Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latifka

Czy są tu jakieś prostytutki? Chciałabym pogadać o pracy

Polecane posty

Gość gość
Michałek, zamknij swój parszywy, kur/ewski ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
Owszem 6 tysięcy to malutko dlatego odeszłam z tamtego miejsca. pisałam, że tyle zarabiałam pracując u kogoś. Dzieliłam się kasą, gdybym się nie dzieliła to 6 nalezy pomnozyć razy dwa. Poza tym ta osoba walnęła mi niższą stawkę:O Z powodu zarobków, stawki i wielu innych rzeczy odeszłam stamtąd właśnie. teraz pracuje sama na siebie, więc 6 tysięcy na pewno nie zarobie przez miesiąc, bo jeszcze miesiąca nie przepracowałam a tą 6 już przekroczyłam. Dlatego temat był zatytułowany do prostytutek, bo chciałam pogadać o pracy samej dla siebie i u kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
w wątku o Szwajcarii się nie udzielałam, ale czytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na odp
powiedz jakich rozmiarów juz nie obsługujesz ? jaka gługosc i brubosc pały dyskfalifikuje penetracje twojej luznej wychodzonej szpary. aaa i czy nie obisz sie AIDS / hiv - wiesz chyba ze koandony to zande zabezpieczenie .... bakterie przeskakuja przez pory w gumie jak groch przez hulejchopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j***c szlaufy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy obsługujesz prawiczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Help hilfe aiuto hjelp pomocy ratunku! Żebram i proszę o kasę! Zbieram na leczenie raka i białaczki! Przelej mi choćby i nawet te 5 zł na to konto bankowe: 68 1020 5558 0000 8102 3140 1361 Doładuj mi numer telefonu pre-paid w Orange 797802798 Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam! Thank You! Danke! Merci! Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam jeszcze raz
powiedz jakich rozmiarów juz nie obsługujesz ? jaka długośc i grubosc pały dyskfalifikuje penetracje twojej luznej wychodzonej szpary. aaa i czy nie doisz sie AIDS / hiv - wiesz chyba ze kandony to zande zabezpieczenie .... bakterie przeskakuja przez pory w gumie jak groch przez hulejchopa. i czy wogule sie badasz ??? moze masz juz jakas kiła albo huj wie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
22 cm plus ... no i grube , nie mierzyłam nie wiem. jesli chodiz o choroby to sie nie badam wole nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przyjmujesz prawiczków? Nie odpowiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obys zdechla na aids

