Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Witam Kolezanki Przepraszam,ze nic nie piszę,ale powód znacie,jeszcze nie moge siedzieć przy laptusiu bo noga puchnie,ale każdy dzien mam nadzieje bedzie lepszy.Cały czas biore zastrzyki przeciwzakrzepowe bo to dziadostwo się nie chce odczepić ode mnie. Zostaje mi tylko zdjąc szwy ,ale pewnie poczekam do srody ,wtedy przyjmuje mój ortopeda,który okazał sie naprawde dobrym fachowcem,tak stwierdzili lekarze w szpitalu ze po takim złamaniu mogłoby nawet dojśc do wstawienia protezy stawu skokowego,ale mnie wyprowadził. jeszcze przede mna rehabiltacja i wyjscie z zakrzepicy. To najwazniejsze. Musze lezec z noga na poduszkach.Ale nie narzekam. Dzisiaj poczytałam co piszecie o naszym kraju,Daisy o praktyce płacenia za usługi w szpitalu księdzu nawet nie moge pomysleć. Jak byłam kilka razy w szpitalach nic takiego u mnie nie ma.Wręcz przeciwnie. Nawet nie przyszłoby mi do głowy ze płaci sie za sakrament namaszczenia chorych. Jak przeczytałam ze twoje leki podrożały,od razu sprawdziłam w necie moje,niby cena sie nie zmieniła jak do tej pory.Ale przyszło nam zyć w trudnych czasach i tyle. Teklo Maluchy urosły a Malutka przesliczna. Betulko masz cięzko opiekowac sie teraz Mama ,a taki los ze my dzieci musimy. Orsejko zrobiliście kawał ładnej roboty koło domu. Dobrze ,że zdązyliscie przed zima z tynkami. Terix przygotowałas juz ogród na zime,u mnie dizsiaj malzyk powyrzucal pelargonie, w nocy zmarzły. Zulko czy juz skrobalas szyby w samochodzie? U mnie małzyk jak wracał nad ranem do domu,przyszło mu skrobac ,tak samochód zamarzł w pracy. Vanilko fajnie spedzacie wolny czas,jak ja bym tak chciała. Dziewczynki w miarę mozliwości bede juz pisała ,ale naprawde nawet kilka minut cięzko ze spuszczona noga siedzieć Także trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem gapa,przepraszam Terix,Teklo wszystkiego najlepszego z okazji imienin, zdrowia,usmiechu na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem witajcie dwa dni po 14 godzin w pracy to trochę męczące:o chociaż gość był wyśmienity i zafundował nam dwa razy po dwie godziny rewelacyjnej terapii śmiechem, w sam raz na te czasy. może znajdziecie relację na stronie, której nazwa zaczyna się literką e potem jest nazwa mojej wsi tyle, że z końcówką owska, wszystko pisane razem, poszperajcie w googlach, ciekawe jak Wam pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix nie rób numerów, bierz na klatę. obiecałaś, a teraz co? szybciutko wracaj i albo omijaj temat albo spróbuj poargumentować, albo nie, nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy Teklo normalnie strach się bać:o i obawiam się, że obecna władza doskonale zabezpieczyła sobie elektorat na przyszłość tym 500+, wszyscy beneficjenci tego programu (oprócz jednej mojej koleżanki, którą uwielbiam za to) polecą jak w dym niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wczoraj zawitała zima :P Totalna porażka, myślałam, ze mam zwidy Dzisiaj już było lepiej, rano jeszcze leżał śnieg, po powrocie z pracy niet :D Daisy ja miałam w tamtym roku orzechów od zarąbania w tym roku mniej :) W domu zaczęłam grzać bo na zewnątrz zero, a gazanie które jeszcze pięknie kwitły szlag trafił po śniegu Mam nadzieję, że jeszcze wróci ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka przytulam i nie tylko u dentysty 100% recepty, u ginekologa również:o Vanilia fajnie spędziliście czas:) Teklo przepiękne okoliczności natury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca a ja liczę na grzyby, Orsejko trzymamy kciuki;) u mnie od wczoraj pada i pada, fakt za ciepło nie jest, ale nocne 6 stopni na plusie może wystarczy, by urosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się pożegnam, głowa mnie znów boli, rano brałam tabsa i przeszło, a teraz znów:o dlatego spadam dziewczyny trzymajmy się razem, i z taką otwartością i bez fochania. trzymam za nas kciuki:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka jak się polepszy pogoda to też