Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Chciałam powiedzieć że żartowałam my ślązaczki jesteśmy fajne. Dorciak kochana a ty czym się tak stresujesz U nas też ostatnia próba 25 jedziemy do Warszawy i wtedy już będę wiedzieć co i jak i jakie leki jaki protokół też się boję w sumie ale Catarina dała mi nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super catarina cieszę się bardzo :) dajesz nadzieję. A ja jutro na punkcję i kolejne obawy czy z tych wszystkich pęcherzyków będą dojrzałe, bo dr M widziałam że trochę się obawiał :( No i transferu nie będzie jednak więc jutro już muszę poprosić żeby zamrozili jeśli coś będzie? w sobotę czyli 2 doba? bo 4 w poniedziałek to już chyba za późno...? boję się że do blastki nie dotrwają miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, no to super beta. Wiecie przecież jak jest - ja nie potrafię tak do końca cieszyć się, gdy inni mają dzieci, albo widzę kolejną dziewczynę z rodziny w ciąży. Mąż mówi mi, będzie co ma być. Musimy mieć na uwadze to, że i tym razem może się nie udać, tylko, że jemu łatwo mówić. To nie on łyka leki, hormony, nie on się kuje - wiecie, że zastanawiam się czy dobrze to słowo napisałam :P Wielu mówiło nam że są inne sposoby aby mieć dziecko - to ja mówię, że chcę poczuć jak rodzi się nowe życie pod moim sercem, chcę czuć to kopanie, słyszeć bicie serduszka, mieć zgagę, zachciewajki, opuchnięte nogi, dodatkowe kilogramy. Tego własnie pragnę - pragnę zajść w ciąże i urodzić w końcu tego aniołka na którego tak długo już czekamy. Odwracam swoja uwagę od tych myśli, robię porządki koło domu, cieszę się jak się narobię w ogródku, jak małymi kroczkami realizuję to co zaplanowałam. Po prostu cieszę się każdym dniem, ale czasem dopadają mnie myśli smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak aż się poplakalam jak to przeczytałam, Tak się wzruszylam , jakbyś moje myśli zapisała tylko tak pięknie, musimy teraz wierzyć, Tym bardziej że Catrina zapoczatkowala piękna passę jak nic będzie miała dzidzię lub dzidzie na święta :) swoją drogą ciekawa jestem ile tam serduszek bije :) - Dorciak czyli byłaś teraz w Wawie a w piątek jedziesz na podgląd? Napisz proszę jak przebiegła wizyta... Do Dworniaka już się przekonalas? Robiliscie badania nasienia a jak tak to kiedy będą wyniki ? Czym Cię stymuluje i ile zaplacilas za leki? Co do leków to pokazałam mu Miovarian i Colostrum i o tych powiedział, ze nie pomogą i nie zaszkodza jego zdaniem , Anes może tak będzie lepiej - odpoczniesz i za miesiąc weźmiesz kropka , a jajca będą na pewno - 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak kochana czytając to co napisalas to tak jakbyś o mnie pisała dokładnie wiem kochana co czujesz z nami jest identycznie ale zobaczysz uda nam się Nudzi nam się w końcu udać wierzę w to bo tylko to mi pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciak lepiej bym tego nie ujęła tez próbuje się cieszyć i nie życ tylko jednym ale głębi głowy myśli się kłębią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wszystkie pragniemy tego samego i dlatego robimy to, co robimy. Inaczej by nas tu nie było, byłybyśmy w ośrodkach adopcyjnych, albo na wczasach na Kanarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina piękna beta super juz niebawem serduszkowo ☺ Dorciak trzeba wierzyć wszystkie bardzo tego chcemy i za nas wszystkie trzymam kciuki i wierzę że nam się uda pozdrawiam was MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Catarina piękna beta, zazdraszczam :) mam pytanko, ponieważ nie dostałam totalnie żadnych zaleceń po transferze, powiedzcie mi prosze ile razu dziennie zalecili Wam nospe i relanium. Pytam bo zaczęłam dzisiaj czuć taki delikatny ból podobny do tego w trakcie okresu, wiec pewnie to skurcze macicy... Wezmę teraz relanium ale nie chce go tez nadużywać... Nie wiem jak często go mogę brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziołchy! Catarinka - super super! To kiedy serduszkowe? Moja punkcja wypada na sobotę - dzisiejsze jajka po 17mm - mam nadzieję, że dojrzeją do soboty - mają aż trzy dni :) Nie pamiętam która, ale jedna z nas szła równo ze mną ale punkcję miała mieć wcześniej - Ania? Sil kiedy betujesz? Pozdrawiam! