Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość iza345
myśle ze stres faktycznie nie jest dobry w staraniach ja teraz czekam tez do następnego tygodnia żeby się dowiedzieć czy się udało 13-tego kupie test ale czasu mam coraz mniej na starania gdyż jestem po 30 -tce i lekarze mówią ze może być trudniej zajść w ciąze w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkresPrecz83
Trzymam kciuki, daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza345
dookresprecz83- i jak u ciebie wyjaśniło się o ciąży kiedy robisz test ? ja dziś kupiłam test ale zrobię go dopiero w niedzielę w dniu spodziewanej miesiączki czytałam na forum ze wcześniej nie ma sensu a już czekam z niecierpliwością ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaBabka35
Hej kobietki:-) My z mezem rowniez staramy sie o dziecko. Czas najwyzszy, bo mam 35 lat. Badania u lekarza wyszly ok, nie ma zadnych przeciwwskazan. Jest to nasz drugi cykl staran. W pierwszym nie bylo zadnej obserwacji, etc. , kochalismy sie co dwa dni jak zalecil lekarz, ale niestety nic z tego nie wyszlo. W tym cyklu korzystalam z testow owulacyjnych i wczoraj byl pozytywny (13dc). Pracujemy od 11dc i tak zamierzam codziennie do 17dc. Dodam, ze miesiaczki mam regularne, co 27 dni. Zobaczymy, moze teraz sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraniuszki 2016/2014:)) mam nadzieję, że na forum o staraniach będę krótko tzn.-chciałabym krótko:P:P mam 28 lat i chcę mieć dziecko-mój instynkt jest bardzo intensywny do takiego stopnia, że wszystkie dzieci ,,'' :P:P:P oczywiście żartobliwie mówiąc. Byłam u lekarza i coś tam zbadał i powiedział, że nie ma przeciwwskazań do dziecka. Mój mąż ma 34 lata....jesteśmy w 2 cyklu starań...@mam co 28 dni jak w zegarku....jesteśmy na etapie końcowych przytulań w dniach płodnych....ale czytając te forum mam dziwne wrażenie, że dłuuuuuga droga przede mną...kiedyś to nasze mamy czy babcie nie miały problemów z zejściem w ciąże...dziś to jest dla wielu walka z naturą i samą sobą.....eh...w takich czasach żyjemy..ja mam b.stresującą pracę zresztą jak mój mąż...ale łatwo jest powiedzieć ,,wyluzuj''... jak ktoś b.chce to ciężko jest wyluzować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
Hej Dziewczyny, Piszę po raz pierwszy:) Od 10 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Drugi miesiąc jestem na monitoringu cyku. dwa razy jestem po clo, a w tym miesiącu również udało się podać pregnyl(zastrzyk). Dodatkowo mniej więcej tydzień po owulacji(przez kolejne 7 dni) zaczynam brać luteinę dopochwowo. Moje pytanie jest takie, czy któraś z Was też tak miała, że w 2 dniu brania luteiny występowały u niej lekkie bóle podbrzusza? Po odstawieniu luteiny, planowo trzy dni po powinnam dostać okres. Nie wiem czy może to być objaw zbliżającej się miesiączki(znowu:() czy też tak macie przy luteinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka 2016
Dodam jeszcze, że 4 dni po podaniu pregnylu(tym samym po owulacji) czułam kłucie w jajniku. Tylko nie wiem czy to były bóle jajników czy w jelitach;/ Ale ewidentnie bolało mnie z jednej strony i we wcześniejszych cyklach nie miałam czegoś takiego. (Ból trwał mniej więcej jeden dzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta36
hej na forum jestem nowa o dziecko staramy się od 6 miesięcy również biorę luteinę ale podjęzykowo, cykle mam 28 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza345
do lenka2016- ja biorę luteinę i mam w okolicach owulacji lekkie kłucia tak przez jeden dzień a cykle masz długie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza345
do lenki2016- a jak długie masz cykle? ja również biore luteinę i mam kłucie tak w okolicach owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7mimi7
Kochani z mężem staraliśmy się o maluszka 2 lata. 2 razy byłam u lekarza i przepisał mi tabletki, które brałam przez miesiąc ale bez efektu. Lekarz mówił, że jest u mnie wszystko w porządku zatem trzeba było wysłać męża na badania:) ale jakoś zwlekaliśmy z tym. w sumie już początkiem roku odpuściłam sobie, a tu w listopadzie pokazały się 2 kreski i już jestem w 12 tyg ciąży:) Kochani wiem , że jak się staracie o dzidzi i nie ma żadnych efektów to człowiek się nakręca, ale tak jak mówił lekarz nie myśleć o tym cały czas, odpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
Hej kobietki! Takze zaczynam starac sie o dzidzie :-) czekam tylko na koniec miesieczki. Cykle mam niereguralne. Powiedzialam swojemu gin o tym ze planuje dzidka i przypisal mi dupahson. Okazalo sie ze moj wynik TSH jest zbyt wysoki i dostalam euretox 50 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Staram się z mężem o. Pierwsze dziecko. Niestety nic nie wychodzi. Staramy się już pół roku. Z każdym cyklem jest gorzej z moja psychika. Kiedy dostaje miesiączki tracę wiarę ze kiedyś się uda. Kiedy patrzę na męża widzę ze tez mu smutno. Nie wiem już sama czy warto prubowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia111
