Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latifka

Czy są tu jakieś prostytutki? Chciałabym pogadać o pracy

Polecane posty

Gość latifka
Nie jestem rasistką:) Mam znajomych o innych kolorach skóry. Po prostu nie obsługuję takich, bo ta branża ma to do siebie, ze jest dość specyficzna:P Mam swoje powody dla których nie obsłużę czarnoskórego bądź np. pana o brązowym odcieniu skóry. Nie chodzi tu o rasizm, ale o zdrowie i samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200/h to przystępna stawka dla świata pracy. A co za to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spelniasz jakies nietypowe wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zamierzasz robic gdy ztym skonczysz,masz jakis zawod wyksztalcenie.pracowalas normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak ze dwa tygodnie temu wychodzilam o jakiejś 23 spod dużego sklepu całodobowego widziałam prostytutkę i to jak zagaduje do kierowcy młodego, przystojnego i pewnie bogatego bo siedział i palił papierosa na masce sportowego samochodu. Robił wrażenie i on i kierowca. To było tylne wyjście bo ja tam pracowałam i wrocilam się po notes z wykładów bo zostawiłam w swojej szafce. No to kiedy wyszłam pewna że jej i kierowcy nie ma chciałam przejść obok tego super auta bo byłam nim wręcz zafascynowana. I to była zła decyzja. Na siedzeniu z tyłu byli jednak i można się domyślić nie rozmawiali o ostatnio przeczytanej książce. Nie zauważyli mnie a ja czym prędzej do domu jeszcze bardziej zawstydzona niż oni gdyby mnie zauważyli. Wiem ze to jej zawod bo widziałam ja juz tam bardzo często i zawsze tak ubraną ze aż głowa boli w takie zimno. I to jest niesprawiedliwe, że takie ''kobiety'' maja kasę i robią to z takimi chłopakami których żadna by się nie powstydziła a pragnęła jakkolwiek to nike zabrzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pochwalam to że nie obsługujesz ciapatych i mocno opalonych. Trzeba się szanować. Pieniądze to nie wszystko. Oni są bezczelni więc niech korzystają ze swoich rodaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on 42 lata
latifka dziś x a jak u ciebie z libido? Z mojego doświadczenia prostytutki w ogóle nie maja stref erogennych chyba że się spotka nowicjuszke:-O Moja dziewczyna pracowala w tej branży i powiedziała że 80% klientów to c***y. Możesz coś na te 2 sprawy odpowiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
za 200zł oferuję masaż, seks klasyczny, oralny z finałem na piersiach bądź na ciele (nie na twarzy), piss w strone klienta, seks hiszpański i fetysz stóp. Z innych dziwnych rzeczy wykonuję dominację, ale w strone klienta tylko i na innej stawce (300złh) Owszem mam inny zawód i jak pisałam do zawodu wrócilam po długiej przerwie, więc pracowałam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nie jest urzędowo katolicka tylko taka jest przewaga wyznaniowa. W herbie mamy orła w koronie a nie orła na krzyżu. I mnie np rodzice w ogóle nie ochrzcili :) A propos zawodu to jednak widzę różnice między 'qrwą' a prostytutką. W mojej ocenie pierwsza daje za darmo i być może dla przyjemności, druga za pieniądze i być może bez przyjemności. Na qrestwie i władzy cały świat się opiera, ten chrystusowy również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
no ja raczej nie chodze ubrana jak profesjonalistka po ulicy:D I w samochodach tez się nie umawiam. Co do libido to mam normalne. Na czas spotkania z klientem wyłączam się, ale w zyciu prywatnym w 100% potrafię cieszyć się z seksu:) Z klientem natomiast zawsze udaję, a mysle o różnych przyziemnych sprawach do załatwienia. Jednak nie daję mu tego odczuć, zadowolony klient to klient powracający:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
wyglądam chyba dobrze:D jestem średnego wzrostu, mam długie, naturalnego koloru zadbane włosy, szczupła z dość sporym biustem jak na swoją figurę. Jestem zadbana, ale bez przesady, żadnych tipsów, sztucznej opalenizny czy mocnego makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie ubierasz na spotkania z klientami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on 42 lata
latifka dziś no ja raczej nie chodze ubrana jak profesjonalistka po ulicysmiech.gif I w samochodach tez się nie umawiam. Co do libido to mam normalne. Na czas spotkania z klientem wyłączam się, ale w zyciu prywatnym w 100% potrafię cieszyć się z seksuusmiech.gif Z klientem natomiast zawsze udaję, a mysle o różnych przyziemnych sprawach do załatwienia. Jednak nie daję mu tego odczuć, zadowolony klient to klient powracający x a skąd wiesz że klient był zadowolony? Myslisz że wszyscy twoi klienci to debile? :) Ja już z 15 lat nie chodze na prostytutki zresztą po tym co mi opowiadała dziewczyna (ex) pawia bym puścił. Poza tym doświadczonego faceta nie oszukasz bo prawdziwego orgazmu kobiecego nie da się udawać. Cos mi się wydaje że ściemniasz koleżanko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
