Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Roksanuka

Dobre meble do salonu

Polecane posty

Gość gość

Wydaje mi się, że sporo ciekawych nowoczesnych projektów realizują między innymi na stronie luviomeble.pl/. Firma, która promuje właśnie wiele nowoczesnych form meblowych także meble pod zabudowę więc pewnie coś intersującego będzie można wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka

Trafiłam na sklep NED MEBLE, często mają wyprzedaże także warto zaglądać bo można kupić fajny mebel w niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Meble do salonu zamawiałam w gdańskim salonie gala collezione. świetna obsługa i duży wybór obić 🙂  Moja sofa forli wraz z pasującymi do niej fotelami już do mnie dotarła. Prezentuje się świetnie! Widać że jakość jest bardzo dobra, na pewno zestaf ten posłuży mi długie lata 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdecydowaliśmy się na narożnik Kendo firmy Puszman (puszman-meble.com.pl/kendo-naroznik/). Była to bardzo dobra decyzja. Prezentuje się efektownie w naszym pokoju gościnnym i goście chwalą sobie komfort snu na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
Dnia 8.08.2019 o 13:18, Gość Darek napisał:

2-3 lata? Stary, kup sobie jakies porządne np. z Unia Mbele. Tam nigdy nic nie reklamowalem. 

Mam od nich sofę kupioną już kawał czasu temu. Nadal wygląda jak nowa. Wykonanie super, skóra najwyższej jakości, zdecydowanie na plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek

Jeśli chodzi o kanapy czy fotele to polecam zerknąć na allmeblo. Bardzo duży wybór, dobre ceny a jakość naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sofa royal puszman wygląda iście królewsko, a materiał jest wspaniały i delikatny. uwielbiam ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Warto szukac mebli w mniej popularnych salonach takich jak np. Kielecka Fabryka Mebli, bogata oferta, solidna mebli, zamówiłam własnie komodę do salonu na wymiar, czekam na nią, ma przyjsc w tym tygodniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Bardzo dobre wykonanie sofy rozkładanej York. dobrze wyglada w granatowym salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Bardzo dobre wykonanie sofy rozkładanej York od firmy Puszman. dobrze wyglada w granatowym salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka54

W dobrych cenach są meble w NED MEBLE Outlet. Warto sprawdzać, bo mają bardzo atrakcyjne rabaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stoły i stoliki i z czystym sumieniem polecam firmę MoonWood.me. Kupiłam od nich piękny i solidny stół dębowy z metalowymi nogami i cały czas jestem w nim zakochana ):classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Dobre kanapy znalazlam w unia meble ostatnio, są naprawdę wysokiej jakości i jak na tak dobrą tapicerkę, to cena nie jest zła. Mają możliwość rozkładania więc idealne w razie gości. Ja jestem zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość mebli kupowałam w sklepach meblowych w innych miastach albo zamawiałam przez internet. Mieszkam w mieście które ma 80 tysięcy mieszkańców tak wiec kilka sklepów meblowych się znajdzie. Inna jest jednak kwestia czy oferowane w nich meble mi się podobają. Jeszcze kilka lat temu mogłam coś znaleźć, obecnie wiekszość oferowanych mebli jest lakierowanych i podświetlanych, a trochę nie w smak mi taki jarmarczny styl. Wole klasykę, naturalne drewno oraz wysokiej jakości wykończenia. 

Jeśli szukalibyście ciekawych mebli od dobrych polskich projektantów polecam zajrzeć sobie do sklepu Edinos https://www.edinos.pl/stoliki-kawowe -  w sklepie wiekszośc mebli mają na stanie tak więc wysyłka nie powinna długo zajmować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Git

Ja osobiście kupuję w Kieleckiej Fabryce Mebli i mają bardzo dobre jakościowo meble. Design też mi się podoba. Przynajmniej mam pewność, że będą modne i na lata a nie jeden sezon i się rozpadną jak większość mebli z tych sieciowek. Ech 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Tutaj mają świetne meble https://zfabryki.pl/! Bardzo mi się podobają te krzesła i kompletnie nie wiem na jakie się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auszal

dobrej jakosci meble produkuje producent puszman - są wytrzymałe, tapicerka nie blaknie , ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina z

