Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o seksie na pierwszej randce

Polecane posty

Gość gość
"gość dziś 20:29 Właśnie nie, on zaproponował, chciał a potem po wspólnej nocy jakiś taki był zdegustowany. Nie rozumiem co się takiego stało ze w ciągu nocy zmienił do mnie całkowiecie stosunek." Może odpowiedź jest głupia i banalna - był gejem, ale nie był tego pewny, chciał się zmusić do kobiety, ale nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakich gierek,kobito,są osoby delikatniejsze,dziewczyny które potrzebują czuć się pewnie bezpiecznie i nie jest to żadna gra że potrzebują czasu by się komuś oddać a facet powinien rozpoznać taka kobietę i odpowiednio do niej podejść propozycja seksu dla takiej to obrażenie pewnych jej uczuć,złap to że ludzie sa różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to facet ma trudniej ,bo on musi rozpoznać czy to cnotliwe i płochliwe czy ****awicaaa napalona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale jakich gierek,kobito,są osoby delikatniejsze,dziewczyny które potrzebują czuć się pewnie bezpiecznie i nie jest to żadna gra że potrzebują czasu by się komuś oddać a facet powinien rozpoznać taka kobietę i odpowiednio do niej podejść propozycja seksu dla takiej to obrażenie pewnych jej uczuć,złap to że ludzie sa różni x ależ ja to rozumiem, mam tak samo. a z tej dyskusji wynika, że kobieta czeka z seksem nie dlatego, że potrzebuje czasu, ale dlatego, że nie chce wyjść na łatwą. co drugi komentarz tutaj jest o k****eniu i o szmatach :) "facet powinien rozpoznać" - juz nie róbmy z siebie księżniczek. wystarczy to zakomunikować. rozmowa podstawą każdego związku.. chyba jesteś jeszcze bardzo młoda i niedoświadczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak dziewice zaczynaja sie wypowiadac na tematy o seksie. Najpierw dziewczynko zacznij na randki chodzic a nie piszesz scenariusze do noweli wenezuelskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co młode maja nie rozmawiać? :-) uwielbiam rozmowy z babami ,zawsze musza wstawić jakiś przytyczek :-) mloda niedoswiadczona glupsza brzydsza takie typoweee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem młoda i dokładnie nie wiem,ale mam na tej pierwszej randce powiedzieć że chcę już seksu czy lepiej nie mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozmawia sie na tematy na ktore nie ma sie pojecia (tutaj zwiazki i seks).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zawsze musi być przecież pierwszy raz ,mówiłaś ze mam rozmawiać ze komunikacja a teraz ze się nie mowi,zdecyduj się w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunikacja podstawa kazdego zwiazku (to nie moje slowa) - ale ja nie jestem z taba z zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spadaj i nie psuj mi mojej słodkiej prowokacji psik,czekam na odpowiedz pani wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och och musisz czuc sie pewnie i bezpiecznie zeby sie oddac a teraz pokazujesz pazury? sama spadaj i nie wchodz w takie tematy skoros taka ach ach delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gdzie ta slodka prowokacja? pani ci napisala ze masz sie rozmawiac ze swoim romeo, julio na balkonie. a nie ze masz rozmawiac z doroslymi w temacie dla doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos się przyssał jestem delikatna i mam pazury jestem napalona cnotka mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz pisac scenariusze o rycerzu na bialym rumaku co cie powienien rozpoznac (lol) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się nie zakochaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćabc