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja miałam większą dawkę bo nawet po inseminacji miałam straszne skurcze. Ale jak widać pomogło. Na szczęście już takich boli nie mam. Przepisywal Wam dr odrazu duphaston? Mi się wydaje, że w naszym przypadku powinniśmy go brać (albo w razie czego mieć pod ręką ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Chyba mi nie dodało wpisu, dziękuje za odpowiedz. Znowu bardzo mi pomogłyscie. Jak sie czujesz Sil? To już 5dzien po transferze :) półmetek do testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Panie, piszę do Was z wielką prośbą. Piszę pracę magisterską właśnie na temat niepłodności. Stworzyłam ankietę dla kobiet, które starały się lub starają się o dzidziusia ponad rok czasu, więc jeśli zmagałyście się z tym problem lub zmagacie to proszę Was o pomoc ! Tutaj link do ankiety: http://www.survio.com/survey/d/J9E7Y6N6G5X7D5D6I To tylko parę minut, liczę na Was i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udzieliłam odpowiedzi w ankiecie, choć jest ona nieprawidłowo skonstruowana, np. nie można zaznaczyć kilku przyczyn niepłodności, co jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek 4 dzień, bo liczy się od następnego dnia po transferze. Czuję się dobrze, odczuwam czasem delikatne pobolewanie brzucha (po fragminie) i w macicy (hmm) i tyle. Ale pobolewania to raczej od tego, ze ja pracoholik i nawet z domu, nawet na leżąco - popracowuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alles ja ma 4 ds dopiero więc do punkcie jeszcze trochę i tak się zastanawiam czy to mogło by się wydarzyć wszystko już w przyszłym tygodniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak masz dziś 4ds to myślę, że to powinno się zamknąć w tym tyg, max oprzeć o weekend i poniedziałek-wtorek (transfer).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Catarina a jakiego lekarza polecasz w Wawie? I jakie badania dodatkowo robiłaś oprócz tych z Gyn na pierwszą wizytę? Bo dostałam maila i nie wiem czy wszystkie są potrzebne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alessa byłas dzis w gyn? Ja idę podobnie bo moja punkcja mozliwe ze będzie w poniedziałek. W sobotę mam jeszcze usg. Dziewczyny powiedzcie mi bo dostałam cetrotide. Czy moge go brac np o 6 rano codziennie a gonal jak brałam o 9? Pytam bo M rano jedzie do pracy i zrobiłby mi ten zastrzyk bo gonal sobie potrafie sama dac, reszty nie potrafie po prostu. Pytam bo nie wiem czy one musza byc jakby zaraz jeden po drugim czy moge pierw cetro a za 3 godz gonal. Dzwoniłam do połoznej mowiła ze ok byle by oba były o stałej porze ale chciałam zapytac bo moze ktoras tez tak robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie robiłam odstępów, ale np. przy długim protokole gonapeptyl (tez na niepękanie) zażywa się rano a stymulację wieczorem, więc myślę, że to nie powinno mieć znaczenia. Tylko by trzymać się wskazanych pór dnia bo te leki musza być podawane co 24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil dziś 3 jutro 4 ds przepraszam pomyliłam ...to już tak szybko by to było może być nawet w ten wtorek transfer dobrze rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×