Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Ania... nie nastawiaj się i nie planuj narazie bo nie wiesz jak to będzie rosło. Ja tak się nastawialam, nawet wolne wzięłam i później się tylko w********m. A stres naprawdę nie jest Ci potrzebny. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki jestem taka podekscytowana :D juz sie nie moge doczekać :D...smutasku a ty powtarzasz jeszcze bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil tak mi ostatnio zrobiłaś smaka na te pierogi ruskie..chodza za mną cały czas a nie mam kiedy zrobić ;p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... z chęcią bym betę powtórzyła, ale póki co z domu nie wychodzę bo mam leżeć i tak nie wiem czy długo jeszcze mam leżeć czy taki maleńki spacerek by mi nie zaszkodził? Tu raczej chodziło o odpoczynek od pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a plamisz jeszccze? teraz na dworze było brzydko ale jak wyjdzie słoneczko to moglibyście isc a mały spacerek do parku na ławeczke:) wydaje mi sie że ci nie zaszkodzi o ile nie plamisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie plamie, nie mam bólów brzucha (takich jak na początku ) tylko mdłości. Chyba jutro pójdę na tą betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mdłości już masz ;p...ale fajnie że sie tobie udało ..mam nadzieje ze mi też sie uda :)...mam stresika małego ...chce aby było już po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bierzesz jeszcze ten lutinus? czy przechodzisz na luteine?kiedy masz wizytę serduszkową?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości mam cały czas więc ciągle jem bo wtedy mi lepiej :-) nie biorę lutinusu mam jakąś nowość przepisana w żelu. W przyszły czwartek idę na wizytę mam nadzieję, że już serduszkowa :-) jutro idę na betę. Wam też sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żel ?a cenowo jak wychodzi? on jest dopochwowy tak jak lutinus tak? ciekawa jestem czy będą 2 czy jedno serduszko ;) mówiłaś już komuś?rodzicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten żel jest na 15 dni i zapłaciłam za niego na dole ok 290zl (na początku miało byc 270). Narazie nic mi po nim nie jest a po lutinusie miałam podrażnienia. Ten też jest dopochwowy. Narazie wie: mąż :-), jedna kumpela co była we wszystko wtajemniczona i 3 osoby z pracy, rodzice nic nie wiedzą. .. dowiedzą się w swoim czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wtorek to nie ma szans wg mnie na transfer, jakby miało być szybko, to może punkcja we wtorek, ale transfer.. .jakoś mało możliwe. Myślę, że raczej koniec nadchodzącego tygodnia-początek następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sie bardziej opłaca ten żel ..a to dr M ci go przepisał?on tez sie dobrze wchłania? Sil tez tak myślałam ze może tak być...aż mnie brzuch boli na samą myśli o tym ;p..a jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko ja robiłam wszystkie te badania co dostałam w mailu, dodatkowo miałam streching endometrium, i histeroskopie + intalipid ja chodziłam do dr Rokickiego spoko chociaż tez trzeba o wszystko pytac na jednej wizycie byłam u dr Dwornika i nie przypadł mi do gustu ale zalezy co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio zapytam bo on ma za zadanie to samo co lutinus?...a gdzie go kupowałaś w aptece w gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio u nas wiedzą są na bieżąca...ale żałuje że powiedziałam ...no ale trudno nie cofne czasu a jak pytają sie to im mówie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też jest progesteron tylko w żelu. Mniej wypływa. W Gyn kupiłam ale w innych aptekach na pewno taniej kupisz. U nas za 250 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja nie mówiłam bo nie chciałam żeby pytali, komentowali itd. Ważne żeby Cie wspierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania spokojnie, wszystko będzie dobrze. Ja się czuję dobrze :) Tylko jak lekomanka, 3 razy dziennie zażywająca milion tabsów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie wspierają..i jest mi przykro ..ale nie chce zabardzo pisac na ten temat bo szkoda słow ..rodzina męza ok ale moja ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Sil tylko się nie uzależnij ;P hehe ...a co z tym pierogami zjedzone?..też naciagne męża na pierogi chodz nigdy nie robił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się. Do mnie dzisiaj tata przyszedł i strasznie w****il, ale cóż zrobisz rodziny się nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×