Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Witajta w nowym tygodniu 🖐️ łykend był chłodny ale działo się dużo: miałam gości i byłam "w gościach". Troche nad Jaziorem Żywieckim troche w samym Żywcu. Teraz zaczynam drugi tydzień zabiegów i oby szybko zleciał bo juz mi sie nie chce :O Zulko w Beskidach grzybów nie ma. Chyba, że zrobi się ciepło. Apropo obżarstwa - żarłam w ten łykend jak głupia i przyłączam się do Twojego postanowienia, że to "ostatni raz" Kanapki na śniadanko http://4.bp.blogspot.com/-Ydb_G6att9k/U-Nh8WX_8eI/AAAAAAAABgw/N10_GMUjJtw/s1600/cream-cheese.JPG 🌻 http://kobietawielepiej.pl/sites/default/files/kanapki-z-wedzonym-lososiem.jpg 🌻 http://wielkiezarcie.com/file/13796737900897569328.jpeg Życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za śniadanie, kanapki piękne, pyszne i kolorowe👄 kawę podaję i trochę sernika i jabłecznika // // // // // // Orsejowa nie podam ci dokładnych proporcji, bo robię na oko ciasto kruche, około 2 szklanek mąki, 4 żółtka,1 łyżeczka proszku do pieczenia, kostka masła,około 0,5 szklanki cukru, zagnieść szybko ciasto, połowę ciasta wykładam na blachę,podpiekam około 15 minut, na ciasto daję uduszone jabłka (kg)z cynamonem, po wyłączeniu dodaję do jabłek galaretkę. Wykładam na ciasto, na jabłka ubitą pianę z białek, na wierzch (z drugiej połówki ciasta) kruszonkę.Piec około 50 minut. Tekla nie narzekaj na rehabilitację, bo inni czekają rok:P Chyba najbardziej nas zniechęca przymus chodzenia o określonej godzinie. Ja też wytrzymuję tydzień, później zaczyna mnie denerwować jednostajność:( Ja też miałam gości, były dzieci i przyjaciele. Dzieci pojechały wczoraj wieczorem. Teraz idę, mimo siąpiącego deszczu, pozałatwiać parę spraw. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Teklo..Terix..🖐️ dzięki kochane za kawunie śniadanie no ciacho do kawy :D Terix.. poradzę sobie dzieki U mnie nie pada ale jest ponuro :( ja mialam bieganie od soboty w nocy a wczoraj odsypialiśmy tę noc :O W nocy jechalismy do dużej wsi do siostrzenicy bo nad jej mieszkaniem palilo się mieszkanie :O okropność ...na szczescie mieszkanie nasze nie ucierpiało ale trzeba poczekać czy po laniu woda ( a lali okrutnie jak ja to mówie tak po chamsku 😠 woda lała się z trzeciego po schodach strumieniem ..pozalewali instalcje a tam wsio na prąd nie ma gazu ...pare mieszkań nie ma nadal prądu :O wkleiłam linka na f..ku . Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ślicznie na progu nowego tygodnia;) Och jak ja nie lubię poniedziałku Hi,hi ja tradycyjnie od marudzenia zaczynam wpis,ot maruda taka ze mnie ostatnio się zrobiła.A to ,,ostatnio,, trwa już parę lat;):p:) U mnie pochmurno,zimno i deszcz od czasu do czasu. Teeklo Z wielką przyjemnością zjem śniadanie,mniam,mniam👄 Orsejko Zalanie przeżyłam,kompletnie wykończoną elektrykę także.Mniej więcej wiem przez co teraz przyjdzie siostrzenicy przejść.A jeśli nic nie pokręciłam to od niedawna cieszy się mieszkaniem:(. Teraz będzie suszenie i grzyb.Grzybów w lesie nie ma ale na moim suficie hi,hi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Mam nadzieję że sprawy załatwione a Ty nie zmokłaś👄 Zulka A ja nie znalazłam choć podpowiedziałaś całkiem jasno:p.Jak widać nie jestem zbyt bystra:p.Zatem nieśmiało poproszę o linka na@ plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co by tu więcej ciekawego napisać?! Jakoś u mnie nic nowego,ciągle robota,robota a jak już mi się uda na momencik to se siadam i nie mam chęci na nic.A jak już sobie posiedzę to mnie zaczyna wszystko boleć.Lenistwo jest dla mnie niezdrowe,wybitnie mi nie służy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowo w sobotę zdążyłam zrobić tylko jeden wpis, a później wyskakiwał mi error:o i już nie było kafe:o Teklo śniadanko pychotka, dzięki👄 Daisy mówisz - masz;) Orsejko ale pech:o a jaka była przyczyna