Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Monia2491
dziwnie bo 35,9 mialam czesto czyli byla ta owulka czy nie ?;( a teraz mam wgl wysoka wiec moze ja mialam owulacje wlanie ok 28.06 ???? tez bylo klucie tez byl sluz chodz nie jak jajko tylko kolor mleka a gestosc jak kisiel ;( ja juz głupieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Monia w @ tez mierzysz? Bo ja się zastanawiam jak to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Monia2491 najlepiej jest mierzyć temp w pochwie strasznie niskie masz te temp ja mam przed @ i po ok 36.3 36.4 a na owulke mam skok na 36.8 u innych jak czytałam to niska jest np. 36.5 a na ovu maja skok nawet do 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Mała @ nie ma u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Monia na wykresie widzę spadek imlantacyjny, tak mi się wydaje 23 :) U mnie się właśnie skończyła @ teraz czekam na owulke :) Po tych tabletkach to ja chodzę jakąś rozdrażniona strasznie.... Zła jestem na cały świat, łatwo mnie wyprowadzić z rownowagi Mój M strasznie obrywa... A podobno bierze się je na pms... Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja u siebie odnotowałam pierwszy skok temp po owulacji 37 stopni a pózniej tydzien pózniej 37,5 i utrzymuje sie do teraz także ja nie bardzo umiem odczytać jakies wskazówki. W dniach przed owu mam 36.6 zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Iwona25 czyli narazie jest dobrze jak się będzie utrzymywac na wyższym poziomie to dobry znak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Niby tak ale z tego co czytałam to temp spada zazwyczaj kilka godz przed @ i to sie chyba sprawdza bo w poprzednim cyklu tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hm lepiej żeby nie . U mnie na jeden dzień juz byl spadek delikatny przed @ ale u kazdego jest inaczej prawidłowo ok 18 wysoko utrzymujących sie temp może świadczyć o ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
A ciekawe kiedy następuje wzrost temperatury ciała u zaciazonych ? Orientuje sie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Małła tak tez ale wiesz ja mierze tylko w ustach ;) wlasnie od 06 .06 mialam okres i w tym cyklu postanowilam sie kierowac w przytulanku na sluzie i temperaturce i jak wlasnie to sie polaczylo to probowalismy ;) ale najgorsze ze pozniej znow temp byla wyzsza i kurde sluz ale ten sluz byl przez 3 dni z rzedu bardzo obfity naprawde ;/ ale calkiem bialy i gesty jak kisiel .... Caroline- kurcze i tak mysle ze wlasnie jezeli tak cholerna mesiaczka sie pojawi to ten cykl sprobuje mierzyc w pochwie mam termometr nie uzywany taki sam jak ten wiec nie bd problemu ;) Paula --- co to znaczy ? czyli ze moglo dojsc do zaplodnienia czy nie ????? pliss daj mi nadzieje ... zrob sobie Kochana goraca kapiel obejrzyj jakis fajny film czy cos spróbuj sie zresetowac ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Iwona25temperatura w ciąży jest to ta temp ktora utrzymuje ci sie od owulacji minimum 18 dni i dluzej dokladnie sobie musisz w necie lub na innych forach poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline u mnie nadal @ nie przyszła. Od czasu do czasu mnie coś zaćmi w dole brzucha ( może sobie wkręcam), piersi nadal nie bolą. Cisza...oby nie przed wielka @ burza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Z tego co wyczytalam to temp wzrasta pierwszy raz PO OWULACJI a nastepnie moze sie jeszcze troche podniesc po zagniezdzeniu. Takze jesli ktos bierze pod uwage temp i sluz przy staraniach to ja bym zaczynala od kiedy pojawi sie sluz i dzialala do momentu skoku temp. Ponieważ jesli temp wzrosla to znaczy ze owulacja juz byla :) A u mnie piersi zaczynaja bolec, cos tam od wczoraj czasami ale rzadko czuje w podbrzuszu. Rano objawy jak na zatrucie, biegunka i do polowy dnia bylo mi nie dobrze, ale to moglo byc przez jedzenie wiec sie nie nakrecam. Do @ 5 dni ... A pamiętam jakby to wczoraj bylo jak cykl zaczynałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Hej dziewczyny ;) mnie też dziś podkusilo żeby zrobić test bo zostały mi 2 testy owulacyjne i 2 wyszły pozytywnie sa one z apteki nie z allegro.. Moje objawy na dziś to nic mnie nie boli asa gardło troszkę piersi nie, brzuch nie.. śluzu mam mało tak jak przed okresem więc już nie wiem samą.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Roznie mowia o tych testach owu zeby sprawdzać ciążę. Z jednej strony mozna sie cieszyć ze niby ciąża a z drugiej niepokoic, bo co jeśli owu byla opóźniona? A mierzysz temp ? Który to twój dc i ilo dniowe masz? Mimo wszytsko życzę II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
