Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latifka

Czy są tu jakieś prostytutki? Chciałabym pogadać o pracy

Polecane posty

Gość gość on 42 lata
ciekawska dziewczynnnaa dziś x wydawalo mu się że jest nieatrakcyjny bo kobiety na niego nie lecą :-D może też był leniwy i nie chciało mu się wyrywać. Tylko że nie chodzilo u niego tylko o dużą pałe ale o to że nie miał zidiociałych wymagań, zachowywał się dobrze w stosunku do kobiet i staral się:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz jestes bardzo mila .mam drugie pytanie czy twoi klienci to wiekszosc ulegli czy dominaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziekuje za odpowiedz jestes bardzo mila .mam drugie pytanie czy twoi klienci to wiekszosc ulegli czy dominaci x 80% to tzioty czyli ulegli, tam to norma że się zajmujeszklientem a nie on tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
Nie jestem w ogóle uległa, tzn nie świadczę usługi na moja uległość. Mam ogłoszenie normalne, na spotkania jak z kochanką, bez żadnej uległości i dominacji. Oraz ogłoszenie na dominację. Na dominację umawiam się z reguły z wyprzedzeniem tzn. z minimum jednodniowym zapowiedzeniem. Klienci na dominację sa bardziej konkretni, to dość specyficzna grupa ludzi. Na zwykłe spotkania umawiam się każdego dnia w okreslonych godzinach przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
"80% to tzioty czyli ulegli, tam to norma że się zajmujeszklientem a nie on tobą " Tu się mylisz, bo jest masa klientów chcących dominować. Gdy pracowałam dla kogoś to była u nas dziewczyna, która miała ogłoszenie na uległość, mnóstwo psycholi do niej przychodziło. Tylko, że tutaj to już podziwiam ją za odwagę, bo wykonywanie uległości przez prostytutke jest bardziej niebezpieczne niż swiadczenie pozostałych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslalem dlatego ja rzadze w lozko i widze ze kobiecie sie to podoba taka natura prawdziwego faceta i kazdej kobiety a czy ty wolisz klienta zaspokoic oralnie i pogonic czy tez wolisz zeby wszedl najlepiej od tylu iszybko doszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona 34
jestes za madra na bycie prostytutka, szkoda Ciebie do tej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ale mnie nie chodzi o femdom tylko o inicjatywe raczej soft lekki a nie o dominacje fizyczna i psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
Osobiscie wole zaspokoić oralnie, bo jesli chodzi o seks to i tak każdy chce zacząć od oralnego, a potem przejśc do klasyka. Więc zaspakajając oralnie (w szybkim tempie) męczę się mniej:D Niestety nie zawsze tak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
100% chodzących na qrwy to psychole, ale swój do swego ciągnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
osobiście wolę jak klient przejmuje inicjatywę na moich zasadach oczywiście. A wolę tak z prostego powodu: mniej się napracuje niż z takim co się rozłoży i powie rob co uważasz za słuszne:O a jak go pytam co lubi to odpowiada "wszystko". Wtedy mam ochote takiego delikwenta kopnąć w jaja:P no bo jak wszystko to wszystko:) nienawidzę zgadywanek, domyślania się co on tam lubi. Niestety wiekszość klientów na takich normalnych spotkaniach jest bierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki. A czy twoj facet wie czym sie zajmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
Obecnie jestem sama. Będąc w zwiazku nie pracowałam w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zapatrujesz na fetysz stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
fetysz stóp mam w swojej ofercie normalnej jak i w tej na dominację. Klienci przychodzacy na sam fetysz stóp sa bardzo pożądani:D Płaca tyle samo, a ja sobie tylko leże i czytam gazetkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoj facet wiedzial ze jestes k***a???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co na to twoja rodzina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie była przecież napisała wyżej czytaj a nie zadawaj zbędnych pytań i nie przeklinaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jest, że tu na kafe jak się pojawi d***** to ona uważa się za taką porządną i jej oferta jest zwykle taka klasyczna jak w związku, nie wierzę w to, na pewno na wszystko się zgadzasz, może nie za 200, ale za 1000 to być pewnie zrobiła wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifka
nie jestem porządna:D jednak są rzeczy na, które nie zgodzę się za żadne pieniądze. Nawet i za 5 tysięcy, a tysiac to w ogóle do mnie nie przemawia, bo nocka ze mną więcej kosztuje. Jest masę dziewczyn mających szeroką ofertę, bo zalezy im na tym żeby jak najwiecej i jak najszybciej zarobić. Ja do nich nie należe. Powód jest prosty: żeby nie zwariować w tej branży nalezy oddzielić życie zawodowe od prywatnego. Nie robię niektórych rzeczy za kasę, które zrobiłabym prywatnie w związku. Muszę mieć jakieś jakieś granice, bo gdybym je przekroczyła to bym się pogubiła, a w tej branży łatwo jest sfiksować i złapać doła. Dlatego ja postawiłam na standard plus dominację, która już sama w sobie jest tym czego np. prywatnie nie zrobię, bo dominą się nie czuję, jestem nią tylko za pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tysiaka to i gowno bys szmato zezarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim mieście przyjmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpolczuje rodzicom, corki k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 50 tys to bys pewnie tak srake wpierdddalala ze az milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczepcie się od niej sa świeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobki tylko 6 tysiecy miesiecznie to kiepsko.. Ty chyba sie udzielalas na watku Szwajcaria i teraz nowe forum zalozylas? Pracowac w tym biznesie za 6 tysiecy na miesiac przez 5 dni w tygodniu to naprawde bardzo bardzo kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego ze swieta? wlasnie q***y rzeba tepic, wszystcy jej znajaomi sasiedzi rodzina powinni wiedziec ze daje w p**de kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho przyszła koleznka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×