Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość caroline29
Klaudia może to tylko taki objaw i dobry znak jak się nie rozkrwco to testuj oki . Gosc2605 u mnie jeszcze sucho cos tam się juz pokazuje ale jutro lub po jutrze powinno sie rozkręcić. Iwona ty tez powinnas zatestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja tez czuje ze bedzie negatyw nie wiem czemu ale mam taka podświadomość No ale zobaczymy moze S992 spróbuj zatestowac tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villa 999
Iwona i Klaudia głowa do góry i czekam na pierwsze dwie kreski w tym miesiącu ;) S922 doskonale Cię rozumiem tu mam nadzieję jajnika ciągną leciutko mrowinie w piersi A w głębi ducha boję się przeraźliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 wytrzymaj chociaż do terminu @ wiem ze to adrenalina i ze korci ale dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
i moj pozytywny nastroj pekl jak banka ;( zaczyna mnie pobolewac podbrzusze ;( czyli chyba jednak @ ...mam ochote plakac i klac ;( po kapieli zbadalam sobie szyjke i mam twarda lekko otwarta nie duzo ... w necie pisza ze to wlasnie zwiastun okresu ;( ale jako ze urodzilam juz pierwsze dziecko to taki urok ze zawsze juz bd delikatnie otwarta wiec moze ta dziadowa nie przyjdzie ;( plakac mi sie chce ! jak dostane okres to wizyte bd musiala przelozyc z 08 na jakis inny termin ;((((( mam juz tego wszytskiego dosc ... napradwe myslalam ze moze tym razem ? do cholery dlaczego z Małym nam wyszlo ? a teraz nie chce? wtedy tez bylo swiadomie ! szlak by to trawil ;(((( Gosc 2605- mnie tez chyba czeka monitoring .. drogo Cie to kosztuje ale to nie wazne ,wazna fasolka ;) Viola999- chyba nic z tego ;( boje sie isc siku nawet ! czuje ze jutro sie obudze w czerwonym morzu ;((( wszystko jest do bani! Martyna 111- ja to wgl mialam z 15 testow owulacyjnych z allegro i zaden mi nie wyszedl dobrze wiec ja bym sie sugerowala sluzem i temperatura albo chociaz sluzem . Kate92 - rosnicie zdrowo ;) pozniej to wszystko zgubisz zobaczysz jak za Malenstwem bd biegac ;) KlaudiaKaa- jestem z Toba ;( chodz jest cien nadziei i moze Gosc 2605 ma racje .. ;) iwonka25 bedzie dobrze jak sie boisz to poczekaj jeszcze jeden dzien;*** boli mnie lekko dalej i mam uczucie ciepla w podbrzuszu ;( chyba naprwde okres ... zobaczymy jutro rano ;( czekam na wyniki i trzymam za Was kciuki nie trzymajcie nas jutro w niepewnosci dziewczyny ;*** napewno sie komus uda !!!!;*** jak to Nasi spiewali :'' PRZEZ TE GOLE TE GOLE STRZELONE OSZAAALAAAŁEM !!!'';) trzymam kciuki zeby ktorys maz tak mogl zaspiewac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Monia kochana nie denerwuj sie może nic się nie rozkreci jeszcze jest nadzieja, głową do góry. Wiem ze masz wszystkiego fosc do mnie też czasami przychodzi takie przygnębienie i nie moge zrozumiec czemu to takie trudne, ale teraz zrozumiałam ze co na byc to będzie i staramy się następnym razem. Fakt ten monitoring tani nie jest ale jak mówisz jeżeli ma to pomoc to ok.Ja się jeszcze balam ze owulacji nie mam ale teraz wiem ze jest ok i narazie nie będę już chodzić będziemy próbować na czują ;) Monia głową fo góry nie denerwuj sie :) trzymam kciuki żeby były II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie spada temp wiec chyba @ bedzie ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Dziewczyny bo ja tak mocno kciuki trzymam, że aż mnie bolą hehe jak tam siuskowe testy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Kochana nie martw się mnie też c dzien boli brzuch i tez już sobie wmawiam ze to małpa@ , ale nadzieję mam więc czemu ty masz nie mieć:):): Kate ja też trzymam kciuki by woreczek II kreseczek się rozwiązał..