Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Małła
Oława może to chwilowy spadek temperatury? A piersi mogą równie dobrze na ciąże tez bolec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Ach ten głupi słownik!!!!!wszystko mi przekręca ;( i przez niego znów dodaje post za postem :( Oczywiście miało być Olaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Nie wiem zmartwilam się :( został jeszcze tydz czekania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małła jeszcze nie kupiłam testu :D trochę boję się go zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Onaa doskonale Cię rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Podobno 10. Ja mam takie w aptece za 3,9 zł dostałam i kupiłam 3 szt. Może ktoś się jeszcze wypowie? Chętnie się dowiem,czy faktycznie 10 to dobry wybor????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 to najczulszy na rynku. Standardowo maja 25, widziałam też 20. Myślę, że skoro tak czuły jest na rynku to najwczensiej wykryje, ale pewnie tez te 25 sa najpewniejsze, gdzie jest pewna ciąza, inaczej wszystkie byłyby czulsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Hej. Kurcze sama juz nie wiem co o tym myslec. Przez ostatni tydzień pobolewało mnie podbrzusze i tak jakby troche jajnik. Ale caly tydzień wmawialam sobie ze to tylko moja podswiadomośc doszukuje sie objawow. Ale z dnia na dzien ból coraz silniejszy wiec to napewno nie moja podswiadomosc. Dodatkowo sutki bolą/pieką niemilosiernie. Przez ostatnie 3 dni temp. mialam 36,1; 36,4 a dzisiaj bylo 36,8. Mam nadzieje ze to dobre oznaki. Bo jak nie to bedzie chyba jeszcze wieksze rozczarowanie i placz niz w pierwszym cyklu. @ ma być 7. Nie wiem czy wytrzymam do 7 z testowaniem:/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dwa różne testy, jeden ma 10 mlU/ml, a drugi 25 mlU/ml, mój chłopak mówi, że to za wcześnie jutro robić test, że może mi się spóźnia znowu @ i żeby poczekać z tydzień jeszcze, żeby się nie rozczarować, tylko że ja nie wytrzymałabym tyle czasu i jutro zrobie jeden rano ;) co on gada, że za wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ola temp spada dzień przed albo w dzień @ Wiec na 99% to tylko chwilowy spadek. Nie słyszałam zeby komu tydzien przed @ spadla juz temp. Chyba ze jest możliwość zeby ci @ się pojawila tydzien przed, czego ci nie zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Ja bym zaczęła z 10, jak wyjda 2 kreseczki, to bym tez 25 zrobiła sprawdzić czy wyrazie czego ta 25 tez by wyszla;). I oczywiście z samego rana, w ogóle zauważyłam ze ten poranny mocz ma zupełnie inny kolor, wiec jak ma coś wyjsć to rano;) . 10 niby bardzo czuła... Chociaż u mnie wczoraj nic nie wykazała ;( U mnie nadal nic, krwi ani nawet plamienia nie ma, piersi tez nadal nie bolą;( Czekam do środy, zrobię rano test, a jak nic nie wywarze to skocze przed praca na betę, bo w czwartek mam wizytę u endokrynologa i wyrazie czego mi leki od razu dobierze. Taki mam niecny plan...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, właśnie tak zrobię, ale nie zamierzam płakać jak nie wyjdzie jutro, poczekam najwyżej z 3 dni i znowu zrobię :) trzeba być silnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Bardzo dobre podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
Daje sobie na luz.. nie mierze od dziś żadnej temp. Będę cierpliwie czekać do 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej u mnie dzis ostatni dzien cyklu czyli 29. Miałam kilka razy ból jajnika a przy toalecie miałam śluz lekko różowy wiec pewnie nadejdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Iwona do póki się nie rozkręci to jest jeszcze cień nadziei , plamienie może występować, w dniach spodziewanej @ i można być w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gviola9999
Kochane u mnie 22 dc i mnie jajniki ciągną ... myślicie ze to dobre wieści..... ona czekam na dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Mam Pytanie,piesi Zawsze Mnie Bolay 2,3 Dni Przed Okresem A W Tym Cyklu Zaczely Bolec Juz 5 Dni Po Owulacji I Sa Obrzmiale Czy To Moze Swiadczyc O Ciazy?Czy Ktoras Z Was Tak Miala Na Poczatku Ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Onaaa i Małła - spokojnie dziewczyny, poczekajcie z tymi testami i betą, jeśli jesteście w ciąży to napewno jesteście :-) lepiej zrobić test później niż wcześniej. Nawet jeśli zobaczycie jedną kreskę to test będziecie chciały powtarzać, bo może za wcześnie, bo może za mało czuły. Jeśli zobaczycie jakiś cień drugiej kreski to też będziecie testy powtarzać z nadzieją, że to ciąża. Nie wiem, który u was dzień cyklu, ale poczekajcie 2-3 dni po spodziewanej @. Ja to jeszcze czasami dodaję sobie do cyklu ze dwa dni, tak na w razie co :-) z gorącego serca życzę nam tych dwóch upragnionych kresek! Zobaczycie, z początkiem kwietnia będziemy rozmawiać o połogu :-) coś mi się wydaje, że ten cykl bedzie szczesliwy dla wielu z nas !! :-) onaaa i małła u was to nie wiem czemu, ale myślę, że może sie udało! A jeżeli chodzi o współżycie co 2-3 dni to może macie rację, ale myślę, że może chociaż jeden dopłynie hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Będzie masowy wysyp ;) mamusiek ;) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martyna u mnie cykle zwykle 31, 35 i raz w tym roku 37dni(ale brałam antybiotyk) on i zawsze bolą mnie piersi tak 6dni wczesnie( teraz nic). Dziś mija 35dzien jak na razie cisza. Zwykle tak 1-2dni wcześniej plamie(tych dni nie zaliczam do 1dnia cyklu). Czekam...jeśli to nie ciąża to wolałabym by @ przyszedł jak najszybciej bo mam zbadać testosteron i jeszcze kilka rzeczy ( w pierwszych dniach@) by sprawdzić czy czasem nie mam pco ;( w tym miesiącu miałam mega wahania tsh wiec nie wiem czy to one mi nie zaburzają cyklu. Już by się wyjaśniło...a tu taka niepewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Gniotła myśle ze to dobre wieści. A jak w poprzednich cyklach miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Słownik mnie za chwile dobije!!!! Mam go dość!!! Oczywiście miało być Gviola9999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Małła jak 35 dc to myślę, że jutro lub pojutrze rano możesz robić :-) ale długie masz cykle :-( ja 26 to u mnie szybko leci. A jeśli nie masz nawet plamień... Hmmm to dobry oznak ale nie chce zapeszać, więc czekam jutro lub pojutrze na te dobre wiadomości :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Viola tak myślę że tak będzie :-) jak u Ciebie? Kiedy spodziewana @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a a u ciebie który cykl staran ? Dziewczyny nie stresujcie sie nawet jezeli u którejś jest spadek temp to czasami nawet na poczatku ciąży tak może być np.spada w dniu spodziewanej @ a następnego dnia znowu podskakuje. Tez mysle ze wśród nas są jakies przyszle mamuśki. Kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Urwalo mi teks .... Miało być kurcze komuś musi test pokazac dwie kreseczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja czekam na jutro czy bedzie @ bo po tym słuzowym różowym wycieku nic nie było jeszcze jedyne co mogę zaznaczyć to nigdy nie miałam wczesniej ani kropki plamienia dzien przed @ wiec jeszcze sie nie poddaje Kto na dniach testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×