ubieram się tak żebym nie wstydziła się powiedzieć 'dzień dobry" sąsiadowi przemykającemu na klatce schodowej. Czasem spodnie, bluzka, czasem sukienka, spódnica, ale nie wyzywające stroje. Seksowne aczkolwiek z klasą. Pod spodem pończchy, ładna bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska dziewczynnaa
Miałaś kiedyś orgazm z klientem? Na co nie pozwolisz klientowi? Co robisz,kiedy klient Ci sienie podoba/nie podnieca cię? Trafił Ci się klient z "za dużym" członkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
o matko, przecież reki sobie uciąć nie dam za to że klient był zadowolony:D Są tacy których oszukać się nie da na pewno, ale większość chyba się nabiera skoro zostają stałymi klientami:P Fakt, ze gdyby klienci posłuchali co o nich mówimy to pewnie większość zrezygnowała z chodzenia do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on 42 lata
latifka dziś x powiem ci jaką ja mam teorie na temat prostytucji - do tego zawodu ida kobiety bez libido i stref erogennych. Moja ex była nimfo i wytrzymała w tej branży miesiąc, pracowala w dzień bo w nocy była ze mną i zdawala relacje :-D Z tego co mówila to jak się trafił prawdziwy facet to w agenturze było swięto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
Miałam orgazm z klientem parę razy, ale to dlatego, że sama tego chciałam. To czy klient mnie podnieca czy nie nie ma nic do rzeczy. W zasadzie to oni mnie nie podniecają. Nie patrzę na nich jak kobieta na mężczyzne. A rzeczy wielu bym nie zrobiła za pieniądze, pisałam wyżej co robię, bo to zdecydowanie łatwiej wymienic niż to czego nie robię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Oczywiscie ze klienci qrew to idioci bo tylko idiota chodzi na qrwy. I rznie taka qrwe za kase nic z tego nie majac (celem seksu jest tylko i wylacznie prokreacja). A taki frajer idiota ani kasy pozniej nie ma, ani spermy w jajach, ani testosteronu, ani dzieci z tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska dziewczynnaa
Jak to nie ma znaczenia,jak facet jest odpychający to nie problem dla Ciebie?jak zmuszasz się do seksu?Kobieta przecież musi się podniecić...jak sobie z tym radzisz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
to jest Twoja teoria. Ja mam libido i bardzo wrażliwe strefy erogenne:P W życiu prywatnym uwielbiam seks i miewam często orgazmy:) Potrafię przeżywać przyjemność, ale potrafię też się wyłączyć. Jak się wyłączę to nie ma siły bym doszła. Zdarzyło mi się klika razy, że podczas spotkania z klientem się nie wyłaczałam bo ot tak sobie miałam ochotę na orgazm tego dnia, ale to było kilka razy tylko. No i oczywiscie nie z każdym tak można, bo jakby nie patrzeć większość tych chodzących po d****ach pojęcie o seksie ma znikome:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj katolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
odpychajacy pod jakim wzgledem? Jeśli śmierdzi to fakt, nie przemoge się. Jeśli capi mu z jamy ustnej też nie, jesli ma zmiany na ciele, wysypki to chyba oczywiste że wyprosze. Ale jeśli jest czysty, a z twarzy jedynie bardziej szpetny to mi to wisi. Nie ma dla mnie znaczenia czy jest przystojny czy nie, wręcz nawet wolę tych "Brzydali", bo przystojny, młody to myśli, że jest bóg wie kim i dostanie coś gratis badź przedłużę mu godzinkę z uwagi na jego wyglad:O To nie są dla mnie mężczyźni na widok których mam się podniecać, czy mam też z nimi przyjemnośćm przezywac. To klient, ma dać kasę, spuścić się i wyjść. Bez żadnego dorabiania ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobą się i tak nikt nie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on 42 lata
moja ex miała w ciągu tego miesiąca tylko 2 facetów (klientów o wiele więcej ;) ) - jeden to 60-latek a drugi to młody koleś z dużą pałą, tak ze 25cm. Strasznie się dziwila że tacy gośćie chodzą do agencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie dziwne rzeczy chca twoi klieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska dziewczynnnaa
ok. A co z tym za dużym członkiem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
dziwne to pojęcie względne, bo ja oferuję standard, ale przez telefon pytają o różne smieszne rzeczy typu czy mogę pozbierać zużyte gumki i nakarmić ich spermą, czy potraktuję ich jak niemowlaka i założę pieluszkę, czy mogę ich sprzedać komuś, czy moga przyjść z mamą, siostrą itp:D Na dominacji zaś wykonuję chłostę, polewanie woskiem, bicie po jądrach, penisie, gwałt analny, fisting analny i rózne takie kombinacje. Oczywiście w stronę klienta, nie w moją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
Zdarzyło mi się odmówić klilku klientom z powodu zbyt dużego członka. Nie mam zamiaru zaciskać zębów z bólu i brać potem wolnego na kilka dni. Mówiłam wtedy, że proponuję oddanie połowy pieniażków badź na spotkaniu mozliwy jest tylko masaż, seks oralny, bez seksu klasycznego. Są panowie, którzy przez telefon uprzedzają, że maja duże przyrodzenie (pomijam głupich gawędziarzy) i szkoda mi ich bo z reguły to normalni faceci i mają problem w zyciu, bo z rzadko która kobieta moga iść na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×