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak to wspominasz? Przyjęłabyś jeszcze takiego klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można jej życzyć śmierci? To jej sprawa jak żyje, ale prędzej należy jej współczuć, bo podejrzewam, że nie jest to wymarzona praca autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam jeszcze raz
powiedz jakich rozmiarów juz nie obsługujesz ? jaka długośc i grubosc pały dyskfalifikuje penetracje twojej luznej wychodzonej szpary. aaa i czy nie boisz sie AIDS / hiv - wiesz chyba ze kandony to zande zabezpieczenie .... bakterie przeskakuja przez pory w gumie jak groch przez hulejchopa. i czy wogule sie badasz ??? moze masz juz jakas kiła albo ch*j wie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam jeszcze raz
dasz rade odpowiedzec ... czy dyskusje prowadzisz miedzy liznaniem kolejnej pałki ... odpisój bo mam pare pytan a nie chce zasypac cie lawinowo bo na nic nie odpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie wspominam, przyjełabym prawiczka raz jeszcze. Z tego co koleżanki opowiadały i co moge wywnioskować po tym "swoim" prawiczku to raczej są to normalni, nieśmiali chłopcy. Nie będę odpowiadać na wulgarne pytania. Nie mierzę penisów klientów więc w rozmiarach nic nie podam, jak widze, że jest za duży to mówię otwarcie- pisałam już o tym. Co do badań to się badam regularnie jak większość normalnych dziewczyn w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten 17:54 bidoku nie odpowie Ci bos zalosny. Wypad. Ja pozdrawiam autorke watku I chetnie bym pogadala z nia. Na szczescie moi rodzice,moje towarzystwo nie jest oceniajace wogole I szanuje ludzi. Na szczescie nie mieszkam juz w Police. Pozdro z londka autorko. Aleksandra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest hulejhop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanowaac kurfeeee tezmi . one same siebie nie szanuja a ktos ma je szanowac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozważam wizyte w bajzelku mam pare pytan ... 1. jak to wyglada? wchodze, płace ? i zabieram sie do roboty. ?? 2. czy w takim przybytku jest jakis alfons? czy musze obawiac sie ze czegos z jego strony, np. ze okradnie mnie . 3. czy klienci sie kompia przed sexem u ciebie ? 4. posciel pewnie jest jeszcze morka po poprzednim kliencie ? prosze o odpowiedzi na te pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"1. jak to wyglada? wchodze, płace ? i zabieram sie do roboty. ??" Wchodzisz do pokoju, witasz się z laską, mówisz, że na godzinkę czy na pół w zależności od jej oferty. Dobrze żebyś zapytał raz jeszcze co jest mozliwe, bo w burdelach telefony odbierają telefonistki i obiecują cuda na kiju:O Po zapłaceniu idziesz się wykapać. "2. czy w takim przybytku jest jakis alfons? czy musze obawiac sie ze czegos z jego strony, np. ze okradnie mnie . " W burdelach są alfonsi, ale nie oni cię okradną, a prędzej dziewczyna. Ja przyjmuję prywatnie, bez alfonsa. "3. czy klienci sie kompia przed sexem u ciebie ?" Tak, klient musi wziąć prysznic. Jesli odmawia to go wypraszam. "4. posciel pewnie jest jeszcze morka po poprzednim kliencie ?" Po każdym kliencie powinno się zmieniać prześcieradło. W burdelach tego nie praktykują. Ja zmieniam, bo nie przyjmuję obecnie 10 dziennie, a 3 maks 4, więc zmiana prześcieradła to żaden problem dla mnie. Tym bardziej, że jesli robię dominację to klient z łózka w ogóle nie korzysta. O pościeli zapomnij. Kołdra czy poduszka na takim spotkaniu nie jest ci potrzebna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawaim sie tego ze jak np. pójdę sie wykompac i zostawie wszystkie swoje rzeczy to cos mi zgnie ... zegarek , kasa , dowód osobisty. a wiadomo ze po policje nie zadzwonię. a tachac wszystko ze soba jest niezerecznie jakos. aha i czy jak ja ide sie kompac to prostytutka idzie zemna ? bo wiesz moze tez oczekuje ze bedie czysciutka a na słowo wierzyc nie musze. dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latifka a czy zdarzają Ci się klientki a nie klienci? Bo zastanawiam sie czy panie do towarzystwa obsługują również kobiety. Jestem bi i chciałabym zobaczyć jak to jest z kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portfel, zegarek jak najbardziej możesz wziąć ze soba. Panowie, którzy się obawiają że zostana okradnięci w pokoju zdejmują tylko buty, skarpetki i koszulę, a w spodniach idą do łazienki. W kieszeni spodni możesz wszystko trzymać. Możesz równie dobrze do łazienki wejść cały ubrany mając dokumenty i gotówkę przy sobie. Nikt ci nic na to nie powie, to twoja sprawa. Dziewczyna za tobą nie idzie, bo niby po co? Ty wracasz, a wtedy ona idzie się szybko odświerzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarzała sie peknieta guma i cały ładunek w c***e. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie obsługuję pań. Co najwyżej pary, ale zaznaczam, że w kierunku pani aktywna nie jestem. Są jednak dziewczyny, które przyjmą inną dziewczynę. Trzeba po prostu znaleźć odpowiednie ogłoszenie. Jest dużo prostytutek bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście (i oby tak dalej) pęknieta guma mi się nie zdarzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto masz fetyszystow stop? co dokladnie robia z Twoimi stopami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy kandony sa zapewniane z twojej storony czy klienta. jasli z twojej a klient chce w swojej to czy sie zgadzasz ??? ja to jednak sie nie przełamie na wizyte w bajzlu . obawa przed zarazeniem sie jakims gównem . wiem ze nawet jak sie wyrwie laske na disko to moze miec wiekszy przebieg niz ta z bajzlu i jakas chorobe ... człowiek nie zgadnie ale mimo to bajzelówy maja stycznosc z tyloma penaaami ze jest wieksze prawdopodobienstwo ze cos maja jakas nowaoczesna chorobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×