Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość caroline29
Dziewczyny byle do soboty! Klaudia u mnie teraz będzie 3 cykl ile masz lat ? ale tez mam straszne parcie może dlatego ze w rodzinie i wśród znajomych strasznie wszyscy sie sypią na fb kazdy wstawia zdjęcia z brzuszkiem nie wiem czy oni wszyscy sie zmówili ..... Można dostać bzika na tym punkcie nie chce o tym myśleć ale czasami jest to silniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystkie staracie się o pierwszą dzidzię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anq05 miałaś jakies objawy przy pierwszej ciąży te najpierwsze przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Ja o pierwsze i pierwszy nieudany cykl za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Hej:-)bardzo rzadko się udzielam ale czytam was regularnie:-)za wszystkie testujace trzymam kciuki:-)s992 mam nadzieję że u ciebie to właśnie ten szczęśliwy cykl będzie:-)mi się dzisiaj zaczyna 10 tydzień ciąży leci ten czas :-) pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gość puma dziękuję:) jak sie czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
S992 teraz nie jest zle, parę razy wymiotowalam i było mi niedobrze ale szybko przeszło:-)chodzę cały czas śpiąca, niestety przy moim synku odpocząć się nie da.Zs dwa tygodnie wizyta mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.Czekam teraz z niecierpliwością na twój test:-)oczywiście pozytywny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja mam tylko nadzieje ze mnie nic nie podkusi zeby zrobic wczesniej ... A jak tam u was? Becik, Basiek, Kushina, czytacie nas jeszcze kiedys?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość ouma a jak u ciebie za ktorym razem się udalo zarówno przy pierwszej ciąży jak i przy drugiej? Długo sie staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Aleksandra ja sobie tlumacze ze do trzech razy sztuka chociaż po pierwszym cyklu bylam bardziej zalamana jak przy drugim kiedy nadeszła @ a jak u ciebie samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
goścpuma ważne, że się udało teraz trzeba się cieszyć:) S992 ja mam już jedna pociechę i przyszła pora po 8 latach na drugie, lecz tu już 3 cykl starań i jak narazie cisza.. tylko nie wiem czy przed @ czy może akurat się udało.. Nie powiem parciee mam już długo, ale musiałam czekać az mąż dojrzeje do tej decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
S992 musisz wytrzymać z testowaniem jak ciąża jest to nie ucieknie :) trzymam kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura0890
Małła - robiłam test po plamieniu - negatywny. Owulacyjnych już nie robię. Od pierwszego pozytywnego owulacyjnego minęło równo 7 dni. Zarodek powinien właśnie wygodnie się we mnie zagnieżdżać, nawet od wczoraj czuje kłucia, ale może to podświadomość płata mi figla. Podpowiedzcie mi - kiedy testować? Test owulacujny wyszedł mi pozytywny w 8 dc (chociaż pierwsze 2 dni to tylko po kilka kropel krwi ale je liczę), czyli 2 tygodnie później w 22 dc powinna nadejść @, czyli równo za tydzień, jednak wnioskując ze średniej swoich cykli powinnam mieć za 18 dni @. Na razie czuje ból w podbrzuszu - jak na okres, ale słaby. Wiecej objawów nie mam. Onaaa - szkoda, że się nie udało, ale wierzę, że niebawem będzie pozytywny test :-) a do gin zawsze warto pójść - szczególnie takiego z powołaniem. To moje starania także o 1 bobasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Laura uzbrój się teraz w cierpliwość i wyczekuj choć wiem po sobie ze dopatruję się obaj we wszystkim:):) iwona nie testuję wiernie czekam te 6 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anq05
