Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Ja też brałam tabletki ponad dwa lata i przestałam w październiku. Tylko że starać sie zaczelismy dopiero teraz bo moj się bal ze przez to dziecko moze byc chore albo cos ... Nie przegadasz chlopu. A dwa na raz super bo tylko raz w ciazy i hop dwa dzieciaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ja nie wiem czy bym dała radę z dwoma, jedno już mam i łatwo nie było zwłaszcza że mały ma astmę.. I ciągle mi choruje, ale taki już urok macierzyństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
Paula 24 - zastanawiam sie nad castagnusem, ale boje sie brac coś na ślepo bez badan, zeby sobie nie rozregulowac organizmu. Castagnus jest chyba lekiem ziolowym, ale jednak wplywa na poziom hormonu, wiec lepiej najpierw zrob sobie badania albo zasiegnij porady lekarza, zeby sobie przypadkiem nie zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Mi się zawsze bliźniaki marzyły. Ja też brałam tabsy... ale teraz to bym już chyba nie dała rady z dwójką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, Kushina jak nam teraz się nie udało to też bedę gadać z ginem co dalej. Bo mam policystyczne jajniki i niech cos zaradzi. Chociaż z chlopakami nie mialam problemow z zajsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja jeszcze nie mam dzieciaczka i nie jestem świadoma co mnie dokładnie czeka więc może dlatego bym chciała dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 mi chodzi o to że nie wiem czy dalibysmy rade z 4 dzieci. Ale jak dane nam bedzie miec blizniaki to tez przeciez sie nie powiesze. Bo dzieci to wielkie szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
I negatywny, tak jak.myslalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula a moze zrob bete?? Czasem wychodza negatywne a jest sie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Mam Dziś 34 Dzień cyklu, 15 dzień po owulacji raczej nie wyszedł by negatywny gdyby ciąża była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 24 - a jestes pewna, ze owulacja byla faktycznie te 15 dni temu? Moze sie przesunela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Tak mi wyznaczyło ovufrend był śluz rozciągliwy i szyjka wysoko i miękka wszystko się zgadzało... Ja nie wiem gdzie ta @ w tamtym miesiącu spóźnila mi się 5 dni teraz to już tydzień mija biorąc pod uwagę moje cykle 28 dniowe jakie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula24 a i jakiej czułości miałaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Wczoraj popołudniu 10 ml a dziś rano 25ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula mojej znajomej dopiero po 2 tyg test wyszedł gdyby nie beta nie wiedzialaby ze w ciazy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Dopóki nie ma @ jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
A mnie to poprostu się wydaje że wszystko mi się pomieszalo od kiedy zaczęliśmy się starać wszystko jak na złość!!! I teraz pewnie się zaczną jakieś komplikacje i że starań nici, najpierw trzeba będzie uregulować cykle a to czasochłonne, nie widzę po sobie żadnych objawów ciążowych wszystko przeszło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki... Życie to jednak potrafi dać w kość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Becik a jak i Ciebie objawia się te policystyczne jajniki? Może ja też mam i dlatego te cykle takie długie ostatnio? To się ma od zawsze czy można się tego nabawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Byłam u gina bo chciałam wyregulować okres. W sumie to tylko na usg widac pęcherzyki na jajnikach... Inne badania mam dobre. Dlatego ide do innego gina może coś poradzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednio tzn przed ciąża z pierwszym synkiem czegos takiego nie miałam. Więc może można sie tego nabawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Czytałam że może się to objawiać trądzikiem na twarzy i plecach, a mnie ostatnio tak wysypalo że moje plecy wyglądają jak pole minowe, no cóż jak @ nie przyjdzie do poniedziałku to we wtorek muszę iść do gina, usg zrobi to się wszytko wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
@ dalej nie ma... 36 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kushina objawów dużo sie moge popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
I znowu urwalo mi mojego długiego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
I znowu urwalo mi mojego długiego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
I znowu urwalo mi mojego długiego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Nie wiem co sie dzieje z tym forum ... Cos tam sie u mnie dzieje ale pewnisci ze to ciaza to nie mam ;) Od trzech dni z ciekawosci mierze temp ciala i jest podwyzszona 37-37,1 kresek Piersi bola od kilku dobrych dni Wieczorem mam taki apatyt:D wczoraj byly lody i śledzie w smietanie a potem mezowi jeszcze obgryzalan smazona kiełbasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
a ogolnie po jedzeniu czuje taka bule w gardle. I czasem tak jakby sie mi w glowie krecilo, w brzuchu czasem tez cos poczuje jaki skurcz albo uklucie. A u was jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
S992 ja się kłoce z mężem więc ten miesiąc raczje stracony. był raz po okresie a teraz owulacja bedzie i nic wiec coś.... Paula przykro mi:(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×