Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

KosmicznyWędrowiec dziś Piszesz: "Robert Monroe, założył w USA instytut, pisał książki, robił kursy, następnie zmarł i dalej spotyka się ze swoimi dawnymi współpracownikami, czego są relacje" x Nie wiesz, że zły może się podszyć pod dowolnie wybraną postać? I pod zmarłego i pod anioła światłości. Dla złego to nie problem. Nie wiesz, że to jest mistrz kłamstwa i mistyfikacji? Wszystko zrobi abyś mu uwierzył bo tu chodzi o Twoją duszę. Na wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widział ktos zmore nocną przychodzi i dusi zabiera nam energie i jest zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Miałam Wam opisać historię z mojej rodziny. Wujek mojej mamy trafił do szpitala z udarem do szpitala na dwa dni przed narodzinami mojego synka. Wujenka zadzwoniła do mamy z prośbą, żeby przyjechała do szpitala w tym czasie co już byłam na porodówce. Mama przeprosiła wujenkę. Powiedziała jej, że jestem po ciężkim porodzie, który ostatecznie zakończył się cesarką i musi mi pomóc w czasie połogu przy dziecku. Po dwóch tygodniach wujek zmarł, a mama nie mogła się z tym pogodzić. Na dzień po pogrzebie wujek przyśnił się mamie. Powiedział jej, że nie ma do niej żalu, że nie przyjechała, bo wie że powitanie na świecie pierwszego wnuka było dla niej ważniejsze. Mama o tym, że jestem w ciąży wujkowi nigdy nie powiedziała, a o tym, że mam synka powiedziała po narodzinach. Wujenka o wszystkim opowiadała wujkowi jak był w śpiączce. c.d.n. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od kota
Ja nie widzialam zmory nocnej ale dwie osoby ze znajomych to mialo ;) cos im siedzialo dupka na szyi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Wujek miał do trumny włożony naładowany telefon do jednej kieszeni marynarki, a do drugiej ładowarkę. Tydzień po pogrzebie, wnuczka miała wycieczkę szkolną, a jego syn (wojskowy) czekał na telefon od córki. Wujkowi wyświetlił się numer córki więc szybko odebrał telefon, a tam słyszy głos taty. Powiedział mu, żeby się przestali martwić, bo jemu jest bardzo dobrze i że ich Wszystkich Kocha. Wujek prowadził taką rozmowę przez około 5 minut. Po tym chodzący realista rozpłakał się. Po chwili zadzwoniła do niego córka i mówiła, że nie mogła się dodzwonić od 15 minut do niego. Cała rodzina była w szoku po tym co wujek opowiedział i z kim rozmawiał. Jak ja to pierwszy raz usłyszałam, to ciarki mi po całym ciele przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Piszesz: "Widział ktos zmore nocną przychodzi i dusi zabiera nam energie i jest zła" x widziałam przed nawróceniem przez wiele lat i ciężko mi było z tym bo myślałam, że tak musi być i nic z tego co tutaj proponują Ci, którzy fascynują się "astralem" nie pomagało oprócz jednego - modlitwy w trakcie tych nocnych wizyt oraz po wielu latach nawrócenie i poważne potraktowanie Sakramentów św. i problem zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy tez widzicie czerwone serduszko przy temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłem zasnąć tej nocy do piątej rano. Nie pamiętam kiedy tak miałem. A wy piszecie, że było podobnie. Mogłem wyjść sobie z ciała ( o ile nie zatraciłem jeszcze tej umiejętności) zamiast kręcić się bez sensu po całym łóżku :-) Ktoś tu pisał, że muzyka relaksacyjna narobiła mu/jej problemów. Przy Hemispheric Synchronisation też się świetnie można zrelaksować a później są niespodzianki ;-) Duże niespodzianki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś U mnie jest już niebieskie. Ktoś z was zdążył spić z niego krew. Wampiry topikowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Modelka Ty jesteś zakodowana jak mój procesor w komputerze. Tobie nic się nie przydarzy. Prześpisz wszystko! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest czerwone serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taaa czerwone , bijące i skacze po całej patelni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od kota
