Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość martaaaa
dziewczyny bylam tu u was jakis miesiac temu. pisalam o spoznionym @. ale nic nie wyszlo. kolejny cykl i oczywiscie spoznienie i zrobilam dzis test. ku mojemu zdziwieniu dwie krechy;))) trzymam kciuki za wszystkie dxiewczyny starajace sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich gratulacje dla wszystkich mam! Staramy sie o dzidziusia mam pytanie dostalam dziwny bezbolesny okres pierwszy raz w zyciu z zaskoczenia bez boli menstruacyjych bez bolacych piersi.. dokucza mi od owulacji klujacy prawy jajnik temp w pochwie utrzymuje sie dzis 37.8 wczoraj 37.3 gdzie normalnie 2 dni przed okresem mi spada do 36.6 .. 2 dni krwawilam dzis mala bratowa plamka.. dziwne mi to ale ten pierwszy dzien byl normalny obfity wiec nie m9glo to byc plamienie inplatacyjne czy ktos tak moze mial .??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baska jestesmy na nowej stronie link masz troche wyżej podany przez martka 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich gratulacje dla wszystkich mam! Staramy sie o dzidziusia mam pytanie dostalam dziwny bezbolesny okres pierwszy raz w zyciu z zaskoczenia bez boli menstruacyjych bez bolacych piersi.. dokucza mi od owulacji klujacy prawy jajnik temp w pochwie utrzymuje sie dzis 37.8 wczoraj 37.3 gdzie normalnie 2 dni przed okresem mi spada do 36.6 .. 2 dni krwawilam dzis mala bratowa plamka.. dziwne mi to ale ten pierwszy dzien byl normalny obfity wiec nie m9glo to byc plamienie inplatacyjne czy ktos tak moze mial .??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beth888
Hey dziewczyny, na forum jestem nowa. Staramy się o dziecko 4 cykl. Póki co bezskutecznie. Zaczynam świrować, szukać sobie objawów, cokolwiek byle nadzieja nie umierała.... Cykle mam 27-31 dniowe. W tym cyklu było przytulanko 13dc. jedyne co zwróciło moją uwagę to naprzemienne lekkie kłucia jajnika a w 21dc dość mocny ból dołem brzucha. Należę do tych, które leki przeciwbólowe biorą kiedy już ledwo zipią a tym razem od razu wzięłam no-spę. Leżałam zwinięta w ślimaczek. Później już było ok. Okres planowo mam dostać 12 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beth888
Hey dziewczyny, na forum jestem nowa. Staramy się o dziecko 4 cykl. Póki co bezskutecznie. Zaczynam świrować, szukać sobie objawów, cokolwiek byle nadzieja nie umierała.... Cykle mam 27-31 dniowe. W tym cyklu było przytulanko 13dc. jedyne co zwróciło moją uwagę to naprzemienne lekkie kłucia jajnika a w 21dc dość mocny ból dołem brzucha. Należę do tych, które leki przeciwbólowe biorą kiedy już ledwo zipią a tym razem od razu wzięłam no-spę. Leżałam zwinięta w ślimaczek. Później już było ok. Okres planowo mam dostać 12 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny, jestem tu nowa. Starania od 4 cykli. Obecnie 23dc. Póki co tylko mocny ból brzucha dołem w 21dc. Nakręcam się co miesiąc :( chętnie pogadam z kimś, kto mnie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze o pomoc i rade. moje cykle 24 dni. owulacja potwierdzona monitoringiem 15 dc. lekarz stwierdza za krotka faze. przepisuje duphaston. twierdzi ze moze sie udac w tym miesiacu bo owu sie odbyla stosunek byl tego dnia rano, olyn w zat. d. rowniez. kazal brac od 19 dc. przez 10 dni. wiec dzisiaj jest 28 dc. test zrobiony dzisiaj i wczoraj ooczywiscie negatywny. progesteron z 7 dpo 9.47.... moje pytanie brzmi skoro mam 28 dc przedluzony o 4 dni niz normalnie test negatywny wiec nie ma sie co ludzic ze cos sie jeszcze wydazy i czekac na okres...nie mam juz sily. lekarz mi narobil niepotrzebnej nadziei a moze ze mna jest cos nie tak. staram sie juz rok o 2 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spika86
