Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Sunshine_111
Hope, Dr Cz mówiła, że bierze się jedną wieczorem. Poprzednio miałam takie skurcze nocne, więc pilnuję, żeby wziąć codziennie. Wzięłam też parę razy rano lub w ciągu dnia, jak czułam coś w macicy - ból, skurcz. Ale tak, żeby nie przekroczyć 2/dzień. Nospę też biorę. Teraz już mniej, bo coraz mniej czuję:( Skoro inne kliniki zalecają, to stwierdziłam, że nie może zaszkodzić. Wcześniej przez 2 podejścia nie brałam bo się bałam i nic z tego nie wyszło. Teraz mam tylko 1 zarodek taki średni, więc zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sunshine- a to też Twój ostatni protokół z rzadowki? To jest mrozaczek czy swiezynka i w której dobie podana i jaka? Masz jeszcze jakieś mrozaczki ? Ja właśnie też nie brałam poprzednio relanium ani nospy bo się bałam, Tylko 1 relanium przed drugim transferem , a teraz muszę się wyciszyć i uniknac skurczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo kochana dziękuję że pytasz o mnie..troszkę tu nie zaglądałam bo nie najlepiej się czuję ..nie wiem co dzieje się na forum wszystko u Was ok? Mabo a co z twoim okresem? Faktycznie dostałeś ?:/kiedy masz lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"smutasek85" , leki przeciwzakrzepowe bierze się , żeby zapobiec obumarciu zarodka . Przy zwiększonej krzepliwości krwi (progesteron i estradiol zwiększają krzepliwość krwi ) może się utworzyć w kosmówce lub łożysku skrzep który uniemożliwi przekazywanie zarodkowi (płodowi) tlenu i "pokarmu" z krwi matki do krwi zarodka(płodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope na wiztę umóiłam sie rano o 8,30 bo chce to juz miec za sobą strasznie sie boje czy wsysztko bedzie ok, gosciu ja też jakos specjalnie nie narzekam wiem ze ciąza ma swoje uroki :) ale dzisiaj te młdłosci mnie rano mega zaskoczyły bo do tej pory nie miałam takich "atrakcji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
To trzecie podejsccie mialam krotki protkol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sunshine_111" , w bardzo wczesnym etapie rozwoju zarodek nie czerpie "pokarmu" z krwi matki , tylko ma zapas w pęcherzyku żółtkowym , więc te " wspomagacze" do niego nie docierają . Do "bety" bierz spokojnie "wszystko" co sprzyja zagnieżdżeniu się zarodka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania a jak Twoje zarodki kiedy masz transfer? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catrina no i super, ze tak rano :) napisz zaraz koniecznie, bo ze jest dobrze, to wiem na pewno :) tylko 1 czy 2 serduszka :) jak masz mdłości, to przynajmniej zaczynasz czuć swój błogosławiony stan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ostatnio na zapach ryby uciekałam z kuchni :) tez się ciagle zastanawiam ile bedzie, chociaż na ostatniej wizycie pani dr widziała i pokazywała jedną fasolkę, nie wiem czy to mozliwe zeby sie schował jeden za drugiego....? no nic jutro wszystko sie okaże odrazu dam zanać a ty Hope teraz odpoczywaj, i dbaj o siebie.Relaksuj sie w słoneczku i gadaj do fasolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu moje 3 zarodki podzieliły się na 8 i zostały wszystkie zamrożone w 3dobie..nie wiem kiedy będę miała transfer..bo endometrium mam bardzo niskie..od 2dc mam brać estrofem. .nie wiem czy bralyscie coś jeszcze prócz tego estrofemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope miałaś transfer?:)jakiej klasy są twoje kropeczki ;)widzę że trochę mnie ominęło; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i miałaś też urodzinki :)..spóźnione ale szczere życzenia Ci przesyłam niech się spełnia wszystkie twoje sny i marzenia; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniu, tak miałam wczoraj transfer w drugiej dobie, jednak nie jest wesoło , bo z 9 komórek dojrzałych były tylko 