Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

co ty szmata lewacko ja jestem splodzony przez dwoch mezczyzn bo przeciez tak mozna wedlug ciebie i tej suki co ci tutaj ssie pałe wirtualniexxTo by wiele tłumaczyło.I jak widac w zacytowanej przez ciebie mojej wypowiedzi ta możliwość nie została wykluczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ALE WAM POCISNALEM PEDALY ZAPEWNE BOLI D**A I MA BOLEC!!!!! xxWiemy wawciu, ze ty masz spore doświadczenie w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefan Niesiołowski, który był dziś gościem Moniki Olejnik na antenie Radia ZET, komentował doniesienia radia na temat swojego ewentualnego odejścia z PO. - Wszystko zależy od tego, co zrobi Schetyna - mówił, podkreślając, że na razie nie planuje opuszczenia szeregów Platformy. Komentując dzisiejszy artykuł "Gazety Wyborczej" o rzekomym apelu papieża o pokój w Polsce stwierdził stanowczo: nie robi się dowcipów z papieża. A pytany o postawę Kościoła wobec rządu PiS wyraził zdecydowaną dezaprobatę. - Tak jak Kościół szkodzi dziś Polsce, to ja bym to porównał do targowicy - stwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że prokuratura bada, czy prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński popełnił przestępstwo, broniąc konstytucji i autonomii TK, ma zastraszyć nie tylko jego i pozostałych sędziów Trybunału. To także groźba wymierzona we wszystkich sędziów, wraz z Sądem Najwyższym, urzędników oraz funkcjonariuszy publicznych, którzy wciąż uznają prymat orzeczeń TK nad wolą PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Blokując Marsz Równości, wykonywałam swój katolicki obowiązek - tłumaczyła przed gdańskim sądem rejonowym radna PiS Anna Kołakowska, która odpowiada wraz z rodziną za zakłócenie legalnego zgromadzenia. - Rodzina to my, a nie ci dewianci.x- Może w latach 80. to była groteska, ale dziś widzimy, że na naszych oczach wszystko to staje się faktem - mówiła gdańska radna PiS Anna Kołakowska, rocznik 1964. - Celem homoseksualistów, o czym otwarcie mówią, jest przeprowadzenie rewolucji. W wielu miejscach można przeczytać, że dążą do zniszczenia rodziny. Uczestnicy tych wszystkich parad wykonują obsceniczne gesty, udają kopulację, a przede wszystkich dokonują profanacji rodziny.xMusieliśmy bronić Konstytucji RP, nie było innego wyjścia, skoro władze miasta tego nie chciały zrobić, zakazując marszu.xCały tekst: http://tnij.org/x099hi1xx:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mistrzowskie to o lewakach typowy szmatan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~Uwaga! Ważne! Podaj dalej! : Zamieściłem na demotywatorach mem o treści : "Polak, który walczył za Ojczyznę, przelewał za Nią swoją krew, nie może dzięki PiSowi kupić polskiej ziemi, a ksiądz, który zrzekł się obywatelstwa polskiego i przyjął obywatelstwo obcego mocarstwa może kupić dowolną ilość polskiej ziemi. To jest pisowskie dzielenie ludzi na lepszych i gorszych" Mem został zdjęty, a ja dostałem bana ...do 26 września 2016 roku za.....spam :))))) demotywatory, to kolejna pisowska tuba propagandowa antydemokratyczna faszystowska czujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NEW ZEALAND : "(...)Element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny(...)" - ostatnia błyskotliwa myśl Kaczyńskiego to kolejna, która jest kalką "elementów antyspołecznych, imperialnych i antypaństwowych" z komuszej nowomowy towarzysza Gomułki, tylko po prostu maksymalnie chamska albo raczej co tu dużo ukrywać -CHORA. Zresztą to skandowanie przy każdej okazji "JA-RO-SŁAW! JA-RO-SŁAW! STO LAT" to też kopia skandowania towarzyszowi Gomułce "WIE-SŁAW WIE-SŁAW! STO LAT! w 1956. Ktoś go musi wreszcie wsadzić do zakładu zamkniętego bo inaczej wydarzy się w Polsce nieszczęście i polecą kacze pióra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o lewakach zaj....e:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dlaczego zakladasz nastepny top ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn zakladasz nastepny top, a twoja konkurencja - oczywiście ta super hiper > Myrevin -otulona- iftar 'Kurki na rurki, knurki na murki. " stoi w miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up znowu blokada ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuup 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronę jaka podajesz nie można wejśc :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuupppp 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn 2016.04.01 >>> strona się nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny mały policzek od prezesa. Duda wchodzi, wszyscy wstają, a co robi Kaczyński…?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Film z prezydentem Dudą zabiegającym o uścisk dłoni prezesa PiS zrobił w sieci furorę. Teraz mamy kolejny równie wymowny obrazek. Kamery uwieczniły sytuację z gnieźnieńskiej katedry. Kiedy Duda do niej wszedł, wszyscy politycy PiS wstali. Z jednym wyjątkiem – Jarosław Kaczyński niewzruszony pozostał na miejscu.Trudno o bardziej wymowną demonstrację układu sił i stosunku prezesa PiS do głowy państwa. Na zdjęciu widać grono osób, które wstały z ławek na widok Dudy. Stoją wszyscy oprócz Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dlaczego zakladasz nastepny top ? x psychopaci z obsesją tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz? Jesteś psychopatą, czy masz ich w rodzinie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×