Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość lerka2016
to ja dzis dostałam @, także jesteśmy na tym samym etapie :) ja 11 dnia ide na zastrzyk i wtedy 22 dnia robie progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
lerka to w podobnym czasie robimy progesteron, i potem do gin pójdę z wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
żle wcześniej napisałam za 3 tygodnie progesteron bo będę robic w 22 dc dziś mam 2dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
jak wolisz to napisałam wczesniej adres meila mozesz pisac do mnie bezposrednio. Ja idę 11 dnia tylko na zastrzyk i dalej czekam tyle. mam tzw. monitoring cyklu. lekarz w planach ma u mnie jeszcze sprawdzanie drożności jajowodów. ale to po tym cyklu jeśli sie nie uda z tą zwiększoną dawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
no i znowu nie widze wpisów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
lerka wszystko ok wpisy się dodają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
lerka my jesteśmy na etapie kupna mieszkania własnego ,na razie wynajmujemy więc czekamy może w przyszłym roku uda się cos nabyć ciekawego, na razie czekamy na opinie z banku o zdolności kredytowej- a jak u ciebie macie warunki ewentualnie jak maleństwo się pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
lerka a robiłaś amh rezerwę jajnikową takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
a my się budujemy :) jesteśmy już na etapie wykańczania. w tym roku będziemy się wprowadzać na pewno, tylko jeszcze nie wiemy kiedy, bo mąż sam wszystko robi i tak się nam lekko przesuwa. ale nawet jakbym teraz zaszła to na pewno się wyrobimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
a poki co mieszkamy w moim rodzinnym domu w moim starym pokoju, od czasu ślubu, czyli 2,5 roku:) jesteśmy z moimi rodzicami an jednej kuchni, ale moj mąż wraca późno, bo każdą wolną chwilę poświęca naszej budowie, a poza tym bardzo dobrze dogadujemy się z moimi rodzicami :)A Wy jak mieszkacie narazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
A my budujemy dom. jesteśmy na etapie wykańczania wnętrz, także w tym roku na pewno się wprowadzimy :) nie wiemy jeszcze kiedy, bo mąż wszystko sam robi po pracy, także powoli do przodu :) Póki co mieszkamy w moim rodzinnym domu z moimi rodzicami od ślubu, czyli 2.5 roku. mamy jeden pokój i na jednej kuch z rodzicami jesteśmy, ale nie przeszkadza nam to, bo mąż jest późno w domu, bo każdą wolną chwilę spędza na budowie:) A poza tym bardzo dobrze dogadujemy się z moimi rodzicami, także spokojnie :) ale wiadomo, że chcielibyśmy być już na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jestem tu nowa. Do tej pory czytałam tylko forum, ale jakoś tak dziś poczułam, że chcę się włączyć do rozmów. Przeżywanie rozczarowań, które się powtarzają co miesiąc jest trudne. Większość ludzi w okół nie ma z tym problemu. Generalnie jestem optymistką, ale staramy się już jakieś 1,5 r i na razie nic. U mnie wyniki są ok. U partnera w zasadzie też, ale na razie nie wychodzi :-( Czy ktoś z Was miał inseminację? Bo zaczynamy się nad nią zastanawiać. I jeszcze jedno robiłam badanie progesteronu po owulacji i otrzymałam wynik 26, 03 (skala 1,7 do 27,0) w fazie lutealnej. I zastanawiam się czy on nie jest za wysoki? I co oznacza taki wysoki wynik? Jeśli ktoś coś to pięknie proszę o komentarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
i znowu nie widzę żadnych wpisów, które dodajecie, ani tych które ja dodaję;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
No i już wszystko widzę spowrotem:) Nie wiem co się dzieje;/ olla nie robiłam właśnie tej rezerwy. To jest wynik z krwi? mój gin mówi, że u mnie nie trzeba jeszcze go robić ze względu na wiek, ale jeśli jest z krwi to chyba sama sie o nie pokusze... A robiliście badanie zgodności z mężem? U mojej siostry był właśnie taki problem. Każde z osobna było zdrowe i wszystko było ok, ale nie mieli między sobą zgodności;/ Magdalena35, Wynik progesteronu masz suuuper. A miałaś robioną drożność jajowodów? A jeśli chodzi o inseminację, to wogóle się nad tym nie zastanawiałam. ale znam wiele przypadków, którym niestety i tak się nie udało, bo jak sie okazało problem był gdzie indziej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
lerka ,amh można prywatnie zrobić w dowolnym dniu cyklu, badanie z krwi,nawet 2o paro latki mają obniżoną rezerwę,i wtedy na inv tez się nie kwalifikują ,ja płaciłam około 200 zł za to badanie ,wynik prawidłowy od 1 do 3 ,poniżej 1 to obniżona a na inv to minimum trzeba mieć 0,5 a powyżej 3 może swiadczyć o policystycznych jajnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
magdallena35 to starania o pierwsza ciąze u ciebie czy kolejną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
my na razie mieszkamy w mieszkaniu mojej siostry, a ona jest za granicą, mamy 2 pokoję, wiec płacimy tylko czynsz , natomiast siostra wraca pod koniec roku z rodziną więc chcemy coś swojego nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olla35
magdalena 35 w którym dniu cyklu dokładnie zrobiłaś ten progesreron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
aak pojade teraz do lekarza to zapytam o ta rezerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem tu nowa staramy sie z mezem o pierwsze dziecko jest to nasz szósty cykl starań. Miesiączkuje nieregularnie ostatnia miesiaczke miałam 18.01 . 10.02 dostałam brazowego plamienia ktore trwało 5 dni jednak do tej pory okresu nie ma dzis jest 35dc i mam bole w dole brzucha. nie wiem co moga oznaczac robilam wczoraj test i wyszedl negatywny. uwazacie, ze za wczesnie moglam zrobic test? prosze o podpowiedz bo nie wiem co robic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
Jeśli chcesz być pewna na 100% zrób wynik z krwi za jakiś dzień "beta hcg". Jeśli wyjdzie podwyższony to znaczy, że jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerka2016
czytałam, że brązowe plamienie może oznaczać implantacje zarodka, ale ja kiedyś też takie miałam i niestety to nie było to;/ po prostu było i tyle. lekko miałam wtedy rozregulowany cykl, ale później wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te plamienia mam od 24-29 dc a 31 dc mialam jednorazowo gesty kremowy sluz a pozniej byl juz wodnisty i tak do tej pory i nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×