tych Cesarek Ale Jak Mialas Juz Dwie Cesarki To Pewnie Trzecia Tez Bedziesz Miec Bo Macica To Juz Nie Bedzie Mogla Naturalnie Sie Obkurczac Jak Jest Juz Naruszona Po Operacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewai211
Ta Moja Znajoma Jest Niepelnosprawna Ma Wade Wzroku I Padaczke I Nie Urodzi Naturalnie Tylko Cesarka Ale Lekarka Byla Niezadowolona Ze Znowu Ciaza Bo Juz Za Duzo Tych Cesarek Ale Jak Mialas Juz Dwie Cesarki To Pewnie Trzecia Tez Bedziesz Miec Bo Macica To Juz Nie Bedzie Mogla Naturalnie Sie Obkurczac Jak Jest Juz Naruszona Po Operacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Villemo wielkie gratulacje dla Ciebie ☺ cieszę się ze Ci się udało. Dziewczyny mam pytanie. Nie jestem doświadczona w kwesti obserwacji cyklu, proszę o radę. Dziś jest mój 9 dzień cyklu. Miałam dzisiaj ogromne kłucie po lewej stronie jak jajnik. Trwało to może minutę. Tak się zastanawiam czy mogło tu być związane Z owulacja? Dodam że to mój pierwszy cykl po odstawieniu anty. Co myślicie? Proszę o rady Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
A ten castagnus i wiesiołek to na receptę, czy tak można w aptece kupić? I ile kosztuje mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Villemo bardzo sie ciesze gratulacje pewnie juz pisalas ale tyle tu na forum sie dzieje mozesz napisac czy to pierwsze dzieciatko czy juz masz pocieche? Tobie zycze spokojnej i szczesliwej ciazy a u reszty dziewczyn czekam na podobne wiesci o 2 kreseczkach:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 my tak samo nikomu nic nie mówimy o staraniach żeby jeszcze bardziej nie dopytywali. Ewelina2605 jak ktoś pyta kiedy maleństwo u nas to tez staram się obrócić to w żart ze jeszcze czas ze czekam do trzydziestki ze kredyt itp ale wysyp w rodzinie i wśród znajomych przyspieszył nasze starania i w dodatku diagnoza o wadzie macicy o której dowiedziałam sie w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Villemo gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Villemo a w którym cyklu staran udalo sie u ciebie i o pierwsze maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Hej. Nie było mnie parę dni i tyle postów! Villemo gratuluję:) Caroline i Małła tak dostałam @ w piątek, wiec dziś już mam 7 dc. W poniedziałek powtorzylam badania prolaktyny i robilam test po metaklopramidzie. Wyniki odebrałam dzisiaj. Prolaktyna na czczo jeszcze większa niż ostatnio. Norma jest do 622 a ja mam 1700. Także na razie w ciążę nie mam szans zajsc przytakich wynikach :( w sobote wyjeżdżam na urlop wiec dopiero jak wrócę pójdę do lekarza i prawdopodobnie czeka mnie szpital żeby porobić różne badania :( tak wysoka prolaktyna działa jak antykoncepcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Villemo, gratuluję, cieszę się razem z Tobą. My również nic rodzinie nie mówimy, ze staramy się o drugie dziecko, za dużo pytań by zadawali, a tak mamy spokój. Kiedyś się pytali kiedy drugie, poddali się po kilku razach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Dziewczyny ja uważam że przed staraniem się o dziecko powinno się zrobić badania żeby sprawdzić czy wszystko ok. U mnie wyglądało wszystko normalnie, cykle jak w zegarku, z obserwacji śluz tez w trakcie owu był i co, mogłabym się tak starać cały rok gdybym nie zrobiła badań nic bym nie wiedziała. Jeszcze najgorsze trzeba wykluczyć czy nie zrobił się guz na przysadce mózgowej który może uciskac i dlatego tak wysoka prolaktyna. Mam nadzieję że się chociaż na urlopie zrelaksuje i nie będę o tym wszystkim myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×