Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

pierogi zjedzone. A wczoraj poprosiłam o placki ziemniaczane. Dziś mąż pyta co chcę jutro. I nie potrafię nic wykminić.. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaś coś ze stroną? Czy tylko jak ja coś piszę to coś się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie o ivf wie bardzo dużo osób, więc trudno mi będzie utrzymać w tajemnicy jakikolwiek wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-159 za ile byś sprzedała utrogestan? bo mam jedno opakowanie w domu a te dwa co masz chętnie odkupie. Skąd jesteś? Dziewczyny czy jak mi spadł prg z 0,490 na 0.117 w 10ds mogą mi odwołać transfer? Jutro mam wizyte aż się boję co mi wyszło z badania. Prawdopodobnie transfer w poniedz to czy intralipid mogę mieć podany w piątek? Bo mam go w domu i poda mi go moja gin w mojej miejscowości. Może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie o ivf wiedzą tylko moi rodzice i siostra, bo nam pomagają finansowo i raczej więcej nikomu nie powiemy, rodzice M wiedzą tylko, że mamy problem i się leczymy. Niedługo pewnie jak dam L4 z kliniki, to pewnie w pracy będzie top temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intralipid powinien być podany po transferze, a przed punkcją. Nie wiem co powiedzą lekarze na taki spadek progresteronu, to raczej nie często ma miejsce... Mi spadł przy długim protokole jak zaczęłam stymulacje (przed stym był wyższy) ale potem już tylko przyrastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołek, nie? a byłam przekonana, że pisze Gyncentrum, Klinika leczenia niepłodności. To co pisze na pieczątce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja bym poprosiła o gołąbki uwielbiam :D...wykorzystujcie mężów puki możecie ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten Crinone żel 80mg 15 aplikacji to lepiej się opłaca czy lutinus? A ile razy dziennie aplikowałaś ten żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wesołek:-). Wiem, że pisze Gyncentrum i coś chyba jest jeszcze dopisane ale nie ma dopismi "klinika leczenia niepłodności" bo sama zwracalam na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz smutasek tak to jest z rodziną..;(..rodzice nie pomagają nam finansowo chodz stać ich na to ale prosić sie nie będe...przynajmniej zrobimy tą jedną probę bez żadnej pomocy i modle sie abyy sie ona udała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko84
Gyncentrum clinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko84
Catarina dziękuję za info i zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe z tym żelem... ale teraz nawet w dniu transferu, jak smutaskowi przypisywała dr Cz ten zel to mi kazała lutinus, więc myślę, że przed potwierdzoną betą tego nie zapisują. Poprosiłam o gołąbki. Skrzywił się, bo tego sam nigdy nie robił, zawsze ja. Ale powiedział że jak napiszę co trzeba kupić, to zrobi... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz Sil męzowie tylko tak udają że nie umią a jak przychodzi co do czego to wszystko dla nas zrobią ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil... ona mi mówiła, że to jest nowość w ich klinice. Że od luteiny odchodza "bo się nie wchłania" a tylko lutinus wszystkim przepisywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na l4 jestem więc w dzień też śpię :-). Aneta... ten żel raz dziennie się bierze, wychodzi taniej niż lutinus ale zapytaj lekarza co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placki mmmm- na jitro mam wyciagniete miesko, ale po jitrze robie!!! Posypane cukrem i zapite mlekiem mniaami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku-napisz mi na maila jana1977@interia.eu twój nr telefonu. A skąd jesteś? ja bym podjechała do Ciebie. Dziś mam wizyte u dr Cz to się jeszcze spytam czy utrogestan czy ten żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×