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Jejku dziewczyny, tak szybko odpisujecie, ze nie nadazam czytac :-) dawajcie znac jak tam testy! Czekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Kobitki nie denerwujcie sie co ma byc to itak bedzie nic nie poradzimy ale pozytywnie myslcie.my kobiety zawsze mocno przezywamy takie rzeczy ale sluchajcie dopoki nie ma @ to ok:) trzymam kocno kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Ja chyba też czekam na miesiączka pochwa jest rozpuchlona ciasna sucho i szyjka nisko :( bolą piersi tak jak przed @ ja to się już boję ze jestem na coś chora.. bo w 1 i 2 ciąży zaszła tylko 1 strzałem.. ehh chyba też muszę się przebadać. Wszystkim przyszłym mama GRATULUJE! a starczka życzę żeby się udało!! I mnie jak @przyjdzie i się skończy to latam po lekarzach żeby się przebadać.. i od sierpnia zacznę starania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Olaaa tak Ci doradze jesli jestes zainteresowana, mi ginekolog kazala miedzy 3-5 dniem cyklu zrobic tsh i prolaktyne, czyli w trakcie @. To mozesz sobie zrobic bo potem bedziesz musiala kolejny miesiac czekac a tak to juz bedziesz miala wyniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Olaaaa4050 nie chcę Cie podniecac ale w 1 ciąży miałam własnie taką ppochwe. Pamiętam ze czytałam o tym artykuł i tak wiesz sprawdziałam tzn ja już wtedy wiedziałam że jestem w ciąży więc po fakcie ale na bank miaam taka " misiowa" więc kto wie 3 mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Laski jak mam 28 dc 15.07 to moge tego 28 czy lepiej 30 dc testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Jakoś czuje ze będę mieć ten @ A co do tych badan Martyna 1111 dzięki warto wiedzieć jak dostanę @ to Od razu lecę do mojej gin. Jestem przez to wszytko tak rozkojazona chleb chowam do lodówki szukam mąki otwieram zamrazalke ;) i dużo rzeczy muszę szukać bo nie wiem gdzie je schowalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej zrobiłam test i jedna kreska tak jak sie spodziewałam ale @ nadal nie ma wiec czekam dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Iwona czekaj czekaj a już kiedyś spózniał Ci się okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona dla pocieszenia ja tez dzis z glupoty zrobilam i jedna kreska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Iwona bo ja trochę w tyle jestem.. który to twój dzień cyklu ? I jak długie masz zazwyczaj cykle ? Wiesz kiedy była mniej więcej owulacja ? Ja miałam cykle 30 - 34dniowe, zrobiłam test w 34dc i wyszła mi bladziocha mega. Ale wiem ze owu miałam późno, bo ok 21-22dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
U mnie to jednak @ ;( Chociaż na razie tylko jak sie wycieram to zostaje na papierze a na wkładce nic nie mam. Ale do wieczora sie pewnie rozchula. I poki co strasznie boli mnie prawy jajnik. Mam dość...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Iwona, s992 i Klaudia bardzo mi przykro :-( ale glowa do gory, z nastepnym cykle znow sie staramy! Trzymajcie sie dziewczeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Klaudia ja jutro pewnie tez dostane ... Bo temp spada a test negatywny ... Chyba pojde zrobic podstawowe badania tarczycy itp I jak bedzie @ to chyba odpuszczam sobie nawet mierzenie temp ... Beda starania wtedy kiedy bedzie ochota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Kocniutkie.. tule was wszystkie razem wzięte z tą jedną kreseczką... na pewno jka odpuścimy to będą dwie.. bo niestety ja też czuję, że niestety ale dostanę...@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Oj przykro mi bardzo przytulasy przesylam cieplutkie. Tylko nie zalamujcie sie ja bym na waszym miejscu szla do lekarza badania zrobila i do dziela naprawde warto sie przebadac dla wlasnego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ja puszcze kciuki dopiero jak przyjdą małpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ja też uważam że warto zrobić badania dla własnego spokoju :-) nie zalamujemy się, korzystamy z lata, kochajmy się z mezami ile wlezie a dzidzia sama zapuka hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Martyna a ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Łatwo sie mówi, ale jeśli ktoś o tym marzy, to ciężko o tym nie myśleć i się nie smucic ze kolejny miesiac sie nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×