Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Viola999
Ola Wychodzi wtorek środa do testowania ;) a czujesz coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Dziewczyny temperaturę zaczęłam mierzyć dopiero od 30dn i ładnie spadala z 36,5 do 36,1 (przez 3 dni), pózniej wzrosła na 36,2,(2 dni) wczoraj znów spadła na 36,1 a dziś znów w gore 36,3 . Mierze zawsze o 7 rano, a dziś o 5 musiałam wstać bo była burza i wyłączyłam wtyczki z gniazdka, poczynaniami położyłam się spać i mierzyłem o 7. Zastanawiam się czy ten mój spacer( tylko w jeden ruch pokoju), mógł mi sprawić ze dzisiejszy pomiar będzie niewiarygodny? Znacie się na tym?? @nadal brak, piersi nadal nie bolą. X Ona i jak test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
*róg pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Viola999 Ogólnie to nic takiego nie czuje.. dziś boli mnie lekko brzuch mam takie skurcze jak bym okres miała i piersi mnie też lekko bolą ale piersi zawsze mnie bolą tak 3 dni przed okresem.. wczoraj wieczorem bylo mi nie dobrze aż usnąć nie mogłam i dziś jakoś tak na zolodku mi nie dobrze.. a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
A i strasznie stopy mnie wczoraj w nocy swedzialy palce a nie mam żadnej grzybicy .. nie chce się wkrecac Ale tak miałam w 2 ciąży i to na początku i myślałam wtedy ze to od nowych butów. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Olaaaa z tym bólem brzucha to dobre wieści ;) bo tak się dzieje podobno u niektórych osób na samym początku. Odnośnie swędzenia się nie wypowiadam...z reszta każdy organizm inaczej reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Ja w pierwszej ciąży Ale dopiero w 7miesiącu dostałam chlestazy ciężarnych swedzialy mnie stopy i dłonie.. a w drugiej ciąży to od samego początku mnie coś swedzialo cala w krostach chodzilam moja gin powiedziała ze taki już mój urok i mój organizm raguje tak na ciążę "uczulenie na dziecko "jestem rzadkim przypadkiem; ) a Ty Viola999 coś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Cześć ponownie :) Jak Wasze testowanie? Onaaa, chyba dziś miała próbować? Jestem bardzo ciekawa, bo Wam kibicuję. Mam do Was pytanie, czy wiecie kiedy najwcześniej można odczuwać pierwsze objawy? Jestem bardzo rozdrażniona i płaczliwa, chociaż racjonalnie umiem ocenić sprawę, to i tak zachowuję się jak histeryczka, do tego cały czas bolą mnie te sutki, ale w sumie to od kilku dni non stop. Wczorajszy test owu (6z rzedu) pozytywny, zastanawiam się, czy mam to od hormonów, jeżeli tak, to czy jest szansa, że od ciążowych, a nie innych. Jestem 6 dni po pierwszym pozytywnym teście owulacyjnym, który zrobiłam dwa dni po @. Więc teoretycznie do następnej @ mam jeszcze spoooro czasu, ale patrząc na termin owulacji tuż po okresie, to chyba bardzo skrócił mi się cykl w tym miesiącu. Jakie kolejne objawy ewnetualnie obserwować? W bezuchu nie czuje nic, jak niektóre z Was :( wiem, wiem, każda z nas jest inna, a ja jestem kilka dni po owulacji, ale mam złe przeczucia. Piszcie jak u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! @ jeszcze nie pojawiła się, robiłam test rano, ale tylko jedna kreska, nawet cienia drugiej nie było, czy jest jeszcze jakaś szansa dla mnie? To 36dc. Chociaż zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem cykle mi się zaczynają robić nieregularne, bo od jakiegoś czasu mam dłuższe niż zazwyczaj miałam kiedyś i przez to może mi się owulacja przesuwa i ciężko może być z zajściem w ciąże, ostatni cykl miałam wyjątkowo długi, pierwszy raz taki miałam, musiałam wziąć duphaston na wywołanie @, może mi się coś rozreguluwuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Laura jak poznajesz ze test jest pozytywny? Obie kreski są równie mocne ? Czy któraś jaśniejsza? Ważne by ta druga kreska co pojawia się pózniej była ciemniejsza lub taka sama jak kontrola. Czy tak masz? Ona przykro mi bardzo ze dziś test nie wyszedł pozytywny ;( może jeszcze za wcześnie? Jakie miałaś najdłuższy cykl? Czy piersi Cię bolą? Mnie zaczynaja sutki swedziec (to nie ból) tak nieco wrażliwsze są. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Tak, kreski testowe są mocne. Przedwczoraj miałam wrażenie, że ta pod T jest słabsza, ale po odczekaniu 5 min wskazanych zrobiła się równie mocna co kontrolna. Na pewno z poprzednich dni ta T była mocniejsza, ale testy są nadal pozytywne. Już dziś nie robię - bo nie mam i nie chcę się nakręcać. Gorzej jeżeli te testy w ogóle są zakłamane i wcale nie miałam mieć w tym czasie owulacji... Chociaż zaczęłam je robić, bo po okresie poczułam płodny śluz i szyjkę miałam miekką, jakby otwartą. Od 2 dni mam śluz biały, niepłodny, szyjka wysoko, twarda. Nigdy jednak nie miałam tak, by od razu po @ dostać dni płodnych. A może to jednak nie była @ tylko jakieś plamienie? Ale test ciążowy - negatywny... Mnóstwo znaków zapytania. Staram się zupełnie o tym nie myśleć i czekać do połowy lipca, żeby zatestować (będzie ponad 2 tyg od pierwszego pozytywnego owu). Onaaa - może jeszcze za wcześnie na wysokie stężenie