To mój 24dc cykle mam 32dniowe temp z rana mam 37 podwyższona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Oby to był dobry zwiastun :) Ja z mojego doświadczenia moge napisać tylko tyle ze w tamtym cyklu zrobilam kilka dni przed @ ( nie pamietam dokładnie) jeden test owu który mi zostal i wyszedl negatywny, ale ciazy nie bylo bo przyszla @. Wiec u Ciebie oby byla ciąża a @ nie przyszedl:) a kiedy testujesz? Ja w przyszla sobote o ile nie dojdzie @. Bede juz po terminie 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Dziękuję też Ci życzy 2kresek i w ogole Wam wszystkim.. Testuję 11 bo @powinna przyjść 10.. oby nie przyszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Monia tak to wygląda, choć twoje temp są niskie widać lekki spadek a potem znów skok, każda ma inny organizm i inna temp może ty poprostu masz niska z natury.. A jakim termometrem mierzysz i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro będę testować, jeszcze @ nie przyszła, a wczoraj miała być, ale nie chwalę dnia przed zachodem słońca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Onaaa trzymam wielkie kciuki ! Mam dobre przeczucie :-) mnie dzis rano bardzo boli podbrzusze, podejrzewam, ze to ta moja upragniona owulacja :-) wczoraj sie kochalismy, takze zobaczymy co z tego wyjdzie, oby cos malego i kochanego :-) ale @ dopiero 15 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Chociaż może to podbrzusze to nie jest dobry znak, jak tak boli ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Msrtyna1111 dzis powtórka nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gość myślę, że powtórka przez kolejne 3 dni nie zaszkodzi hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi gin powiedziała, że powinno się próbować, co dwa, trzy dni, bo przy codziennych staraniach, mężczyzna może mieć za mało materiału, żeby dotarł do jajeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Dzień Doberek ;-) ja wczoraj po kapieli mialam sutki drazliwe wiec chyba jednak przyjdzie okres ;/ Olaaaa -- trzymam kciuki!!!! ja mialam tamten cykl 33 teraz mam 27 DC tez czekam na to czy bd okres czy nie;( Paula 24 --- mam elektryczny firma Diagnostik z cyfrowym wyswietlaczem i mierze w ustach ale ten nowy cykl ktory bedzie teraz bede mierzyc juz w pochwie bo dziwne te temperatury mam moze wtedy to nabierze sensu i bd bardziej czytelne. Martyna 111 trzymamy kciuki;) Gość --- mi tez tak mowila ze co drugi , nawet trzeci dzien . dzis sobie zrobilam dzien pieknosci ;) na wlosy olejek rycynowy nalozylam zaraz biore sie za malowanie paznokci bo samochod wlasnie wypucowalam i moze jakies cwiczenia ? Powiem Wam ze przez ten Clostybegdyd w 2 miesiace przytylam 4 kg ... Zawsze staralam sie trzymac wage po porodzie 64-66 kg przy wzroscie 172 a po tej zimie w styczniu bylo 66 zas na dzien dzisiejszy po tych hormonach mam 70 ;( ze spodni sie wszystko wylewa a dzidzi dalej brak ;/ chyba nie ma co sie tak oszczedzac bo to nic nie da wiec dzis wlacze Jillian M. i biore sie w garsc! co bedzie to bedzie ! Buziaki dla Was i korzystajcie z pogody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
U mnie dziś spadła temp 36,6 i zaczęły boleć piersi.. ehh chyba czekam na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Onaa124 trzymam kciuki. Jestem całym sercem z Tobą;) jakiej czułości masz test? Ja na razie odstawiałam informacje, bo jego w ciąży nie powinno się brać, a póki @ nie mam to pewności 100% nie mam. Jak do czwartku Nie przyjdzie, a to już 40dn by był to będę myślec o becie i wizycie u gin, by mi cos na wywołanie dali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Odstawiłam oczywiście Inofem. Ach ten slownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×