Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

21latka urodzila dziecko faceta 24 lata starszego

Polecane posty

Gość gość

to tez patologia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam męża starszego o 23 lata - pierwsze dziecko urodziłam mu gdy miałam 23 lata, drugie gdy miałam 26 lat :) nie jesteśmy patologią :) mamy duży dom i nowy samochód kupiony w tym roku, mąż dba o dzieciaki i lubi się z nimi bawić, wraca z pracy szybko, ja pracuję w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wstydzisz sie go? tzn. ze wyglada o wiele starzej niz Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale farmazony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazdroszczę na serio! To podniecajace taki facet! Hm ale się rozmarzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dziecko zamiast taty bedzie mialo dziadzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak! Jeśli to jego 1 dziecko - to nie ma żadnej patologii. Jeśli ma inne dzieci z innych związków - to podchodzi pod patologie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica wieku to nie patologia. Każdy kto kocha dobrze wie, że przymyka się oko na "wady" partnera. Jeśli między dwojgiem ludzi jest prawdziwe uczucie nikt nie myśli o wieku tej drugiej osoby. Mój mąż jest 11 lat starszy i nigdy nie stanowiło to problemu, gdyby był starszy o 20 tez bym go kochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica wieku to nie patologia Ale znacząca różnica wieku-tzn. ona młodziutka,on-stary,bogaty pan-to interes i inwestycja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.14 złoty inters ... Tylk że czasem taka mlłdka dowiaduje się że małż narobił wcześniej z czworo dzieci ..hahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tak starym dziadem w życiu nie poszłabym do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgroza jak te kobiety się nie szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23 lata , mąż 38 . Widać niewielką różnicę . Jest zadbany , barczysty , ubiera sie na luzie czyt. jeansy , koszulki , fajne stylowe bluzy , często buty sportowe , dobre perfumy i tego nie widać . Każdy mu daje max 32,33 lata . Mamy jedno dziecko , od prawie 6 lat razem . Żeby nie było , nie jest bogaty . Żyjemy normalnie , ja pracuję on też . Nadal bardzo mnie pociąga . Kobiety się za nim oglądają co mnie czasem irytuje , próbują zagadać . Nie wszyscy są obleśni , z wiszącymi pomarszczonymi jajami , wielkim brzuchem i zmarszczkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam , że zakochałam się w oczach .Z wiekiem ciało sie zmienia, starzeje . Oczy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuj,to jak pójść do łóżka z własnym ojcem...ohyda! Moja koleżanka taka jest,lubi starszych panów.Ona leci na ich kase,bo nie chce jej się iść do pracy i uczciwie zarobić...W każdym przypadku,jeśli młodziutka panienka ma o wiele starszego faceta to chodzi o kase,a nie o miłość...ale takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×