tego hormonu? Miałaś tedt 10 czułość? Warto sprawdzić betę za jakiś czas jak @ nie nadejdzie i jeżeli tym razem się nie uda, to poobserwować owulację a podobno najlepiej co 2 dni się starać. Zdrowa, młoda para stara się średnio 6 miesięcy. Skoro to średnia i są takie, którym udaje się za pierwszym razem, to inne z. nas muszą próbować dłużej i nie jest to powód do zmartwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Iwona u mnie niestety przyszła @ ale nie załamuje się to dopiero początek starań:) korzystam w takim razie w pełni z wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Laura Czy po plamienie robiłaś ponownie test ciążowy? Jakiej firmy masz testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Ona124 kochana nic się nie dzieje wiesz jak to jest z tymi testami trzeba czasem te dwa dni później zrobić i wtedy jest.... Ola u mnie zero objawów oprócz takiego nycia w lewym jajnika drugi dzień... Aleksandra głowa do góry ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Aleksandra następny cykl będzie owocny. Ona zawsze możesz powtórzyć test jak nie nadejdzie @ a ty ma££a nie testujesz ? Kto jeszcze z was testuje na dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ona moze jeszcze za wcześnie na test. Aleksandra :( trzymaj sie kochana moze w przyszłym cyklu Ci sie uda czego z całego serca Ci zycze. Ja jeszcze nie mam @ ale nie nakręcam sie zobaczę co jutro bedzie albo jeszcze dzis wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małła - moje ostatnie cykle: 28, 34, 29, 28, 35, 32, 34, 46, 31, ale najwięcej zdarzało mi się 27-28, teraz to po 30 coś są, czyli mi się wydłużają, ciekawe czy w ogóle dostanę teraz tą @, jak coś, to przejdę się do ginekologa, może mi coś doradzi jak uregulować te moje cykle Laura0890 - dzisiaj robiłam test 10 czułości Viola999, carolina29 - jak @ nie przyjdzie, to powtórzę test za jaki tydzień, może wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Ona ja na Twoim miejscu bym odczekała do 35dn + dodatkowo 2 dni i powtórzyła test. Jak wyjdzie neagat to pomyślałabym o wizycie u gina. Ja czekam do czwartku i rano powtarzam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małła dzisiaj jest już 36dc, ale jeszcze poczekam i powtórzę test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gosc2605 jesteś? Co u ciebie ? Martka 10 a u ciebie kiedy ovu? U mnie w połowie tyg powinna być wiec czekam dobrze ze ten tydz mam na rano bo jak bym wracala po 2 zmianie to byla bym padnieta. Ona faktycznie masz nieregularne cykle . Mi kiedys gin powiedzial ze jak do 35 dni tobre cykle. Kiedys mi sie @ zatrzymala okazali sie ze mam torbiel na jajniki ale dostałam luteine i sama znikla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Kurde cos mnie czasem boli prawy jajnik wiec pewnie @ czycha za rogiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Iwona mnie od wczoraj boli A do @ tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Viola a masz regularne cykle ? U mnie było jak w zegarku ostatnio ale zawsze moze być ten pierwszy raz gdy sie spozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przepraszam ze pisze tutaj. Otoz mam problem z moja ostatnia miesiaczka. Pierwszy dzien byl bardzo skapy. Jedynie plamki ciemnobrazowej krwi (starczyla mi wkladka na caly dzien), drugi dzien juz byl bardziej obfity i ze skrzepami (raz malymi a raz wiekszymi), trzeci i czwarty dzien byl taki sam jak pierwszy (czyli prawie nic). Czyli wychodzi na to ze taki prawdziwy okres mialam jeden dzien. Miesiaczki zawsze mialam obfite,tzn. pierwszy i drugi dzien masakra, trzeci troche lepiej a czwarty juz "luz". Staramy sie o dziecko i kochalismy sie prawie codziennie ( dni plodne zaliczone z tym ze nie wiem kiedy mialam owulacje bo nie mialam monitoringu). Czym to moze byc spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Iwona tak na ogół Max jeden dzień spodnie na był... A tak co 28 dni jak nic... więc nieveirm czy to na okrs czy może na coś bardziej optymistycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Gościu a byłaś u gina na jakiś badaniach czy wszystko Ok? Moze to było poronienie a moze powinnaś zrobić test ciążowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Viola bądź dobrej myśli moze to cos miłego sie szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Hej :-) aleksandra przykro mi, że @ nadeszła, ale przed Tobą kolejny cykl, głowa do góry :-) onaa ja na Twoim miejscu koniecznie udałabym się do ginekologa na uregulowanie cykli. Przy okazji sprawdziłby też inne sprawy i wiedziałabyś na czym stoisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ola i Viola, trzymam kciuki przez ten tydzień! U mnie jeszcze długo, bo do 15 lipca. Iwona a Ty kiedy robisz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle nad tym czy jutro pojsc do gina ale troche sie boje bo jest wredny i sie zacznie czepiac ze z takimi blachostkami przychodze :/ nie robilam testu bo przeciez mialam "miesiaczke" o ile mozna to tak nazwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×