pożaru? nieszczęśliwy wypadek czy czyjaś nieuwaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix znam ten trik z dodawaniem suchej galaretki do jabłek na szarlotkę:) jakiej dodajesz? ja przeważnie agrestową żeby nie było zbyt słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek nie zdążyłam napisać, jaka ze mnie sierota:P w pracy przyciachałam sobie dwa palce drzwiami:o myślałam, że z bólu się posikam:o najbardziej ucierpiał wskazujący, krew się polała, ale i tak zrobił się krwiak. na szczęście paznokieć ocalał, czarny bo czarny, ale jest cały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Cześć pozdrawiam kawusia i herbatka UUUUUUUUUUUU. Miłego dzionka. Teklo wysłałam MMS doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziękuje Vanilko za kawusie ❤️ mms-ki doszły, zrzuce je i pooglądam ;) Zulko ❤️ jak ja nie lubie poniedziałku! :D:D:D wczoraj marudziłam, że mi sie nie chce juz na zabiegi jeździć. Na stole u masażysty postanowiłam że zostane na tym stole do wtorku :D Masażysta sie śmiał, też nie lubi poniedziałków. Terixiu ❤️- jestem wdzięczna losowi za te zabiegi. Ale tak demolują rozkład dnia że czasem marudze ;) Żeby oszczędzić czas jeżdże na zabiegi na rowerze. Znosze i wynosze rower na III piętro bo nie mamy garażu. Ufff :D Ale jeszcze 4 dni i spoko. Zulko ❤️- znam te wypadki. Współczuje bólu paznokcia❤️. W takich przypadkach jestem na siebie wściekła :D zawsze sie kopne albo zawiesze na klamce albo obije biodro na biurku lub futrynie, walne sie drzwiami szafki w głowe itd itd :D Dmucham na paluszek fffffffff....... smaruj krwiak Lotionem w żelu, prędzej sie wchłonie Daisy - mnie też od lenistwa bolą boki :D:D:D dlatego jak już leże i ciesze sie lenistwem to obmyslam co by tu wokół mnie jeszcze zmienić ulepszyć :D No dokładnie tak jak Ty ❤️ :D Śniadanko: http://2.bp.blogspot.com/-ZKy-D0b0Zjc/Vhbf5sERBBI/AAAAAAAASas/EfDqrAvPAm8/s1600/SAM_4512%2B-%2BKopia.JPG 🌻 http://midi-bistro.de/midi/i/midi.model.Html/image/55/99/bistro-midi-fruehstuecksbuffet.jpg Smacznego życzę i śmigam na zakupy. Po drodze odbiore wyniki (lipidogram i cukier) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jetem i ja na kawę i śniadanie,👄biorę zawijasy z szynki, napełniam serkiem ze szczypiorkiem i natką, do tego jeszcze jajko faszerowane chrzanem, pycha:D Wczoraj nie zmokłam, bo miałam parasol i porządne buty, a spacer przedłużyłam sobie jeszcze o kilka km. Byłam wczoraj w ademie, bo sąsiad z góry zalał kolejny raz. On nie mieszka w tym mieszkaniu a jedynie bywa. I wtedy kiedy bywa zalewa, już brak mi siły, wygląda jakby robił to złośliwie. Najpierw poszłam do dzielnicowego o ustalenie adresu, pod którym mieszka, później zgłosiłam w ademie. Dzisiaj mam już jego adres i czekam na komisję z ademu. Postanowiłam że tym razem mu nie daruję. M namęczył się odnawiając łazienkę po wiosennym zalaniu, a teraz apjać na nowo. Po utarczkach w ademie( odsyłanie od pokoju do pokoju, bo to nie ja to kolega, zaliczyłam 6 pokoi, aż wreszcie trafiłam na znajomego i powiedziałam że stąd się nie ruszę)postanowiłam trochę pochodzić żeby się uspokoić. Wróciłam zmęczona fizycznie ale nie psychicznie:P Zulka ja też nie znalazłam:( Tekla próbowałam otworzyć zdjęcia i też doopa:( Chyba taki ze mnie nieudacznik:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Łoj ale u mnie jesień,hi,hi,ha,ha;):):p U Was pewnie mniejsza;) Nie lubię poniedziałków jesieni także,nie lubię:D Teeklo Mniam i rogalik i pięknie ułożone mięsa coś pysznego,mniem.Dziękuję👄 Terix Gdybyś mieszkała bliżej poprosiłabym Cię o pozałatwianie moich spraw.Poradziłabyś sobie ze wszystkim bo jesteś sprytna babka👄.A po wszystkim razem zrobiłybyśmy sobie długi spacerek.Ba nawet bym Cię z wdzięczności na plecach poniosła;) Zulka Dzięki za podpowiedź👄. Zawsze jak Cię zobaczę na takim wydarzeniu to mi normalnie szczena opada,taka