Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Dziewczyny co do testow owu to po pierwszym pozytywnym nie powinno sie powtarzać bo owu ma nastąpić do 36 godzin od pierwszego pozytywnego wyniku, później moze nadal pokazywac pozytywy a owu juz byla. Moim zdaniem szkoda nerwow... Bo potem jeszcze bardziej sie zastanawiasz czy byla czy nie, czy czasen testy nie sa zepsute itp... Ja w tyn miesiacu dzialalam jak czylam ze mam ochote, a bylo takich kilka dni pod rzad przy ktorych byl sluz plodny. Lepiej chyba polegac na naszych odczuciach niz na testach. Tez myslalam ze mi to pomoze a cykl z owu i tak byl stracony. U mnie @ ma być w środe... Ech to beda ciężkie dni A jak tam nasze ciężarne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Hej dziewczynki :) nie pisałam pare dni ale wszystko czytam na bieżąco :) aleksandra przykro mi ze przyszla @ caroline ja jeszcze testuje w najbliższym czasie tzn chyba w środę bo @ mam dostać we wtorek, ale myślę że przyjdzie... dziś miałam już troszkę brązowego śluzu, choć żadnych innych objawów nie mam, zawsze mnie piersi bolały a tu nic. Trzymam kciuki za testujące na dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Martyna myśle ze jak jutro tez nie dostanę @ to moze we wtorek zrobię. Ale póki co to jeszcze wszystko moze sie zadazyc ... Czasem czuje sie jakbym miała ból okresowy sprawdzam co trochę ale jeszcze nie plamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Witam długo mnie nie było ponieważ praca praca praca ja jeszcze w ciazy nie jestem ale póki co 23 dzien cyklu więc wszystko może się zdarzyć A jak tam u Was dziewczynki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
S992 i Iwona mam nadzieję, że to będzie wasz szczęśliwy cykl :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Martyna dzieki za wsparcie Tobie tez zycze 2 kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
Martyna1111 - udam się do ginekologa, ale jeszcze poczekam chyba około tygodnia, jak nie pojawi się @ do tego czasu i testy będą negatywne, to będę musiała iść, nie czuję nic, aby @ się miała zblirzać A za oczekujących trzymam kciuki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Iwona koniecznie daj znać jak zrobisz test ! Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Aleksandra dam znać na pewno ale cały czas mnie niepokoi to ze czasem czuje lekki ból w jajniku czy dole brzucha wiec ciagle latam sprawdzić czy juz nadeszła. Moze jak na złość los płata mi figla i bedzie spóźniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Część dziewczyny nie było mnie ponieważ wybrałam sie ze znajomymi nad jezioro na weekend och fajnie był trochę człowiek zapomnial a jutro do gin na monitoring zobaczymy. Teraz musiałam przeczytać cl tu u Was widzę ze sie dzieje. Trzymam kciuki za testujace ;) Caroline niedlugo działamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziewczyny nie stresujcie się niepotrzebnie glowki do poduszki męża za brzuszek i miłych snów. Oczekujący @ życzę żeby nie przyszla będzie dobrze dziewczyny czyje ze na pewno u którejś sie pojawią dwie kreski i wśród nas będzie coraz wiecej mamusiek. Z tymi naszymi objawami ciężko utrafic czasami spadek temp czy lekkie bole podbrzusza nie musza być objawem nadchodzącej @ u niektórych mogą oznaczać cos znacznie wiecej . Tylko nie rozumiem jak tyle osób zalicza wpadke i dowiadują sie ok 3 mies człowiek dba wygląda objawów stara się a tu miesiąc za miesiacem i efektów staran nie ma ale będziemy sie wspierac i wszystkim nam sie uda i za rok będziemy bawić male fasolki a za dwa lata będziemy je juz ganiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gość 2605 daj znać co tam u gin. No oczywiście ze będziemy działać a jak ten cykl sie zakończy @ to zapisze sie do innego gin i mu nasciemniam. Jutro wracam do pracy po 2 miesiącach urlopu wiec zadziej będę tu zaglądać ale zajrzę na pewno bo mam nadzieje ze u odwaznych naszych kolezanek test pokaze 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyna dziekuje i Tobie również zycze II :) Iwona dobry znak ze się spóźnia:) wiele razy czytalam ze kobiety ktore byly w ciąży myslaly co chwile ze @ przyszla a tam nic nie bylo :) U mnie jest jak w zegarku ostatnio, cykle 28 lub czasem nawet 27 dniowe. Jeśli do piątku nie bedzie to bede sie cieszyć:) ale Dzis juz mnie naszła mysl "test lezy w półce, może w tym cyklu się wkoncu udalo" ale powiedziałam NIE. obym tak wytrwala do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 to na kiedy masz termin @ ? Może te napięcie to dobry znak " a z mezem juz zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Termin max na środę. Tak z mężem juz spoko:) Chociaz zgody przez łóżko nie bylo hehe :-) Chce testowac w sobote jeśli nie przyjdzie.. Ale czy