Hehe dobre z ta patelnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Wampiry topikowe sa super ;) pozytywne wampiry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Oj Modelka Ty jesteś zakodowana jak mój procesor w komputerze. Tobie nic się nie przydarzy. Prześpisz wszystko! x O to właśnie chodzi :) Przed nawróceniem bujałam się z tymi paraliżami przez lata, nawet po kilka razy jednej nocy. Męczyłam się strasznie. Teraz po nawróceniu te dziady się do mnie nie zbliżają, i śpię snem sprawiedliwego ;) Czego sobie i każdemu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
20:03 super :) bardzo mi sie podobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelko w jaki sposob mozna sie nawrócić ? Nie przeczytalam wszystkich postow ;) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 18 dziwne zjawy w snach mnie wołają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
To ja od kota ta historia jest z przed niecałych trzech lat. Brat wujeczny mamy to taki typowy wojskowy szkoleniowiec-realista, a tu taki telefon z zaświatów od taty. Ja bym po czymś takim chyba nie umiała się otrząsnąć. Żeby było ciekawiej wujek zmarł w dniu urodzin swojej ukochanej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Ma ktoś z Was takie historie przekazywane w rodzinie lub sami mieliście coś podobnego ze snami i bliskimi, którzy zmarli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszał ktos głos ducha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Ja nie, ale w mieszkaniu po dziadkach, o którym już pisałam, zawsze jak byłam sama w domu miałam wrażenie, że mnie ktoś obserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Modelko w jaki sposob mozna sie nawrócić ? x Można poprosić J/ezusa o dowód Jego istnienia. Powiedzieć Mu jak przyjacielowi o swoich problemach, obawach i powiedzieć: jeżeli jesteś to pomóż w danej konkretnej sprawie. I On Ci pomoże. I w ten sposób Da Ci dowód swojego istnienia. Można poszukać odpowiedzi na swoje pytania w Piśmie św. o ile od niego człowieka nie odrzuca. Jak odrzuca to nie pochodzi to z dobrego źródła. I nie trzeba się tym zbytnio przejmować bo to mija - mnie już minęło na szczęście. Ale miałam takie sytuacje, że kiedy zaczynałam czytać to miałam koszmarne bóle głowy i duszności. Można poszukać świadectw ludzi nawróconych w necie i zobaczyć, że wielu takich co się nie spodziewało tego naprawdę się nawróciło i są o niebo szczęśliwsi bo odnaleźli prawdziwy sens swojego istnienia na ziemi. Można też czytać np. objawienia czy dzieła różnych mistyków świętych i błogosławionych - to była moja droga - czytałam Dzienniczki św. Faustyny i z trudem przyjmowałam te treści i nawet straciłam na moment wiarę - tak były różne od tego czym wcześniej się zaczytywałam z new age i inne, to jednak pociągnęły mnie i potem wczytałam się z przekory w objawienia na str. ostrzezenia.net i one odpowiedziały mi na wszystkie moje pytania dot. wiary i postanowiłam odejść od new age i astralnych bajek i nie żałuje :) potem przyszła kolej na następne w necie - "Ostrzezenia z zaświatów" Ojca Bonaventury, które zmieniły moje postrzeganie kościoła i wróciłam do niego, nie bez oporów bo było mi naprawdę trudno. Postanowiłam wrócić do Sakramentów św. i zaczęłam je poważnie traktować i dzięki nim mam spokój ducha i radość życia i spokojne sny bez tych koszmarnych paraliżów. No i nawracam się od 3 lat do dziś bo mam z czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam bo to nie jest glos taki jak czlowieka ma jest całkiem inny Na samą mysl mam dreszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Coś mało jest nas dzisiaj na nocne rozmowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiedzony w snach i rodzinna tajemnica sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Prawie jest komplet autorki nie ma i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Może dziś będą miłe sny*_* na to liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×