Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Gość virriel
Niusy sprzed miesiąca o tych kościach. Wykluczone by były to kości ludzkie. Także zona drogi gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Zonk. .miało być. Mój telefon wie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byly kosci duzych zwierząt... K cwiczyl przecinanie szkieletu niedoinformowany anonimku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na zaczepki nie ma co opowiadać. Takie teksty sie po prostu ignoruje. Po co rozmawiać z osobami które nie przedstawiają żadnych argumentów tylko rzucają mięsem na prawo i lewo? To ze wy myślicie, analizujecie, wyciągacie wnioski to nie znaczy ze inni tak maja i naszych argumentów oni po prostu nie rozumieją. Jak grochem o ścianę. Na zaczepki sie nie odpowiada, nie tłumaczy sie ani nic z tych rzeczy. Podobnie jak nie negocjuje sie z terrorystami. Basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I jeszcze ta fryzura,smiech.gif czy on nie miał w domu lustra? Wygląda jak wioskowy głupek. x jakiś zasuszony szczypior o śniadej cerze z przemądrzałą nadętą gębą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ofiara otrzymała karę śmierci, jej najbliżsi dożywocie, a morderca wyjdzie za kilka lat...i bedzie dalej sie doskonalil ? dlaczego nie doskonalil sie na swojej mamusi tylko niewinna dziewczyne zamordowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakies Żarty? Bandyta, który śmiga po całej Europie, kluczy ucieka przed policją i chce dostać się do ISIS będzie udawał wariata. Muzułmańscy terroryści powinni wnioskować o to samo o niepoczytalność i wakacje w zakładzie zamkniętym i po roku obserwacji wypuszczeni na wolność. Ten Kajetan nie zamordował i usiadł i czekał aż go złapią, tylko wszystko planował, a czy to jest świadectwo niepoczytalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(...) A to zwykły idiota, który przewoził ciało taksówką (...) Tez o tym pomyslalam od razu. Mogl chociazby auto od matki pozyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kara powinna być tylko jedna, kara śmierci wraz z utratą majątku, mienia rodzinnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takiego bandyty i zwyrodnialca powinna być tylko jedna kara - ŚMIERĆ Więzienie to policzek i brak szacunku dla rodzin zamordowanych i zwykłych obywateli . Nie zycze sobie aby z moich podatków karmić bestię i gwarantować mu opiekę lekarską jest to nieetyczne i niemoralne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz okazało się, że 27-latek był kilka lat temu na stażu w tygodniku "Polityka". Pisał m.in. o historii kanibalizmu. Redakcja żadnego z jego tekstów nie opublikowała. Teraz przekazała je policji i prokuraturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimki, dajcie sobie spokój, nic nie wskóracie swoją żałosną prowokacją. Nasze zdanie na temat Kajtka się nie zmieni, choćbyście nie wiadomo jakie argumentu tu wysnuwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redivy, przepraszam, że nie odpisuję. Jutro postaram się do zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonimki, dajcie sobie spokój, nic nie wskóracie swoją żałosną prowokacją. Nasze zdanie na temat Kajtka się nie zmieni, choćbyście nie wiadomo jakie argumentu tu wysnuwali. x gowno mnie ochodzi wasze z****** zdanie,jestescie takie same psycholki jak ten morderca:( interesuje mnie tylko to, co normalni ludzie na ten temat mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yenn, po prostu ignoruj takie posty i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno mnie ochodzi wasze z****** zdanie,jestescie takie same psycholki jak ten morderca philosofff chacha... interesuje mnie tylko to, co normalni ludzie na ten temat mysla x wywloki to ty i tobie podobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwast powinno się wyrywać, gasić raz i ostatecznie jak świeczkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następną zbrodnią będzie uznanie go za niepoczytalnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zdrowy na umyśle człowiek z wybujałą fantazją i zerowymi zasadami moralnymi odcina drugiej osobie głowę - zbiera się konsylium psychiatrów i medytują. Nad czym medytują? Przecież odciął głowę i może to zrobić ponowie, o ile już nie zrobił tego wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretkaa
Ja pitole...co tu sie odwala. Powiedzcie mi jedno,dlaczego tak bardzo imponuje Wam ten psychopata? On nie ma w ogole uczuc, empatii, emocji, nie potrafi kochac. Jest jak "robot"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretkaa
Nie rozumiem tez dlaczego bronicie tego p********o zwyrodnialca i zboka. A twarz ma jak jakis suszony koper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×