My bardzo chwalimy sobie meble, które kupilismy w slf24.pl. Naprawdę solidnie wykonane z dobrych materiałów, a kolejna sprawa to ceny. Naprawdę nie przesadzają jak to jest w innych sklepach. Sporo maja też promocji, u nas sofa jest właśnie promocyjna a zaoszczędziliśmy na niej kilka ładnych setek, więc całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Dnia 26.11.2019 o 12:23, Gość Git napisał:

Ja osobiście kupuję w Kieleckiej Fabryce Mebli i mają bardzo dobre jakościowo meble. Design też mi się podoba. Przynajmniej mam pewność, że będą modne i na lata a nie jeden sezon i się rozpadną jak większość mebli z tych sieciowek. Ech 

Korzystałem raz z tego salonu i też mogę polecić, mam stół kuchenny już 2 lata i nadal jest jak nowy 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wystroju wnętrza warto brać pod uwagę nie tylko pojedyncze pomieszczenia ale zastanowić się nad tym aby całość była spójna. W przypadku salonów połączonych z kuchnią warto zastosować jedną, spójną stylistykę aranżacyjną. Meble w obu pomieszczeniach powinny ze sobą współgrać. Dobrać zarowno kolor jak i całą stylistykę. 

Podobają mi się meble na wysoki połysk:

https://mebel4u.pl/delos-lakier-wysoki-polysk

Jak tutaj. Dobrze wygladają we wnętrzach nowoczesnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto postawić na meble od puszmana. Sofa tivoli robi świetne wrażenie 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś dobrze sprawują się rzeczy z abra meble. W sumie przez lata przyzwyczaiłam się, żeby robić tam zakupy, a jakość mebli w pełni mi odpowiada. Pracują nad wyglądem nowych kolekcji, więc można tam znaleźć też dużo nowoczesnych opcji. Plus za salony stacjonarne, bo można łatwo podjechać na miejsce i pooglądać z bliska wszystko - a wiadomo, że to zawsze pomaga w dokonaniu wyboru 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie całe moje mieszkanie to podobieństwo Ikea, meble mają 3lata, są dalej w takich stanie jak kiedy je kupowałam. Uważam, że Ikea jest dobrym sklepem jeśli chodzi o meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo zadowolona z mebli od Puszmana, mam w swoim salonie sofę Kalle i sprawuje się ona doskonale. Jest wytrzymala i material też nie niszczeje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam meble z Kieleckiej Fabryki Mebli i jestem zadowolona. Wykonanie super, widać że solidna robota. Cenowo też jest ok, idealnie pasują do całego wnętrza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że warto szukać mebli w outletach, tam można znaleźć dobrej jakości wyposażenie do domu, jednocześnie w dość przystępnych cenach. Nie wiem, może jest tu ktoś z Opola, jest taki salon KleRo. Mają designerskie, wysokiej jakości meble, także można wyposażyć na przykład salon. Mają też piękne lampy kryształowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim salonie znajduje się narożnik Amare od Puszmana. Kupiłam go rok temu i jest naprawdę świetny. Wygląda jak nowy, jest super wygodny, znajomi za każdym razem pytają mnie, co to za producent. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja osobiście kupuję w Kieleckiej Fabryce Mebli i mają bardzo dobre jakościowo meble. Design też mi się podoba. Przynajmniej mam pewność, że będą modne i na lata a nie jeden sezon i się rozpadną jak większość mebli z tych sieciowek. Ech 

Też mam od nich meble i jestem zadowolona. Dużą ofertę mają, więc bez problemu można coś znaleźć dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam narożnik Kendo od puszman meble i jest rewelacyjny! Wygląda znakomicie, ma uniwersalny szary kolor i co najważniejsze, jest duper wygodny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam narożnik Amare również od puszmana i jestem bardzo zadowolona 🙂 Duży, wygodny i z możliwością spania 🙂 Nic dodać nic ująć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×