pójdę na grzyby, las pod nosem :D Ja się nie zamierzam fochować, bo od polityki jestem jak najdalej w tym temacie jestem ciemnogród :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne heloł 🖐️ Chamstwa w sejmie ciąg dalszy ale... Przechodzimy do porządku dziennego z problemami bo wyjścia nie ma. Fruwająca ❤️ Zulko ❤️ jeszcze będzie słoneczko 🌻 jeszcze pogrzejemy kości :D Daisy ❤️- mam podobnie jak Ty - martwie sie każdym żywym stworzeniem, któremu dzieje sie krzywda. Czasem zamykam oczy żeby nie widzieć bo inaczej rozpadłabym sie psychicznie. Obawiam sie Daisy że to oznaka starzenia sie :P:P:P Żartowałam! :D jesteśmy troche bardziej podatne i nadwrażliwe ❤️ ❤️ ❤️ Terixiu - ciesze sie, że komputer zrobiony i jesteś bo brakowało Ciebie ❤️ Zulko regeneruj sie ❤️ Przeczytałam na portalu e-….wska.pl cały artykuł o spotkaniu autorskim ze wspaniałym satyrykiem :D nic dziwnego że gębusie Wam się śmiały przez cały czas - człowiek wtedy zapomina o złych chwilach. Jesteś w artykule Zulko uhonorowana - super! ❤️ ❤️ ❤️ GRATULUJĘ! i jestem z Ciebie dumna ❤️ Lubie Pana D. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są fajne fotki Zulko! fotoreportaż ze spotkania, piękna kobieta która otwiera spotkanie ❤️ znasz ją? ;) - rechoczecie tam wszyscy :D aż mnie się weselej zrobiło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - nie oddychamy żeby nie ruszać Twoją nogą ❤️ Wpadaj ale tylko na chwilke - marze o tym żeby to było już koniec Twoich problemów ❤️ Fruwająca - piękne te gazanie ❤️ jakie kolory miałaś? Pozdrawiam Was wszystkie i dobrej nocy życzę 🖐️ Dorix - 👄 usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pozdrawiam. Stawiam herbatke kawusie UUUUUUUUUUUUUU U mnie przymrozek. Teklo wyśle ci fotki do poniedziałku.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Betulka przytulam ❤️ Vanilka dzięki za kawę i zdjęcia , jesteś odważna:D Tekla widoki piękne i turystka niezmordowana :d Daisy będą jeszcze lepsze czasy. Plotka kuruj sie ❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) Vanilko.. dzięki za kawunie 👄 bardzo podoba mi się to miejsce teraz już jest póżno na takie wyprawy jak dla nas ale skoro wiosna się pojawi :D to my wyruszymy tam a i do skalne miasto zahaczymy :) Teix...🖐️ Plotko .. dobrze że coś napisalaś dobrze że powoli wszystko się układa 👄 Ja dzisiaj rano opryskiwalam swoje tuje bo coś zaczęły żółknąć pewnie grzyb ale już po temacie powinno być dobrze ..zawsze coś jest do roboty :) Zulko... no to idziemy na grzyby polało sporo więc czas kuknąć do lasu ciepło jest u mnie pieknie ale z przerwami świeci slonko biegłam w bluzce krótkim rękawie kolo domu :) Miłego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka ale z ciebie ranny ptaszek:D dzięki za kawę👄 do kawy przyniosłam szarlotkę(jabłecznik)jeszcze ciepła = = = = = = = = = Dzisiaj mam gości, więc chyba już nie znajdę czasu żeby wejść. Wszystkim miłego weekendu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było widać wpisów i myślałam że nowa strona, to se poklikałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja na kawuni Vanilko... troche pozno ale dzisiaj robiliśmy gladzie bezpylowe polecam zero kurzu super sprawa :D... bałam się zawsze tego kurzu :O.. a tu zero jedynie folia pod nogi i fenito .. Terix ... szarlotka pycha ..podaj przepis proszę ja mam lewe ręce do pieczenia :O ale moje dziecko piecze :) wszystkim miłego dnia 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem Teklo wiedziałam, że wytropisz relację. i faktycznie rechotaliśmy wszyscy jak jeden mąż;):P a fotki takie se;) akurat te ze mną i moją koleżanką (z nią pracuję nos w nos) rozmazane:o Terix dzięks za jabłecznik, sama dziś popełniłam dzienne drożdżowe ze śliwkami, ostatni raz:P trzeba skończyć z tym obżarstwem:P Orsejko no tak dobrze u mnie nie ma jak u Ciebie, że słonko i krótki rękawek, nie nie. u mnie trochę pada, trochę się chmurzyło, ogólnie ponuro, ale niech pada, a ja czekam na grzyby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×