wytrwam? Test czeka od zeszłego miesiąca bo kupilam dwa ale powtarzać nie trzeba bylo wtedy. Dzis juz nawet nie bylam taka zła. Oby do srody mi tak zostalo że hormony nie wezms gory. Chociaz zdenerwowac mnie moze wszysyko i czasem wystarczy jakas drobnostka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Caroline oby się to wszystko spełniło, że za rok wszystkie będziemy mamusiami :) i fajnie ze możemy tu się wspierać, żalic i doradzac sobie :) Trzeba być dobrej myśli, tego wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Też czuje ze niedługo dziewczynki przekażcie nam dobre wiadomosci :) czego z całego serca Wam życzę najgorsze to czekanie czy przyjdzie @ czy nie. Ale póki nie ma to dobry znak. Szkoda że tak dużo kobiet jak my musi tak ciężko się starać ale pozytyw taki ze możemy się wspierać a to naprawdę bardzo ważne. Zupełnie inaczej jest tu z Wami pogadać niż bym miała rodzinie tłumaczyć, gdzie tam niedawno się dzieci urodziły więc słabe by to było i zresztą nikt by mnie zrozumiał. A tu możemy przeżywać wszystkie emocje i wiemy co nawzajem czujemy.jak wrócę od gina to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :-) czy ktoras dzis testuje? Czytalam to nasze forum i widze,ze kilka terminow @ jest zblizonych ,trzeba zatem miec nadzieje ,na wysyp pozytywnych testow :-) :-) :-) buziaki i milego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie sporo sluzu ale taki bardziej wodnisty i troche podobny dp plodnego tzn przejrzysty i troszke lepki.zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
U mnie sie sluz pojawil uuuuu pierwszy raz od dawna bardzo dawna super dzis zaczne robic testy owu. Zobaczymy co wyjdzie. Ale jestem w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Angelowa, ja też się właśnie zastanawiam, czy któraś dziś robi teścik :-) w tym miesiącu w końcu wszystko sie okaże dla większości :-) trzymam kciuki a i bądźcie wytrwałe jeżeli chodzi o testy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej kochane u mnie dopiero 10 dc jeszcze trochę do dni płodnych... Też jestem ciekawa która dziś oznajmi nam dobra nowinę...hehe czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Martynka rób tes ró.. bo ja już sama czekam jak na szpilkach ale jeszcze 6 dni do @.. niestety jajnik już nie boli.. zero objawów... oprócz śluzu lekkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
S992 kochaniutka to ty się pierwsza dowiesz jak już w środę..:):): Myślę, że będzie dobrze a czujesz coś? jakiekolwiek objawy oprócz śluzu? Mnie dziwnie ciagneły jajniki ....ale kij go wie czy to nie na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
A jednak myslałam, że przeszedł ból jajnika ale jest nadal:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Viola czytałam gdzieś, że ból jajnika to może być dobry znak ... :-) ja jestem po owulacji, niestety nic a nic nie czuję, czyli mogę ten cykl spisać na straty :-( eh ciężka sprawa, za rok w czerwcu kończę magisterkę, a nie chciałabym rodzić w czasie obrony :-( niestety nigdynie jest tak jak byśmy chcieli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Martyna111 kochaniutka nie masz jeszcze co na straty wszystkieg spisywać.. ja w pierwsze ciaży nic nie czułam oprócz drzucenia papierosów, ale to dopiero w drugim msc kiedy dowiedziałam się, że to juz:):) spokojnie kochana trzeba wierzyć.. mnie tez ogarnia przeczucie, że te jajniki itp to wyłącznie sprawka nadchodzącej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Viola na środę termin ale nie chce testowac wczesniej niz w sobote... Także moga byc jakies jeszcze przedemna dziewczyny :-) Bol piersi bardzo maly co jest dziwne... Dzis jestem nawet spokojna, ale zobaczymy jak długo. Mam mieszane uczucia co do tego czy sie udalo Niby dzialalismy w dni plodne ale zobaczymy. Kto jeszcze na dniach ma termin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Hej wszystkim ! :) Wczoraj wróciliśmy z Chorwacji i dziś do pracy... średnio znoszę taka dłuższą jazdę samochodem, bo mdłości się wtedy nasilają. Wróciliśmy i jak się położyłam po 17 tak zasnelam i obudziłam się przed 22. Zjadłam, zwymiotowalam zaraz wszystko potem i poszłam dalej spać.. dzis idę do pracy po 3tyg nieobecności. Zobaczę jak się będę czuła. Jeśli nie dam rady przez te mdlosci to na szczęście dziś mam wizytę o 16 to może przedłuży mi zwolnienie. Brzuszek juz mi troszkę widać, jak się najem to wtedy to już w ogóle :) Wybaczcie, że Was nie nadrobie ale zajęłoby mi to z 2 dni tak w tyle jestem.. ale postaram się być już na bieżąco ;) Poproszę o jakieś streszczenie ? Kto na dniach testuje ? Komuś się udało ? Witam wszystkie nowodolaczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Napewno iwonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×