Pierwsze objawy jakie miałam to ból w krzyżach, nigdy go nie miałam więc wiedziałam, że to chyba TO ;) Nie wytrzymałam i wcześnie bardzo zrobiłam test, wyszła druga kreska ale była tak blada, że się zastanawiałam czy to tylko mój omam bo tak bardzo chciałam czy faktycznie coś widać. Pokazałam przyjaciółce i ona też coś widziała. Ale postanowiłam poczekać do dnia spodziewanej @. I co? Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam dzień przed test. Dwie piękne grube krechy :D Dziś synek ma 3 latka, a ja dojrzałam do decyzji o drugim maleństwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Robiłam dziś badanie krwi na TSH, więc za jednym wkłuciem poprosiłam od razu o B-HCG. W ciąży NIE JESTEM :( B-hcg - 0,2. trudno;(. Widocznie nie jest mi pisane, by zostać mamą. .. Bardziej mnie martwi TSH 5,19 :(. @ nie ma nadal, w środę mam wizytę u gina, powiem by mi wywołał bo to już przechodzi ludzkie pojęcie, w czwartek wizytę u endokrynolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Viola bądź cierpliwa na pewno sie uda :) ja chyba jutro zatestuje bo @ nadal nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Malla a ule dni Ci sie spóźnia? Masz regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villemo84, iwona25lat - jak już zatestujecie, to dajcie znać, trzymam kciuki mocno za dwie kreseczki :) :) S992, caroline29, laura0890, viola999 - dziękuję za wsparcie i trzymanie kciuków, też mam taką nadzieję, że się uda następnym razem, trochę smutno było, ale nie płakałam, trzeba wierzyć :) pójdę do ginekologa jak mi się @ skończy, zobaczymy co mi powie :) Małła - nie martw się, następny cykl będzie nasz, mocno wierzę!!! :* a gdzie masz to napisane, że nie zostaniesz mamą? hmm?? hehe :) będziemy mamusiami i jeszcze wspomnisz moje słowa :) a co z tym TSH? bo ja się nie znam za bardzo, coś nie w porządku? ja też miałam wywołaną @ bodajże w kwietniu, dostałam po braniu przez dwa dni Duphaston, wtedy cykl mój trwał 46 dni!! pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villemo84
Małła, Twoje TSH niestety jest za wysokie by zajść w ciążę :( Jaką dawkę hormonów bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Tsh oznacza poziom hormonu tarczycy. Odpowiedni dla kobiety starającej się o dziecko powinien nie przekraczać 2,5. Najgorszy jaki maiłam to 4,7 (niedoczynność) i zaczęłam chodzić do endokrynologa ( trwa to juz 1,5 roku), biorę euthyrox w czerwcu miałam mieć wizytę więc zrobiłam badania i spadło mi do 0,099 , przestałam brać leki i ponowiłam badania wzrosło do 1,9, wiec pobiegłam do endo (akurat moja miała urlop) i ta inna kazała mi brać 0,5 tabetki 75, to jak na złość wskoczyło mi do 5,19 (po 2 tygodniach). Villemo84 wcześnie brałam 1 tabletkę 50tki +1,5 tabletki joditu. Rozumiem jakbym nie brała tych leków ...eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Cześć Słoneczka !!! u mnie nic ani @ ani zadnych objawow @ czy ciązy cisza powinnam dostać na dniach ale moze zdarzy sie cud !