Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gość
Tak jeszcze żyje skąd to wiem moj kolega i ja wychodzilismy z ciala dla zabawy on jest w szpitalu psychiatrycznym jak warzywo leży a ja biorę psychotropy itd by jakos to ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zmuś się do spowiedzi, ona uwalnia z wpływów złego i chodz do komunii czesto. I poszukaj egzorcysty. Koniecznie. Dla swojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę że w astalnym swiecie nasz strach negatywna energia czuje i jest to dla nich pokarm Roi się od złych duchów dziwnych istot lepiej nie igrac z podrożowaniem dla zabawy Polecam medytacje albo modlitwe czy autosugestie i wzmocnienie naszej psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest taki jeden ksiadz na wozku inwalidzkim Marek Bałwas. On pomaga ludziom on-line przez skype, mówi o tym na filmikach na youtub. Poszukaj kontaktu w necie z nim. On Ci pomoże. Jak znajdziesz kontakt to wpisz tu na tą stronke. Niech inni z problemami duchowymi tez korzystaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Jestem dyżurnym egzorcystą kafeteryjnym. Czy macie jakieś pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Przygotowanie do wyjscia z ciala i podroży astralnej to zmiana stylu życia Wystraszona musisz przekroczyć swoją barierę strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki za namiarki stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w oobe można zobaczyc kim byłes w innym życiu ja byłem złym czlowiekiem stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Ciekawie się robi na kafe ale muszę teraz zmykać kochani do miłego pozdrawiam*_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Czy macie jakieś pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Dzień dobry :) Moi drodzy podpisujcie się jakimś Nickiem. Wasze wypowiedzi jako gość często się zlewają i robi się trochę chaotycznie, bo nie wiadomo ile osób pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Jak nie macie pytań, to ja wracam słuchać Xandrii. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jestes stracony. Nigdy tak nie myśl. To są podszepty złego. Jemu zależy żebyś tak myślał. To jest nękanie przez złego ducha na poziomie fizycznym. Modlitwa ksiedza czyni cuda. Nawet on-line. Poproś Jezusa swoimi słowami o uwolnienie. On Cie poprowadzi na tej drodze do siebie, do uwolnienia. Wiedz, że zły będzie piętrzył trudnosci i złe samopoczucie, wstręty do wszystkiego co swiete itd. Ale wtedy bedziesz wiedzial, że idziesz w dobrym kierunku bo on nie oddaje tak latwo terytorium na ktore wkroczyl. To jest walka. Wiedz, ze tylko Jezus jest zwyciezca i On szuka zagubionych. Uwierz Mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w oobe można zobaczyc kim byłes w innym życiu ja byłem złym czlowiekiem stracony <> Nie byles zadnym zlym czlowiekiem. Nie ma reinkarnacji. To jest klamstwo zlego. Zly chcialby zebys tak myślał i uwierzył w to, bo to oddala od Boga. A niewiara w Boga to pierwszy krok zeby odejsc od Niego i isc łatwą drogą do złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gothic jak pomoc osobie z depresja ? Nie wychodzi z domu, uszkadza sobie cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie wierze w reinkarnacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Czy ta osoba nie miala kiedys styczności z osobami ktore robia sobie krzywde? Czesto w szkole podlapuje sie takie pomysly a pozniej staje sie nałogiem i w inny sposob nie potrafia takie osoby uporać sie z problemami,to robia sobie krzywde. Psychoterapia niektórym moze pomoc, jesli ktos jeszcze chociaz troche pragnie zyc i byc szczesliwym. Ale jak nawet z domu nie chce wyjsc do ludzi, to bedzie to trudne. Trzeba pomoc takim osobom bo depresja to jak ciezka choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiadz Marek Bałwas na filmiku na youtub mowi, ze kiedy pomagal jednej prostytucce on-line to zaczął dostawać smsy od szata. I tam bylo napisane, ze depresja i adhd to jest jego dzieło. I tym zniewala ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Na depresje choruja zwykle osoby wrażliwe, slabsze psychicznie , ktorym trudno jest ogarnac stres. Zbyt dlugie analizowanie siebie, swoich problemow meczy mozg. Zbyt duzy ciezar dla umysłu,gdy ktos duzo mysli. Mozemy to porównać z trzymaniem jakiegos ciężaru . Gdy chwile trzymamy jakis przedmiot to az tak nie ciazy. Gdy bedziemy trzymac dluzej i dluzej to staje sie nie do zniesienia. I tak samo z myslami. Gdy martwimy sie chwile to jest naturalne ale gdy myslimy bez przerwy intensywnie o kłopotach staje sie to zbyt wielkim ciężarem dla umysłu a przeciazony umysł choruje :) milego dnia kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmicznyWędrowiec
Skoro miałaś tzw paraliż (znam to, u mnie na początku były jeszcze wibracje) to dlaczego nic nie zrobiłaś? Trzeba było poeksperymentować z niefizycznym ciałem, polecieć gdzieś gdzie nigdzie nie byłaś, wypróbować różne techniki stosowane przez astralnych podróżników. Sporo rzeczy można robić, a nie siedzieć w niefizycznej rzeczywistości i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis w nocy mialam niedobre sny. Jeden byl o szkole ze nie moglam sobie poradzic z przedmiotami a drugi byl mega straszny bo niechcaco w snie ktos przeze mnie stracił zycie i ja to ukrywalam i mnie to glebilo. Okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Z kim bym dzisiaj nie rozmawiała, to albo spać nie mógł, albo budzenie się co chwilę. Nawet synek mi się co jakiś czas budził i kręcił po łóżku. Nie wiem w jakiej fazie wczoraj był księżyc, ale to on często na ludzi tak oddziałuje, jak na pływy oceaniczne. Dziwne te prawa fizyki, porządnemu człowiekowi wyspać się nie dają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Swiat zszedł na psy, wszystko ludziom szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
Kosmiczny Wędrowiec to strach przed nieznanym...w takiej sytuacji chce najprędzej wrócić do normalności. Boje sie tego co moze mnie spotkac w tej innej rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Witam życzę miłego wieczorku *_*pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmicznyWędrowiec
Wyobraź sobie, że jesteś tak naprawdę nieśmiertelna i nic ci nie grozi. :-) Zresztą spójrz się na astralnych podróżników na przykład Robert Monroe, założył w USA instytut, pisał książki, robił kursy, następnie zmarł i dalej spotyka się ze swoimi dawnymi współpracownikami, czego są relacje. Jakoś nic mu się nie stało, chociaż pewnie czasami miał stracha, bo to terra incognita, ale pomimo tego ciekawość zwyciężyła i dobrze na tym wyszedł. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt prawie wszystko teraz szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiesci z dreszczykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie jakies straszne historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Strasznie to dopiero może być *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×