elegancka i szykowna babka z Ciebie👄. A ,,gościa,, i ja także bardzo lubię i szanuję choć osobiście bezpośrednio przyjemności nie miałam nigdy.Oglądam w ,,Szkle kontaktowym,, gdzie bywa często i z wyczuciem i humorem komentuje dzisiejsze realia. Zdjęcia pokazują jak wszyscy obecni świetnie się bawili na takie spotkanie sama chętnie bym poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ❤️ ❤️ ❤️ A u mnie mimo że troche mokro jest spokojnie i majestatycznie. Drzewa ociągają się z gubieniem liści, lipy wciąż zielone, jedynie klony żółkną i wierzba zwija listeczki. Jaskółki odleciały, wróble gromadzą sie z dzikim winie a na trawnikach królują sroki i gołębie. :D Terixiu - co to to nie! :P:D nieudacznikiem to Ty nie jesteś :D:D:D Znam Cię tylko z tej lepszej strony! :D ❤️ ❤️ ❤️ Kawuńcia popołudniowa i ciasteczka owsiane (_)? (_)? (_)? (_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wtorkowo Terix teraz znajdziesz, posłałam:) Teklo śniadanko fuul wypas 👄 ciekawe tylko dlaczego jajek nie obrali;):P;) i mówisz, że naprawdę nie jestem jedyna z tym obijaniem się o wszystko, nabijaniem sobie siniaków, guzów, potykaniem, przewracaniem się itp? nie ma się z czego cieszyć, ale piątkę możemy sobie przybić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a wyobraź sobie, że tego gościa, który u nas ostatnio był wcześniej nie lubiłam, tzn. nie jego jako osoby, ale nie lubiłam go słuchać, przez ten jego monotonny głos:P i nie słuchałam. natomiast nasze z nim spotkanie odmieniło mój stosunek do niego o 180 stopni:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie o mnie, plisss! Ja o was pamiętam i tęsknię❤️ Potrzymajcie mnie czasem za rękę... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) kawa podana (_)(_)(_)(_)(_)(_) u mnie nadal deszczowo :O Wczoraj lało też :O Beatulko..❤️ Teklo..dzięki za namiary 👄 Zulko...pieknie ! zaraz wybywam do miasta jakieś buty sobie sprawić Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Cześć dziewczyny,pozdrawiam. U mnie tez pada od wczoraj brzydko zimno brrrrrrrrrrrr. Ja tez mogę się chwilami nie być na ,bo muszę powoli coś przygotowywac do 18,bo w domu ponad 20 osób będzie ,impreze robimy w lokalu.Ale w domu tez coś muszę mieć. Buty na zimę to na allegro sobie wypatrzyłam.Gorzej mam problem jaką kieckę czy spódniczkę kupić na imprezkę,mierzyłam chyba 13 i nie mogłam się zdecydować chodż córka mówiła ,ze dobrze,ale mi coś nie tak ,a muszę się wygodniej czuć,doradżcie coś garsonka,sukienka z bolerkiem,czy spódnica z bluzką.. Miłego dnia życze .Siostra rezonas 29 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w środku tygodnia Betulko, pamiętam i trzymam za łapkę ❤️ wczoraj już pisałam, ale po kilku wpisach wychodzi błąd na stronie i koniec. dlatego te moje wpisy ostatnio tak się urywają bez pożegnania:o Vanilia wybierz to w czym czujesz się najwygodniej, bo każdy z tych zestawów może być i elegancki albo i nie;):P rozumiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wcześniej, ale wpis poszedł się bujać:o od kilku dni są jakieś problemy z kafe:o wyskakuje taki napis: 504 Gateway Time-out i nie można już nic zrobić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! 🖐️ kawusia czeka (__)? (__)? (__)? (__)? z dymkiem jak mówi Orsejka Wczoraj dziwne zjawisko było: nie startowała kafeteria. W ogóle żadne forum nie startowało. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko ❤️ - myśle, że sukienka dobrze sie sprawdzi. Może jakieś bolerko do tego. A jakby było bardzo zimno to spódnica i jakaś fajna bluzka. Byle nie za strojnie, pamiętaj, że to nie Twoja osiemnastka :P :D ubierz się jak mama a miniówki zostaw w tym dniu dla nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - jak sie mają sprawy z sąsiadem? jest spokój czy sąsiad idzie w zaparte? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×