śluz mam gesty bialy ale nie duzo go jest ... zobaczymy w piatek wizyta u Gin i rano test! nie moge sie doczekac juz tylko cztery dni musze wytrzymac ;D w pracy nerwy ;/ Moj Maz przezywa ze wyszly mu dwa pierwsze siwe wlosy ;) hihi a ja ciagle mysle o jedyn ....o fasolce czy rosnie czy nie ?;( ja sprawdzalam i moje cykle ostatnio tez wygladaja nie ciekawie takze chyba kazda z nas cos ma z tym nie hallo ? styczen 30@ do 29 luty = 30 DC marzec 1@ do 7 kwiecien = 38 DC kwieciecien 8@ do 3 maj = 26 DC maj 4@ do 5 czerwiec =33 DC 6@ maj do ??? ciagle czekam niby jeszcze moge dostac bo dopiero przeciez 4 ale nie mam zadnych objawow;/ wdl tego to nasz oficjanly 5 cykl chociaz wiem pierwsze 2 byly na slepo ;) mierzyłam temperatura w pochwie 02.07-36,9 03.07- 37,0 04.07-36,8 nie wiem jak to bd ale temeratura rzeczywiscie wyglada duzo stabilniej jak sie ja mierzy tam a nie w ustach ;-) czytam Was codziennie i trzymam za Nas kciuki!! czyli na dniach bedzie nas sporo testowac ??? codziennie bede zagladac !;D Kate - tylko pozazdroscic ;) i jeszcze opalona pewnie !;D Iwonka 25- i co tam testowalas ? przyszla ta menda czy nie ?;D trzymam kciuki zeby jednak poszla do sasiadki! S992-u mnie tez własnie sluz ale taki getsy jak kisiel oby nie na okres;/ oby to bylo to Kochana czekamy na info w srode !!!! Małła - nie łam sie wszystko sie ułozy dostaniesz pewnie leki i zobaczysz ze za jakis czas bedziesz sie z tych wynikow smiac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Gość o pierwsze rok, a o drugie 2 cykle:-):-)o drugie z jednym jajnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Onaaaa tak mi przykro ale najważniejsze zeby sie nie poddawać i złych emocji nie przywoływać bo to źle na nas wpływa.ja od początku roku sie staram i zawsze to przeżywała a teraz trochę smutku a potem kolejną szansą i nadzieja ;) Małła tsh stanowczo za duże musisz je zbić i bedzie dobrze :) ja już po gin mam piękny pecherzyk 22 mm więc mamy się starać a tak poza tym jest ok i kazała mi przyjść za 3 miesiące chyba ze znajdę to wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
gosc 2605 - powiedz ile placisz za taka wizyte z monitoringiem ? czy chodzisz co pare dni w czasie owulacji czy teraz tak Ci sie udalo ? opowiedz prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline 29
Monia2491 według mnie temp jest jak narazie podniesiona a który dc dzis. Gość puma to szybko sie udalo przy drugim podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ja już robiłam test owulacyjny jest kreseczki co prawda słabsza ale przytulasy oflozylismy na jutro rano i tak jak Caroline radziła nic jeszcze nie było więc post mamy i zobaczymy czy zadziała, na pewno nie zaszkodzi:) za testujace trzymam kciuki i podziwiam za cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja tez mam wrazenie ze ktorejs sie napewno uda zobaczyc te 2 upragnione kreseczki:) ja po weselu i poprawinach oczywiscie szoferem bylam i wozilam mlodych na plenery i w ogole a jak juz na spokojnie usiadlam ok23 do stolu to synek po 24 zasnal i do domu wiec niewiele skorzystalam. Dzis robilam badania morfologie,glukoze,wr,tsh, toxoplazoze i rozyczke z krwi i caly dzien leze nie mam kompletnie sil. Niestety wizyta dopiero 20 a ja juz sie nie moge doczekac:( mam nadzieje ze z dzidzia wszystko wporzadku. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i oczywiscie bardzo 3mam za was kciuki:) Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Monia ja już 4 cykl chodzę. Cykle mam 30 dniowe kiedyś byłam w 11 dniu cyklu i były małe pecherzyki W kolejnym już nie było w czerwcu był pecherzyk ale się nie udało i ten na pewno pękł bo byłam na sprawdzeniu i dziś też pecherzyk jest. Tzn. Ja zawsze szłam w okolic mi owulacji u mnie po lekach jest szybciej ( biorę euthyrox I glucphage ) a one mogą przyspieszyć owulacje dziś mam 12 dc i już lada ,moment może być.ale już nie idę za kilka dni zobaczyć czy pękł no lekarka mi mówi ze nie powinno być problemów, wszystkie badania w miarę ok. A place 120 zl za wizytę jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×