Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Rubineye
Dam, dam choć mam wrażenie, że moje dwie kropki dwudniowe nie zadomowiły się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer , dorociak miałam menopur 225 a od 4 ds orgalutran który powstrzymuje pekanie pecherzyków pozniej 36 godz przed punkcją 2x ovitrele madzia co sie przejmujesz pracą w której juz za pare miesiecy nie bedziesz pracować? marsz na zwolnienie lekarskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Oj no to już sie niecierpliwie :) będzie kolejna ciąża jak nic ;) nie myślałam ze bede sie nawet bała wysilać, żeby nic mi nie "wypadło", nie mówiąc już o tym drugim :) choć przyznamy ze od punkcji nie mam perystaltyki jelit :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer , dorociak stymulwałam sie monepur 225, do tego orgalutran od 4 ds 36 godz przed punkcją 2 x ovitrele madzia marsz na zwolnienie lekarskie co ci zależy na pracy jak juz jesteś na wypowiedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye to 3mam kciuki za betunie :) Catrina a jak wynik Twojej bety z wczoraj? Dorciak byłaś wczoraj w Wawie? Jakie masz leki? Robiłaś badania nasienia? Napisz proszę o wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
... Miało być wysikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik bede miała dopiero ok 14 bo robiłam w gyn i oni juz raz kuriera z próbkami posłai wiec do labu pojechało wieczornym kursem Rubineye trzymam kciuki dorociak czekam na relacje z wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Czesc dziewczyny :) Przepraszam ze tyle nic niepisalam i przede wszystkim Gratuluje dziewczyny teraz nowym naszym Mamuśkom!!! :) Trzymam kciuki zeby sie nastepnym udało. Dziewczyny wiecie jak sie ciesze ze sie udaje kolejnym dziewczyną, potem po przeczytaniu forum opowiadam mamie i meżowi ze sie kolejnym dziewczynom udalo :) Ja teraz jestem juz zestresowana zblizającym sie na dniach porodem :/ Ostatni tydzien czekania sie ciągnie jak cholera... A co tam u Izy,Grani, Baski, Vicky, Sylwii, kurde wiem ze jeszcze jakąś pominelam. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek większość z nas tak miała przy 1 transferze. Ja do tej pory mam obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziękuję Sil za informację. Rubineye trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Dziewczyny tak jak przypuszczałam jedno wielkie ZERO. Chciałam Wam podziękować za słowa wsparcia i otuchy, że byłyście ze mną. Jestem tym wszystkim już zmęczona, muszę na jakiś czas odpocząć, wyjechać i odciąć się od tego bo ostanie 4 lata mojego życia i małżeństwa poświęciliśmy staraniom. Muszę na swoje życie spojrzeć z innej perspektywy i nie myśleć tylko o jednym. Wrócę za jakiś czas po moje zamrożone kropeczki. Powodzenia i trzymajcie się ciepło:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubin bardzo mi przykro :( przytulam Cię mocno :( złap oddech ale wracaj bo warto. I nie warto się poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye bardzo mi przykro:( Dziewczyny zwolniłam własnie termin u dr Grygi 20.04 na 10:15 jest wolne jakby któraś chciała skorzystać, bo przesunęłam na maj wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Hope kochana a ty na jakim etapie jesteś. Kurczę to forum tas szybko działa że czasem nie nadazam . kiedy do Warszawy jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye :( Wiem co czujesz i rozumiem potrzebę odpoczynku, oderwania się od tego wszystkiego i chęci normalnego życia choć przez chwilę - dobrze, ze masz mrozaczki - jest po kogo wracać jak nabierzesz dystansu i odpoczniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ja mam wizytę 18.04 i wtedy zaczynam wlasciwa stymulacje , a teraz jestem 10 dzień na gonapeptylu - idę tym razem długim protokołem , Linka ja chciałam iść wcześniej do Grygi - dzięki za info - dzwoniłam teraz ale już kogoś wpisali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye, bardzo mi przykro, życie jest niesprawiedliwe, ale nie poddawaj się, kiedyś się uda na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już 5 dzień na antykach ovulastan i póki co, czuję się dobrze. Na wizytę jestem już umówiona, będzie to 18dc. Nie mogę się doczekać. Wtedy też mam zamiar poprosić o umowę do 2+1 i będziemy musieli podjąć decyzję. Mam nadzieję, że dobrze wybierzemy i damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubi bardzo mi przykro ale nie poddawaj się kochana pozdrawiam cię MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rubineye tak mi przykro.. Takie to wszystko niesprawiedliwe... Odpocznij, nabierz sił i wracaj po swoje Dzieciaczki peonia pójdziemy podobnie, ja dzisiaj w końcu dostałam @ i zaczęłam antyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, wracając do wątku o twojej pracy, to ja bym poszła na twoim miejscu na L4 i się niczym nie przejmowała, nie masz już nic do stracenia. A koleżanki koleżankami, każda patrzy swojego nosa. Nie wiem jak u Ciebie, ale ja się już wielokrotnie przekonałam że nie ma koleżanek w pracy. Sama miałam niedawno problem, bo mam samodzielne stanowisko, nie ma mnie za bardzo kto zastąpić, kilka bardzo stresujących wyjazdów służbowych w roku, gdzie muszę dać z siebie 100000%. Ale jak już mnie tu dziewczyny przekonały, dziecko najważniejsze! Jak tylko będę się źle czuła podczas stymulacji albo wypadnie mi stresujący wyjazd mam zamiar poprosić o L4, a po punkcji i transferze biorę ile dają zwolnienia, żeby nie mieć sobie nic do zarzucania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandy, to będziemy się wspierać wzajemnie ;) a ty na jaki program się zdecydowałaś? 2+1, czy pojedyncze podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawości, to kiedy dostaje się 100% płatne L4, jak już jest serduszko? Czy wystarczy, że beta rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia88 to kiedy kończysz antyki? ja za tydzień mam wizyte u dr M rozpisanie stymulacji i mam zamiar zakończyć anty troche wcześniej bo się strasznie czuje. My bierzemy tez program 2+1 :) fajnie jakbyśmy szły razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×