gość wczoraj cos się przyssał jestem delikatna i mam pazury jestem napalona cnotka mogę ? x Jak jesteś pyskata to nie jesteś delikatna ani wrażliwa bo jedno przeczy drugiemu a ,ze jesteś napalona cnotka to widać bo hormony Ci buzują i rzucasz się jak ryba bez wody. Zeby pójść do łóżka na pierwszej randce trzeba umieć odróżnić kiedy facet jest napalony a kiedy zauroczony bo to jest wielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I potem kobiety sie dziwia ze nikt ich nie szanuje. Trudno sie dziwic skoro na puerwszej randce majtki sciagaja:/ Na pierwszej to trudno patrzec w oczy nawet,a gdzie tu dopiero majtki sciagac przed kims kogo sie nie zna! Opanujcie sie troche bo nigdy facet was szanowac nie bedzie. A jesli on nalega? To znaczy ze chodzi mu tylko o to. Zaden porzadny facet nie bedzie namawial do sexu na 1 spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie, że wypowiadają się tu głównie 20sto latki i stąd takie opinie. Z czasem punkt widzenia się zmienia. Kiedy człowiek się zbliża do 40stki to wie, że życie nie jest takie jakie powinno być, jest ciężko, samotnie. Nie wierzy się już w zakochania, zwłaszcza platoniczne. Sex na pierwszej randce, cóż, nawet jeśli nic dalej z tego nie będzie to przynajmniej ma się te parę godzin szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszej to trudno patrzec w oczy nawet,a gdzie tu dopiero majtki sciagac przed kims kogo sie nie zna! Opanujcie sie troche bo nigdy facet was szanowac nie bedzie. A jesli on nalega? To znaczy ze chodzi mu tylko o to. Zaden porzadny facet nie bedzie namawial do sexu na 1 spotkaniu. hahah kolejna romantyczna gówniara czytająca harlekiny. biedna nawet nie jest w stanie w oczy patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na pierwszej to trudno patrzec w oczy nawet,a gdzie tu dopiero majtki sciagac przed kims kogo sie nie zna! Opanujcie sie troche bo nigdy facet was szanowac nie bedzie. A jesli on nalega? To znaczy ze chodzi mu tylko o to. Zaden porzadny facet nie bedzie namawial do sexu na 1 spotkaniu." xxx Trudno patrzeć w oczy? Ale my tu mówimy o randkach piętnastolatków czy dorosłych ludzi? Ja jakoś nie mam z tym problemu, ale to może dlatego, że chodzę, a właściwie chodziłam na randki z ludźmi, których już znałam. Nie mam 15 lat. Randki w ciemno i spłonione spojrzenia dawno już za mną. Pierwszy seks też. Między dorosłymi ludźmi temat seksu nie jest tabu, ale do cholery - nikt normalny go nie proponuje ani do niego nie namawia! To wychodzi samo - spontanicznie, jeśli jest ochota OBU stron. Normalny, dorosły mężczyzna nie przestanie szanować kobiety po takim zdarzeniu i pozostanie to między nimi, nawet jeśli kolejnych randek nie będzie. Tylko niedojrzały gówniarz będzie rozpowiadał na prawo i lewo o szmatach i d**********.c.h., choć nie przeszkodziło mu się z tymi szmatami wcześniej zadawać. Co innego pierwsza randka nastolatków, co innego dojrzałych ludzi (np. po 30.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między dorosłymi ludźmi temat seksu nie jest tabu, ale do cholery - nikt normalny go nie proponuje ani do niego nie namawia! To wychodzi samo - spontanicznie, jeśli jest ochota OBU stron. x bo problem polega na tym, że tutaj wypowiadają się dziewczynki, które jeszcze nawet na randce nie były. a o relacjach damsko-męskich wiedzą tyle, ile obejrzą w komedii romantycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsaryka99
gosc 10:10 ma rację,dorosli ludzie maja prawo robić to na co mają ochotę i nikomu nic do tego czy pójdą ze sobą do łozka na pierwszej czy 20 randce,smarkacze tylko mielą jęzorami i plotkują wyzywając kobiety od szmat jakby zapomnieli ze do tanga trzeba dwojga,,jesli facetowi będzie podobała sie kobieta nie będzie miało znaczenia będzie z nią tak czy siak a jeśli zalezy mu tylko na seksie to i tak znajdzie wymówkę zeby sie rozstac,wczesniej czy póznie,warto jednynie szczerze i uczciwie określic sie co do relacji żeby potem nie było rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ta gówniara heh no wlasnie ,spontanicznie wszystko się dzieje,a dostałam rade tu ze o seksie się rozmawia a nie rozpoznaje z kim mamy do czynienia,chcialabym zobaczyc jak ta pani madralinska rozmawia o ewentualnym seksie na pierwszej randce, dlatego podtrzymuje ze facet ma rozpoznać czy cnotliwa czy ****awicaaa tak jak baba ma rozpoznać czy wart jej uwagi czy zwykly bawidamek do seksu i ściemniania ,i nie zasłaniajcie wszystkiego wiekiem,policzymy ile wykorzystanych 30tek i ilu *****czyyy kolo 40 tki?:-) no a ile zdradzonych mądralińskich już nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dodam ze urody mi nie brakuje ani