Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Witam i pozdrawiam u mnie tez jest parno duszno. Jeszcze dziś wyłączali co chwile prąd. Teklo dzięki za fotki fajne łobuziaki:) Budyń śmietankowy stawiam YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY. Młody tez pojechał do dużej wsi:) Na razie trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na budyń śmietankowy Vanilko ❤️ Wpinkole ile wlezie bo zaraz na gimnastyke jade to zrzuce :P:D Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zamykam pierwszą "dyszkę" z drugim pokoju Czytelni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór w poniedziałek burzowo i mocno deszczowo dziś u mnie było oj., ale już przeszło:) Teklo pięknie zadbałaś o śniadanko:) i duża buźka za jego słodką wersję👄 w sam raz jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca hihi a było się nie spóźniać z lodami;):P wiem, wiem zarobiona jesteś ogródkowo, ale wiesz, jak gorąco to lodów chcemy na już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko dzisiaj chyba nie musiałaś podlewać trawki, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka pewnie mocno wymęczona wczoraj wróciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam, czy stał się cud i ktoś zajrzał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dopiero dostałam laptopka do ręki. Po zainstalowaniu W-10 przestała działać mi drukarka a jak wiadomo jest niezbędna do pracy. inaczej też importują się fotki. Po pracy Teo walczył z nowościami, było nerwowo ale się udało więc jestem :-D. Przepraszam, że tak późno i Zulka się poddała ale wcześniej nie mogłam. Jak się domyślacie wciąż ścigam się z czasem a upał nie pomaga. Jutro ciąg dalszy walki z przeciwnikiem :-p. Do jutra 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 👄 kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)_)(_)(_) Zulko ..popadało wieczorem oj popadało wreszcie ale cały dzień było słonecznie i duszno ..powietrze oczyszczone wiec mam nadzieje że będzie się dobrze oddychać :) Beatulko.. mnie jakoś po zainstalowaniu 10tki wszystko pięknie działa ..po pierwszym zainstalowaniu były problemy więc wrociłam na ósemkę pytali dlaczego więc napisałam co mi nie pasuje i nadal zachęcali by zainstalować 10 więc zrobiłam to i o dziwo chyba czytają bo mam tak jak chciałam i działa dobrze :) Vanilko.... chodzisz z kijkami ? ja nie mam czasu zawsze coś tam :) Teklo ..zazdraszczam ci takiej dyscypliny gimastylka itd.. brawo :) Miłego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Orsejko dziękuje za kawusię. Zulko, Orsejko u mnie deszczu nie widać wcale,małżyk ciagle podlewa bo tak sucho.Niby nadawali burze ,ale noc przeszła spokojnie. Mi po zainstalowaniu 10 wszystko chodzi ładnie. Teklo chłopaki rosną szybko,u Twojej synowej będzie taka sama róznica wiekowa między dziećmi jak w moim przypadku 2 lata. teraz jest fajnie ,ale pamiętam na poczatku czasem było ciężko. Betulko napisz kiedy bedziecie juz spali pierwszą noc w nowym domku.? Miłego ,spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę, biegnę, fruwam....po kawusię do Orsejki :) A u mnie tylko troszkę popadało, SUSZA aż piszczy i żółkną trawniki ;(. Zulko, ja nadal wieczorami wybywam po syna, albo z synem... trudno mnie zastać w domu... Mam nadzieję, że na weekend już będzie miał prawo jazdy bo ja planuję wyjazd do Cz :) Rano wstaję pół godzinki wcześniej bo biegnę z karmą i wodą do sąsiadów, raczej do ich psiaka :D. Psisko już na mnie nie warczy....Na początku nie bardzo mu się podobało, że pcham się do jego domu podczas nieobecności gospodarzy :) Spadam dziewczyny w papiery. A Wam życzę cudowności w dzisiejszym dniu :) Ostatnim dniu maja tego roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczynki 🖐️ Orsejko na kawusie przyszłam :D - dzięki ❤️ Dorix 🖐️ Plotko - ja pamiętam, że z dwojgiem małych dzieci było trudno ale to był najbardziej poukładany czas. Wszystko było jak w zegarku: karmienia, prasowanie pieluszek i ciuszków, zakupy, gotowanie obiadów, sprzątanie. Kiedy dzieci spały miałam czas dla siebie, duzo czytałam, sporo szyłam bo czasy były takie. Robiłam na drutach. Dlatego troche w duchu sie zżymam jak słysze obawy czy sobie poradzą z dwójką dzieci ;) Małżowina pracował a ja byłam sama i musiałam zdążyć ze wszystkim. On wracał z pracy, jadł obiad i padał. A ja wychodziłam z maluchami na spacer. Teraz czasy trudniejsze ale sporo udogodnień: nie prasują pieluszek i niektórych ciuszków (ja nawet majtki i skarpetki prasowałam :D), mają samochody, dobry sprzęt AGD, telefony, zakupy do domu itp A my nie mieliśmy tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowo Orsejko dzisiaj też u mnie lało jak z cebra, grzmiało w oddali i tak jak wczoraj, zaczyna padać jak mam wychodzić z pracory:P Betulka wstrzymuję oddech w oczekiwaniu na info,że to już:) Teklo śniadanko w sam raz urozmaicone, dziękuję bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix super, że doglądasz psiaka:) ale wody tak na serio nie musisz chyba tachać ze sobą?;):P czy gospodarze pozakręcali zawory? a wcześniej zdążyłaś obłaskawić piesia? zapoznać się z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 17 ponad dwie i półgodziny spędziłam na zebraniu spółdzielni:o przyszly zaledwie 22 osoby, średnia wieku 65-70+, sprawozdania, głosowania, nuuuudy na pudy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ponad roku wojujemy o możliwość parkowania na podwórku, ale zakapiory z bloków adm-owskich nie zgadzają się na zasadzie nie bo nie:o a plac stoi pusty, a im wsio przeszkadza. był plan, żeby podzielić podwórko pół na pół pod plac zabaw dla dzieci i kilkanaście miejsc parkingowych. sprawa otarła się o prezydenta, bo plac w gestii miasta. było zbieranie podpisów i niestety przegraliśmy 31 głosami, ale od początku byliśmy na straconej pozycji, bo za były dwa a przeciw 3 bloki:o i doopa zostanie zryty asfalt, dwie piaskownice na krzyż i kikuty starych lamp:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny kawunia herbatka woda z cytrynką U mnie na razie jest czym oddychać lasy parują w nocy padało. Orsejko na razie nie chyba jak mój będzie to sobie polaże trochę. Dziewczyny podjęłam wyzwanie z mel b 30 dni dziś 3 dzień, zmieniłam pieczywo na sztachetki czyli chrupkie. Do Tekli śniadanka dodaje jeszcze dżem dyniowy i pomidorowy. Nie wiem jak wy czy lubicie żurawinę ,mi ostanio smakuję z tymi mixami sałat z biedronki sos winegret lub jakiś inny na zmianę i nie co dzień.Milego dnia zyczę http://g.wieszjak.pl/p/_wspolne/pliki_infornext/212000/zyczenia_na_dzien_dziecka_212195.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilko ...dzięki za kawunie :) U mnie pada jest cieplo ale mokro i ponuro ..ja od rana maluje podkladem sciany ...C miała kolor cytrynowy a ja wiadomo :D jedno okno wstawione właśnie w tym pokoju :) kochane mało napisze bo chcę to jak najszybciej ukończyć ... buzim was 👄 milusiego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Vanilko za kawusie dziękuje 👄 Orsejko ❤️ - powoli! :D tylko nie biegaj :P spokojnej pracy Orsejko Vanilko brawo! trzeba sobie poświęcać troche czasu ;) Fajna jest świadomość, że mamy pod kontrolą swoje zdrowie i kondycje. Bardzo lubie żurawine. Jem codziennie w musli które sama sobie robie, do sałatek nie dodawałam jeszcze - dobry pomysł, zrobie to. Mamy też żurawine jako konfiture w słoiczkach - moja małżowina ją uwielbia, może jeść z twarożkiem codziennie. Ja troche sie wystrzegam bo słodzona. Zulko ❤️- ano mamy dwie Polski, jedna twórcza, otwarta na zmiany, rozwijająca się a druga zapyziała, negująca wszystko i wszystkich. Nie bo nie" - bo innym mogłoby być lepiej. Profesor Mikołejko ostatnio trafnie ocenił tę połowe jako ludzi zbratanych z Edkiem czyli chamem. 🌻 Po wczorajszych przelotnych deszczach u mnie piękny słoneczny dzień. Na 10.00 ide do fryzjera a potem zrobie sobie Dzień Dziecka :P:P:P bede sie bawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko do Vanilkowych dżemów dodaję jeszcze pieczywo i sery http://thumbs.hotelsystems.pl/zameczek/_thumb/1680x900x90/banery/Nowe%20widoki/sniadanie-.jpg Może troche wędlinki http://gastromonia.blox.pl/resource/P1040858.jpg i słodka chałka :classic_cool: http://przepisyjoli.com/wp-content/uploads/2016/02/chalka_na_sniadanie.jpg Miłego dnia życzę - radosnego "dziecięcego" ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo do sałatek i do mięsa dodaje ta konfiturę żurawinowa ,bardzo mi smakuję.Taka suszoną tez lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez książki nie wyobrażam sobie weekendów, ale codziennie wieczorem to u mnie obowiązkowo muzyka. Ostatnio odkryłam uroki winyli. Zupełnie inny rodzaj brzmienia, jakby pełniejsze i czystsze. Nie mam czasu na poszukiwanie płyt w antykwariatach a tu mogę spokojnie wieczorem coś poszukać https://retroage.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na ziemniaczki na parze ,kotlet z jajek i miska sałatowe szaleństwo ostatnio mieszam sos francuski z greckim i polewam sałatę a już na talerz dodaje konfiturę żurawinową , ja tez ja mogę Teklo jeść codziennie jak twój m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Teklo jeju takie śniadanie to marzenie👄 i doopka grubsza, bo nie u miem skubnąć, tylko wtryniam wsio;) Vanilia to se;) zadałaś, ćwiczenia z Mel są b. wymagające, ale pewnie z każdym dniem będziesz miała lepszą kondycję:) Orsejko u mnie trzeci dzień z rzędu lało jak z cebra, ale ciepło jest. a na jaki zmieniasz kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny ;) Cześć Zulka. Za chwilkę lecę sie pakować, wyjezdżam na weekend jutro po pracy, na piątek biorę urlop :) Już rodzince ugotowałam 40 gołąbków i upiekłam placek z rabarbarem. Wszystko dziś po pracy, ledwie zipię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×