Hejka, dołączam do grona starających się o dzidziusia...Jedno co mogę powiedziec to dylematy odnośnie czy teraz,czy to odpowiedni moment zawsze będą...ale jest jedno ale.Czasem nie warto czekać zbyt długo.Ja niestety poroniłam pierwszą ciążę.Mam 30 lat i u mnie może być to już walka z wiatrakami. Niestety mam endometrioze która mimo leczenia ciągle się pogłębia i jeszcze problem z tarczycą. Nie wiadomo czy u mnie się uda dlatego dziewczyny nie czekajcie zbyt długo z taką decyzją... Pozdrawiam wszystkie starające sie o bobasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spika86
Hejka, dołączam do grona starających się o dzidziusia...Jedno co mogę powiedziec to dylematy odnośnie czy teraz,czy to odpowiedni moment zawsze będą...ale jest jedno ale.Czasem nie warto czekać zbyt długo.Ja niestety poroniłam pierwszą ciążę.Mam 30 lat i u mnie może być to już walka z wiatrakami. Niestety mam endometrioze która mimo leczenia ciągle się pogłębia i jeszcze problem z tarczycą. Nie wiadomo czy u mnie się uda dlatego dziewczyny nie czekajcie zbyt długo z taką decyzją... Pozdrawiam wszystkie starające sie o bobasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
My z mezem mamy juz coreczke,chcemy aby miala rodzenstwo no I od 2 lat sex bez zabezpieczen,z tym,ze pierwszy rok staran byl taki,ze kochamy sie kiedy mamy ochote,a teraz od stycznia,kalendarzyk testy owu,obserwacja szyjki I sluzu. I dalej nic. Jakk dziidzi nie bylo tak I nie ma. I pewnie ten cylk tez pojdzie na marne. Powiem tak,mam juz dosc,nie mam do tego sily,chodze do lekarza a on tylko prosze o tym nie myslec I sie kochac. Zadnych badan nie chce zlecic. Wkur. . Mnie to. Mialam cesarke wiec mozliwe,ze moge miec niedrozzne jajowody,mial mi teraz dac skierowanie na te badanie, zachodze a on prosze przyjsc w marcu. I jak tu czlowieka kur... nie wezmie. Szczerze to odpuszczam najwyrazniej bylo mi pisane tylko jedno dziecko. Nie mamm juz sily na to wszystko. Dojdziecie do pewnego momentu w swoim zyciu I bedziecie wiedzialy co ja teraz czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny okres miałam 19.10 ... 31.10 kochałam się bez zabezpieczenia... dziś powinnam mieć okres a zamiast okresu mam bardzo "mokro" a przed okresem miałam zawsze sucho... myślicie że to może być ciąża? Cykle trwają 30-31 dni regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej dziewczyny nie wiem czy jesteście tutaj jeszcze bo dawno nie pisałam. Ale dzis po 11 cyklach mam test pozytywny bardzo sie cieszę jednak martwi mnie to ze mam pobolewanie brzucha jak przy okresie, a do tego naczytałam sie o wzmożonym śluzie a u mnie sucho. Martwię sie :( pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje małe szczęście
Hej babeczki, dołączam do grona starających się o maleństwo. Widzę, że sporo tu nas:) powiedzcie mi która z was brała na początku ovarin, i kiedy w sumie zaczynałyście go stosować. Koleżanki mi o tym wspominały, bo same brały. Najpierw oczywiście konsultacje u mojego lekarza, więc kolejność zachowana, ale tak się sama zastanawiam na co jeszcze zwrócić uwagę na etapie planowania. Jakieś podpowiedzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndżelaa
Też stosowałam ovarin, a kiedy zaczęłam? Hmm jakoś w pierwszym trymestrze już z tego co pamiętam. też mi go lekarz polecał i dobrze się po nim czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darsi_90