Hej. Staramy się z mężem 3 cykl. Czekamy z niecierpliwością i nie możemy się doczekać. Zaczęły się dni płodne! Trzymajcie kciuki!!! :) Znajomi powtarzają "wyluzuj" ale wq mnie takie pier***enie. O tak! Już luzik i o tym nie myślę... Omg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina123123
Hej. Jestem tu nowa i tez staram się o dzidzi pierwszy miesiąc. Zaznaczę w grudniu skończyłam 30 i boje się co mnie czeka. Trzy dni temu było Owu i teraz pozostaje czekanie na dwie krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gama1122333
Hej. Jestem tu nowa i tez staram się o dzidzi pierwszy miesiąc. Zaznaczę w grudniu skończyłam 30 i boje się co mnie czeka. Trzy dni temu było Owu i teraz pozostaje czekanie na dwie krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej tez zaczynamy starania od 2017 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jestem nowa, planuję rozpocząć starania w kwietniu 2017 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia samosia 1890
po pierwszym miesiącu starań, czekam do soboty na zrobienie testu. Bym oddała wszystko aby zobaczyć te dwie kreski, ale naczytałam się tu iż szanse są niewielkie ! Kilka dni bolał mnie brzuch u dołu i mam kucie w jajnikach. Mam powiększone piersi, ale zawsze tak miałam przed okresem. Pozostaje czekać do soboty, bo wtedy powinien przyjść okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również staram się o dziecko, trwa to już ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Hej.jestem tu nowa:) mam 25 lat,mąż rok starszy i mamy 3letnią córkę Julię ale jest problem z drugą ciążą. 1,5 roku sie staramy biore tabletki clo 2 razy dziennie 5dni a potem przez 10dni raz dziennie duphaston. Zauważyłam że po tabletkach boli mnie brzuch,mam plamienie jak mam owu i wydluzyl mi sie cykl.bo okresy mialam co 19dni a teraz co 24. chodze tez do pani ktora leczy metoda niekonwencjonalna ale trzeba w to wierzyc i raz wykryla mi że mam zrosty a niedawno że przysadka nie wytwarzala mi hormonów.mam jeszcze na 3cykle tabletki a jak nie to zabieg udrozniania jajowodow albo zmienie lekarza.dodam jeszcze ze maz pracuje za granica czyli ma wszystko to co facetowi tez nie sprzyja podroze,wstrzemiezliwosc i przegrzewanie jader. Troche sie nakrecilam teraz bo tak nagle przyszedl mi ten drugi instynkt macierzyński i zawsze powtarzalam sobie ze nie chce zeby miedzy dziecmi byla duza roznica wieku a juz sie taka robi niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa888
witam My z mezem staramy sie od roku o Dzidzie i z miesiaca na miesiac nic :( same rozczarowania:( Teraz jestem kilka dni przed miesiaczka ale jakies dziwnie mam przeczucie ze moze tym razem sie udalo choc nie chce sie za bardzo nakrecac a potem znow wielkie rozczarowanie:( Mam dziwnie obolale piersi ale jest to inny bol jak w poprzednich cyklach. Dodatkowo od owulacji codziennie pobolewa mnie brzuch nie wiem czas pokaze ale gdyby sie udalo byla bym przeszczesliwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
Hej dziewczyny. Pisałam już wcześniej, niestety nasze starania dalej nie przynoszą efektu :( Już od roku staramy się z mężem o dziecko, ale niestety się nie udaje :( Robiliśmy badanie męża, wszystko jest ok. Problem jest w moim progesteronie, który nie chce przekroczyć 15;/ Po stymulacji cyklu wynik utrzymuje się max na poziomie 14,8, a czasami jest nawet 7(czyli brak owulacji);/ od przyszłego cyklu zwiększam dawkę clo na 3 dni po 4 tabletki. zobaczymy, czy przyniesie to jakiś efekt, bo niestety w tym miesiącu czuję, że się nie udało, bo dopadają już mnie już moje standardowe objawy miesiączkowe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
hej ,ja też dołączam do was ,staramy się o dzidzię już 1,5 roku nadal bezskutecznie, badania w normie może blokada psychiczna jakaś jest nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
Dużo ludzi mówi o tej blokadzie i wiem, że w moim przypadku też może być ten problem, ale nie jestem w stanie tego przeskoczyć :( Łatwo mówić komuś z boku, że trzeba odpuścić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
masz racje lerka nie da się odpuścić, my rok na luzie się staraliśmy a teraz testy owulacyjne, badania i nadal nic, czasami mysle że się nie uda, ja mam 35 lat wiec szanse maleją z każdym miesiącem... a ty lerka ile masz lat ,to pierwsze czy kolejne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×