Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Gość gość
hańba !!!!!!!!!!!!!!!!!!! hańba!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hańba !!!!!!!!!!!!!!!!!! a może jeszcze będą go beatyfikować w dni młodzieży ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i przemyślenia w tej czy innej sprawie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze leczenie tego zwyrodnialca to jedna pastylka z ołowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A życzenie smierci drugie osobie(pomimo tego co zrobiła)jest ok tak?W takim razie niczym się nie różnisz od Niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tyle po waszym bronieniu bezpieczenstwa Polakow przed islamskimi zbrodniarzami. Polak, w dodatku pracujący w bibliotece, może ci odciąć głowę i nie znasz ani dnia ani godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Teraz – rebeliant, znów pychą kąsany, Porzucam ciebie i resztę ludzkości, Banalnych zmartwień rozkruszam kajdany, Pełen pogardy dla własnych słabości'' To są Jego słowa,które napisał,czy Wy naprawdę nie widzicie,że On nie radził sobie ze swoimi emocjami i codziennym życiem,moim zdaniem był bardzo wrażliwy a Jego zachowanie i teksty może świadczą o schizofreni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Wzdycham ciężko nad swoją głupotą, Słusznie pokpiwasz z nadętych projektów, Wiesz, że mnie nieraz złe moce oplotą, Zrobią igraszką błazeńskich podszeptów'' Albo te słowa sama niewiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Kazdemu czlowiekowi trzeba dac szanse...widac ze w ogole nie masz serca x za to ty masz serce tylko dla mordercy :( a jaka szanse ma rodzina ofiary ? moga ja wskrzesic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oko za oko, ząb za ząb ..... to jedyna kara za morderstwo , wszystkie inne to kpina z rodzin ofiar i podatników , zmuszanych opłacać wieloletnią egzystencję w ciepłej celi oprawcom swoich bliskich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że to psychopata, to może stwierdzić nawet każdy psycholog-amator. A psychopatia jest nieuleczalna i nie jest chorobą psychiczną w ścisłym sensie, Jedyny sposób to odizolować psychopatę na zawsze (szkoda, że nie można mu pomóc zejść z tego świata), ale nie w szpitalu psychiatrycznym, tylko w więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ten morderca nie pójdzie do pierdla to będzie kompromitacja naszego sądownictwa i dowód na to w jakim kraju żyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Mnie kilka dni nie będzie na Kafe,także nie dajcie się hejtą i brońcie sprawy i K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnę o nie,nie,nie.Jestem tu od jakiegoś czasu i mi nie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie te wasze och.. i ach.. na temat tego typa, rozpisują się o jego inteligencji i zafascynowaniu Hannibalem. A to zwykły idiota, który przewoził ciało taksówką Po twarzy widać, że jest niedorobiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Mnie też, ńiestety nie przeszło. Dałam sobie 2 tygodnie na "ogarniecie się. " Miałam nadzieję że mi się uda . Nie udało mi się. Powiem Wam więcej. ..jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze jak On to zrobił,że tyle osób nie może przestać o Nim myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychol i tyle. Publiczna egzekucja dla takiego. Coś w rodzaju rozrywania kończyn za pomocą przywiązanej siły napędowej w postaci koni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A Ty nastepny(a) w kolejce ok.skoro Mu tego życzysz niczym się nie różnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znając życie nie dostanie najwyższej kary, wyjdzie po jakimś czasie za dobre sprawowanie. W końcu z niego taki spokojny człowiek. A i zapomniałbym, inteligentny również! Istny geniusz zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejterzy, jestescie hipokrytami! Potępiacie Kajetana i to co zrobił, a wy sami chlelibyście żeby został uśmiercony. Gdzie tu logika? "Gdy zabiję morderce, liczba ich w świecie nie zmienia się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Tęskniłam za Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze ta fryzura:D czy on nie miał w domu lustra? Wygląda jak wioskowy głupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetan Poznański może być odpowiedzialny za śmierć więcej niż jednej osoby. W jego mieszkaniu, oprócz rozczłonkowanego ciała 30-letniej Katarzyny J., znaleziono również kości innej osoby lub osób - dowiedzieli się reporterzy programu Interwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×