Wiele babeczek z mojego otoczenia też brało ten ovarin będąc w ciąży. Wszystkie oczywiście najpierw były na badaniach, i kontroli żeby wiedzieć czego im potrzeba. Ale o samym ovarinie generalnie też dobre opinie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja również dołączam do Was :-) u mnie nadszedł kolejny, 4 miesiąc starań.. zobaczymy czy dostane prezent na święta <3 Najlepsze, że cały czas starałam się o dzidziusia jakoś 14 dni przed miesiączką tak jak każdy mówił, że mniej więcej wtedy wypadają dni płodne, a zauważyłam, że prawdopodobnie mam je jakoś w 16 dniu cyklu.. (przy 35 dniowych cyklach) i wyczytałam na forach, że to jak najbardziej możliwe! .. o ile to były dni płodne (wnioskuję po śluzie, gęsty rozciągliwy jak białko) i zobaczymy :( jak nie uda się w tym miesiącu, to chyba w kolejnym kupuję test owulacyjny.. Pozdrawiam Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza345
hej na forum jestem nowa ,też staramy się o dziecko w kwietniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ,biorę luteinę 16-25dc przepisaną przez gina i miesiąc temu zrobiłam badania 25ohd i poziom witaminy d3 mam bardzo niski czy któraś z was miała podobnie niski poziom witaminy d3 i trudności z zajściem w ciąze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama trojki
Hej, dołączam , starania od stycznia 2017 do max lipiec 2017 z racji wieku 37lat . starania o czwarte dziecko, trojka w domu, 2 poronione ciąże:( ten cykl obserwuje i zaczynam robic testy owu zeby wiedziec kiedy dzialac. na razie witaminki, ziola od nast cyklu. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkresPrecz83
Witam wszystkich, jestem nowa na forum. Wraz z mężem jesteśmy po 1wszej próbie, raczej nieskutecznej. Dowiem sie za jakieś 10 dni ale raczej jestem przekonana, ze nic z tego. Bolą mnie piersi i brzuch jak zawsze przed okresem. Wczoraj zaopatrzyłam sie w monitor Persona do monitorowania cyklu, mam nadzieję ze za drugim podejściem sie uda chociaż mam głowę pełna paranoi i jak sobie czytam wasze posty, to sie cieszę ze nie jestem sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza345
dookresprecz83- mam do ciebie pytanie o ten monitor który nabyłaś jest drogi? ja używam testów owulacyjnych od 2 miesięcy i nie jestem pewna czy są skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkresPrecz83
Iza345, sam monitor kosztuje około 500zł do tego trzeba kupować testy 32 sztuki za około 150zl, za pierwszym razem testy Ci wystarcza na 3 cykle, pózniej na 4 cykle. Jeszcze nie wiem, czy jest to skuteczna metoda, moje koleżanki sobie chwała, wiele z nich zaciążyło w pierwszym lub drugim cyklu używania tego monitora. Plusem jest tez to, ze w przyszłości można go również używać jako metodę antykoncepcyjną także nie wiem... więcej będę Ci potrafiła powiedzieć po nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza345
do OkresPrecz83- myślałam o kupieniu takiego monitora wcześniej więc chętnie posłużę się twoją opinią za jakiś czas jako użytkowniczki akurat tego modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkresPrecz83
Mam nadzieje, ze uda sie przy pierwszym monitorowanym cyklu :) jakby nie było na pewno dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza345
do OkresPrecz83- życzę ci już w pierwszym cyklu oczywiście, ja w pierwszą ciąże zaszłam akurat w pierwszym cyklu , a teraz staramy się po paru latach z mężem o drugie i to już 3 cykl starań -zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkresPrecz83
zobaczysz, że pewnie nie będziesz potrzebowała żadnych monitoringów, uda sie pewnie szybko. Często ciąża to tylko kwestia cierpliwości ale my kobiety jesteśmy takie w gorącej wodze kąpane :) dwa, trzy razy porażka i od razu głowa pełna paranoi :) przynajmniej ja tak mam... to dopiero pierwsze niepowodzenie (niewiadomo jeszcze na 100% czy niepowodzenie) a ja w głowie juz widzę te sceny: wieloletnia walka, zastrzyki hormonalne, rożnego rodzaju badania itd jakieś takie wewnętrzne przekonanie ze nigdy sie nie uda... jakaś nienormalna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×