Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Smutasku no wlasnie tej krotkiej wizyty sie boje hehe,zeby zdazyl sprawdzic ile babli mieszka bo mialam dwa podane :-) A ty w ktorym dniu po transferze bylas?,bo pamietam ze na serduszko za wczesnie chyba bylo? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Tuska-lutinus aktualny ;-) 507 137 137 Podaj mi prosze cene i czy wysylka bedzie mozliwa czy moze z okolic moich jestes... Pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Mabo tak fragmin dochodzi i antybiotyk zamur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antybiotyk? A po co antybiotyk? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra już wiem po co ten antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia...ja byłam w 23dpt i jeszcze serduszek nie bylo. Lekarz sprawdzi czy jest pecherzyk/pęcherzyki i ciałko żółte. Kiedy idziesz na ta wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu trzymam kciuki, oby Tobie sie udało! Na prawdę życzę Ci z całego serca. Prze te bóle głowy dopiero dzisiaj podrinkowalam i jest gorzej niż myślałam. Oglądam program o porodach i jestem zła na cały świat " dlaczego ja" Takie mam przemyślenia w tym momencie. Trzymam kciuki za stymulację, punkcję, zapłodnienia, transfery i oczywiście zdrowe dzieci przy porodach :) ale mam doła. Ja , twarda baba. F u c K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope wybacz, że Ci odpiszę, ale nie zgadzam się z Tobą. Po pierwsze nie najechałam na Anię, zwróciłam uwagę na liczne i kuriozalne błędy, jakie Ania popełnia. Mój ton jest uprzejmy i wręcz prosiłam, aby się nie obrażała. To w jaki sposób Ania i inni reagują nie zależy ode mnie. Po drugie znam temat tego forum, wiem co to jest dysortografia co wciąż nie zwalnia z przestrzegania pewnych formuł i zasad - pisanie co popadnie i jak popadnie świadczy o naszym stosunku do czytelnika - jakim? Nie waham się tu użyć słowa lekceważącym. W żaden sposób nie odmawiam Ani ani Tobie wsparcia - szkoda, że to teraz Ty atakujesz mnie :) Pozdrawiam Allessa. p.s. korzystanie z firefoxa umożliwia korektę pisowni - z tego również można skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku ide w srode to bedzie 22dpt. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeshuuu Tuska zla koncowke napisalam!!! 507 137 707 to jest prawidlowy :-) kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil dr Cz.mówiła ze w cyklu sztucznym ok 15-16 dnia 3 dniowe zarodki..blastki pewnie ciut później :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alessa cale życie czekałam aby chociaż wirtualnie poznać tak nieomylna, nie robiaca żadnych błędów osobę mającą szacunek do czytelnika tego forum - to zaszczyt-dostrzegasz błędy w mojej pisowni? Nie chce ci sie spać? Aniu powodzenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu - co najmniej kilka :) Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Sil ja miałam 17go dnia cyklu. Ale co to znaczy na cyklu naturalnym czy sztucznym? Do krio chyba zawsze jest na naturalnym nie? Bo nie brałam żadnych zastrzyków stymulujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My naprawdę nie mamy o czym tu dyskutować, tylko o interpunkcji i ortografii? Poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita - jeżeli normalnie masz zawsze owulację to u Ciebie krio będzie na naturalnym, jeżeli nie masz owulacji (tak jak ja) to masz jakby sztuczny cykl - estrofem powoduje budowanie śluzówki (endometrium) i umożliwia powstanie takich warunków, jakie pozwolą na zagnieżdżenie się komórki. W obu przypadkach stosuje się estrofem (w celu budowy endo). Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dobre pytanie czy miałam akurat owulację czy nie? Dr M nic nie mówił o pęcherzyku... ech jak zwykle nic nie wiem, wszystko tak byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Helen ogromne gratulacje!!! Grania tez juz jest mamusią bo nie wiem czy juz ktos tutaj pisal:) miala tak jak Ty, odeszly jej wody i dlugo skurcze ale na koniec zrobili jej cc. Ja mialam wpisane w karcie ciazy skrótem że ciąża z in vitro. Wiem ze lekarz musi o tym wiedziec i szpital przy porodzie rowniez. Tak mi mowila moja lekarka do ktorej chodzilam i która jest ordynatorem w szpitalu. Ona tez mi robila cc ale nikomu na glos w szpitalu nigdy nie powiedziala ze ciaza jest in vitro tylko na obchodach lekarzom mowila ze wskazaniem do cc jest dlugoletnie leczenie nieplodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu na która masz ? 3mam kciuki, daj znać :) jestem z Tobą :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allesa jak Ci nie pasuje to noe wchodź tutaj i nie czytaj..co za zmierzla baba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy do transferu trzeba się jakoś przygotować? Czytałam że nie wolno używać perfum... W którym dniu lepiej mrozić zarodki w 3 czy 5 dobie? Ania odezwij się punkcji☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie Panie :) co do byków, to tez czasami mi sie włos na głowie jeży, ale to bardziej dlatego, ze potem sama czytając słowa z błędami, albo zastanawiam sie co one znaczą, albo głupieje i sama już nie wiem jaki prawidłowo być powinno, no ale nasze forum jest i tak nad wyraz inteligentne bo czasami jak czytam jakieś wpisy gdzie indziej to zastanawiam sie gdzie Ci ludzie chodzili do szkoły :) błędy zdarzają sie każdemu, tym bardziej w czasach gdzie office poprawia nasze byki,a piszemy ręcznie jak trzeba zrobić listę z zakupami... I niestety z ortografią będzie coraz gorzej, szczególnie u tych młodszych pokoleń, ale nie o tym miało być. :) postanowiłam, ze umówię sie do immunologa, żeby zrobić badania i ewentualnie wdrożyć jakieś leczenie już przed drugim transferem, to była dobra rada z Waszej strony, bo może faktycznie sie okazać, ze jest jakiś prosty powód, łatwy do naprawienia, a bez tego reszta procedur była by bez sensu... Jak się okaże, ze leczenie będzie miało być inwazyjne ( szczepienie limfocytami) to wtedy będziemy rozważać. Umówiłam sie do Łodzi do dr Paśnika. Czytałam, ze jest to jeden z lepszych specjalistów w tej dziedzinie, pracował pod "wodzą" najlepszego profesora, który już nie żyje. Wizytę mam w środę, dam Wam znać jakie badania zlecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla Grani też gratulacje :) Pewnie teraz odpoczywa z syneczkiem w ramionach :) Izka a co u Ciebie? bo tylko ty mi zostałaś z tych co miały mieć rozwiązanie w moich okolicach, Jak tam twoja królewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Karolciu dzwonili już do Ciebie embriolodzy, z informacją, o której masz jutro punkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja dzisiaj czuje się zupełnie inaczej a mianowicie bardzo dobrze po wczorajszych 2x gonapeptyl nie mam już uczucia nadmuchanego brzucha jutro punkcja wiec zobaczymy co i jak. Polly a co z tobą kiedy punkcja? Aniu daj znać co u ciebie! Agula a ty jak się trzymasz? Czy któraś betuje w tym tyg? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×