chętnych do randek i zalozmy ze mam 6 randek w tygodniu i jak dam d**y każdemu bo do tanga trzeba dwojga to będę kim? szmatka czy wyzwolona zyjaca pelnia zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jak rozmawiasz o ewentualnym seksie? Nie na 1szej randce, ale w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i dodam ze urody mi nie brakuje ani chętnych do randek i zalozmy ze mam 6 randek w tygodniu i jak dam d**y każdemu bo do tanga trzeba dwojga to będę kim? szmatka czy wyzwolona zyjaca pelnia zycia v skoro chodzisz ze wszystkimi chętnymi i masz 6 randek w tygodniu to znaczy, że chyba nie wiesz czego chcesz, jesteś niestabilna emocjonalnie, albo desperacko szukasz faceta. albo wszystko naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pierwszą kobietą czekaliśmy rok bo ona chciała czekać. Z drugą uprawiałem seks po drugim wspólnym spotkaniu a poznalismy sie tydzien wcześniej na imprezie u znajomych. Po prostu oboje tego chcieliśmy i nie widzę w tym nic złego. Dopiero po roku wyznała mi, że źle się po tym czuła bo zastanawiała się jak ją ocenię. Rozstaliśmy sie po 4 latach. Oczywiście nie z tego powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 10:10 No tak, wszystko jasne - ja nie chodzę i nigdy nie chodziłam na 6 pierwszych randek w tygodniu (czyli codziennie z innym) - chodzenie na randki z kim popadnie to desperacja chyba jakaś :D Raz na pierwszej randce zdarzył mi się seks i akurat tak się składa, że jestem z tym facetem do tej pory, czyli już kilka ładnych lat. Miałam taką ochotę i to zrobiłam - nie rozkminiałam, co sobie o mnie pomyśli, bo w końcu on zrobił to samo, prawda? O tym, czy będzie kontynuacja czy pożegnanie po pierwszej randce, naprawdę nie przesądza seks - jak facet bardzo chce z tobą seksu (i tylko seksu), to poczeka do dziesiątej randki i wtedy zostawi, ale dla ciebie to nawet chyba gorzej, bo może już zdążysz się zaangażować i będzie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to ja ta gówniara heh no wlasnie ,spontanicznie wszystko się dzieje,a dostałam rade tu ze o seksie się rozmawia a nie rozpoznaje z kim mamy do czynienia,chcialabym zobaczyc jak ta pani madralinska rozmawia o ewentualnym seksie na pierwszej randce, dlatego podtrzymuje ze facet ma rozpoznać czy cnotliwa czy ****awicaaa tak jak baba ma rozpoznać czy wart jej uwagi czy zwykly bawidamek do seksu i ściemniania ,i nie zasłaniajcie wszystkiego wiekiem,policzymy ile wykorzystanych 30tek i ilu *****czyyy kolo 40 tki? no a ile zdradzonych mądralińskich już nie licze XXXX Jeżeli jesteś tą osobą z wczoraj, to: 1. Nazwanie ciebie młodą i niedoświadczoną nie miało mieć wydźwięku pejoratywnego. Sama mam 27 lat. Chodziło mi o to, że masz bardzo wyimaginowane pojęcie o mężczyznach i uważam, że formułowanie opinii przez takie osoby jak ty troche mija się z celem. Ja się nie wypowiadam na tematy "kiedy odstawić dziecko od piersi". 2. „dostałam rade tu ze o seksie się rozmawia a nie rozpoznaje z kim mamy do czynienia” - jedno nie wyklucza drugiego, wręcz przeciwnie, tu następuje wręcz dodatnie sprzężenie zwrotne – im więcej rozmawiamy, tym bardziej się poznajemy, a im więcej się znamy, tym bardziej chcemy rozmawiać. 3. „jak ta pani madralinska rozmawia o ewentualnym seksie na pierwszej randce” – nie miałam seksu na pierwszej randce, darujmy więc sobie teoretyzowanie jak ja bym o tym rozmawiała. Ale przypominam: rozmowa podstawą kontaktów międzyludzkich, również seksualnych... 4. „dlatego podtrzymuje ze facet ma rozpoznać czy cnotliwa czy ****awicaaa” – w jaki sposób niby ma „rozpoznać” czy jesteś cnotliwa? Czy my mówimy o randce na fotelu ginekologicznym? 5. „baba ma rozpoznać czy wart jej uwagi czy zwykly bawidamek do seksu i ściemniania” – jasne jak słońce 6. „ile wykorzystanych 30tek i ilu *****czyyy kolo 40 tki? no a ile zdradzonych mądralińskich już nie licze” - Oczywiście, że wśród nich będzie więcej wykorzystanych i zdradzonych, niż wśród 20 latek. Prawdopodobieństwo bycia zdradzoną/wykorzystaną przez powiedzmy rok jest mniejsze, niż przez 10 czy 20 lat aktywności seksualnej. Regards

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×