2 - więc obie kropki zabrałam do domu - na szczęście obie sie zaplidnily i zaczely dxielic - 1 podzielona na 4 , a 2 tylko na 2 - ale mimo wszystko za radą dziewczyn sraram się uwierzyć, bo to za każdym razem i tak jest cud czy się uda , A Ty sie dalej tak zle czujesz ? Mabo organizm po hormonach jest rozregulowany , ale z drugiej strony szybciej będziesz miała tranafer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope kochana nic się nie martw będzie dobrze. ..warzne ze masz te 2ze sobą..embriolog mi powiedział..ze lepiej jest nie czekać do 5doby tylko lepiej wziąść w 2lub w 3dobie bo w tedy są większe szanse na ciążę .Oni obserwują właśnie ze z 3i 2 doby jest najwięcej ciaz ..więc ja też nie czekałam z żadnym do 5doby..Będzie dobrze u mamy mają się najlepiej. .więc głowa do góry będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope no niby tak choć wątpię że transfer juz w tym cyklu idę jutro na wizytę to się dowiem! A ty nam odpoczywaj dużo i przytulaj swoje kruszynki MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe Aniu co piszesz ja byłam pewna że blastkom jest łatwiej bo muszą się już tylko zagniezdzic a taki 3 dobowy to jeszcze do blastki musi przetrwać no niewiem musze pogadać z dr M co lepsze MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ta strona! ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jaki bierzecie ten utrogestan? 200 czy 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu...dzięki. A wiesz od czego zależy, że niektóre biorą Fragmin do 12 tc a część musi do końca ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie nowy wątek bo ta strona tożsama dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo miło ze pytasz :) ja juz lajtowo od wczoraj. Miałam gosci na majówce. Posmialismy sie, pogrillowalismy takze sie troszke "odmóżdżyłam". Dziś pojechalismy w odwiedziny do rodziców a teraz leżę i odpoczywam. Mam stracha przed jutrem no ale bete zrobic muszę. Nie wiem czy będę miec wynik w tym samym dniu ale będę oczywiscie Was informowac. Mam ogromną nadzieję ze bedzie dobrze a jak nie to trudno. Jest jeszcze 1 silny mrozaczek po którego na pewno wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja teraz siedzę i myślę, co ja takiego napisałam o swojej pracy... Mam bardzo fajnego szefa (pod niektórymi względami oczywiście). Idzie mi na rękę, pozwala pracować z domu, dogadujemy się finansowo. Ale moja praca jest bardzo stresogenna. Obracam w pracy bardzo dużymi pieniędzmi i zarządzam systemem informatycznym. W zasadzie zawsze jestem w pracy, telefon może zadzwonić w każdej chwili. Niejednokrotnie dzwonił w środku nocy i musiałam być gotowa do działania, bo system padał a na 7 wszystko musiało być cacy. Niejednokrotnie brakuje mi na koncie kilkuset tysięcy złotych, telefony dzwonią, kierownicy naciskają a ja muszę bawić się w Salomona. Jakbym mogła wyłączyć przejmowanie się tym wszystkim, to byłabym całkiem zadowolona z mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o transfery to są dwie szkoły. W 4 dobie ujawnia się aktywność plemnika i komórka może przestać się rozwijać. Statystycznie do mrożenia dociera najwyżej 1/3 komórek dojrzałych. Ale komórce lepiej w organizmie matki niż na szkiełku. Taka komórka 2-3 dniowa ma większe szanse przekształcić się w blastkę u mamy niż w labie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po raz trzeci ja - Ania ja przygotowując się do krio biorę poza estrofemem - encorton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Smutasek to do kiedy brać fragim zalezy od .... Lekarza . Jedna szkola mówi o tym żeby go brać praktycznie do konca ciąży ok 32-34 tydzień można odstawić. A druga szkola zaleca lub pozwala. Odstawić ok 18-20 tyg. Ja będę prawdopodobnie odmawiać w okolicach 20 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×